• Proszę doradzić brokera Autor: ~Radysław [185.246.208.*]
    Jestem nowy w tej brązy, proszę o pomoc.
  • Re: Proszę doradzić brokera Autor: ~Bernard [185.246.208.*]
    Żadnych problemów. Przede wszystkim zapewniają konkurencyjne warunki handlowe i uczciwe stabilne wykonanie, oferują wiele opcji wpłat i wypłat oraz bardzo dobrą analitykę. Z pewnością można znaleźć negatywne momenty z każdym brokerem, jeśli chcesz ... ale staram się patrzeć na wszystkie te rzeczy obiektywnie i myślę, że FxPro ma znacznie więcej zalet niż wad. 
  • Re: Proszę doradzić brokera Autor: ~Mateusz [217.96.171.*]
    FxPro jest rzetelną firmą i działa w sposób przejrzysty, jestem zadowolony. Przez cały czas handlu z nimi, a handluję z nimi już trzeci rok, nie pojawiły się żadne spory. Nie tracą pieniędzy, zawsze wypłacają na czas, a wsparcie jest na najwyższym poziomie. Moja ocena to 4+ w skali 5. Mam nadzieję, że dalej wszystko będzie przynajmniej nie gorsze.

• Re: Proszę doradzić brokera Autor: herthashipley [49.36.220.*]
    Finprotrading jest dobry.
  • Re: Proszę doradzić brokera Autor: geraldotremblay [195.234.125.*]
    Mam dobre doświadczenia z Coinexx, możesz ich wypróbować.

• Re: Proszę doradzić brokera Autor: isabellemoussa [107.175.13.*]
    Dnia 2021-11-17 o godz. 11:22 geraldotremblay napisał(a):
    > Mam dobre doświadczenia z Coinexx, możesz ich wypróbować.
    >Tak, coinexx jest dobry. Najlepszy do tej pory.

• Re: Proszę doradzić brokera Autor: mmaximus1 [195.189.90.*]
    Darmowe 30 USD na start od RoboForex bez wymaganego depozytu, oraz do 120 % od depozytu. RoboForex Ltd to międzynarodowej sławy broker, od 13 lat regulowany przez IFSC, z numerem licencji 000138/210.  Aktualnie oferta RoboForex jest bezkonkurencyjna!  Broker ten oferuje między innymi:  Cashback, dźwignia do 1:2000, konta centowe, spread zmienny od 1,3 pipsa , wpłata i wypłata bez opłat, ochrona przed ujemnym saldem, Bonus Profit Share i klasyczny, 8 rodzajów aktywów i ponad 12 000 instrumentów do handlu oraz mnóstwo innych superlatyw. RoboForex oferuje też bezkonkurencyjny program partnerski gdzie otrzymasz do 50 % od  transakcji wykonanych przez Twoich poleconych klientów. Prowizja wypłacana jest codziennie !!! Pierwszego dnia każdego miesiąca otrzymujesz też dodatkową prowizję lojalnościową, która wynosi 10 % od całego miesięcznego zysku. Sprawdź koniecznie, co dokładnie oferuje ten broker dla graczy jak i polecających. Skorzystaj z możliwości handlowania na najlepszych warunkach rynkowych https://roboforex.com/clients/promotions/welcome-program/?a=zeq

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl