• Gra Autor: ~Dante [89.68.54.*]
    Panie i Panowie będzie ta gra ze współpracą z Ekipa czy nie? We wrześniu newsy serwisy i cisza. Nigdzie ani słowa :/
  • Re: Gra Autor: ghost-man [88.156.136.*]
    Dnia 2021-10-27 o godz. 09:47 ~Dante napisał(a):
    > Panie i Panowie będzie ta gra ze współpracą z Ekipa czy nie? We wrześniu newsy serwisy i cisza. Nigdzie ani słowa :/

z tą spółką od 4 lat jest tak samo jak z obecnym rządem : jeśli coś obiecuje .... to znaczy że obiecuje :) :) :)
    zerknij w historię o Top Speed 2 - ile było szumnych zapowiedzi, ile razy przekładano premierę, jak mocno się reklamowali i jaki był finalny efekt ...

jak to się mówi - jeśli masz się uczyć to ucz się od najlepszych, a to są mistrzowie manipulacji medialnych ..:) :)
    dlatego pomimo że nie posiadam tych akcji i przypuszczalnie już ich nie będę posiadał ( a grałem na nich od października 2018 roku )
    to lubię obserwować ten walor bo to skarbnica wiedzy o możliwościach dym... akcjonariuszy :) :)
  • Re: Gra Autor: ~Figo [62.45.29.*]
    Pełna zgoda ghost-man. Ja straciłem sporo czasu na tej spółce,ale też dużo się nauczyłem,na szczęście udało mi się wyjść bez straty,bo w pewnym momencie miałem spory pakiet akcji licząc na nowe rozdanie,ale ten space symulator pozbawił mnie złudzeń i uświadomił że ci panowie nie mają odpowiednich kompetencji i w dodatku lekko mówiąc zdaża im się mijać z prawdą. Jak by się tak przyjrzeć to żaden z projektów nie został doprowadzony do końca w dodatku zmarnowali potencjał jaki był w tankbatle to mógł być triger a tak mamy wiele gier które nie są w pełni ukończone i wiele szumnych obietnic.
  • Re: Gra Autor: ~Gracz [31.183.232.*]
    Potwierdzam, rowniez dawno juz mnie tu nie ma, ale czasem zagladam. To jak dla mnie nie jest spolka, ktora jest w stanie zrobic dobra gre na pc. Chyba ze sie myle, czego zycze ludziom ktorzy maja tu akcje.
[x]
TBULL -2,07% 11,85 2022-05-25 16:45:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.