• mBank odpala rakietę [video] Autor: _gruby_ [92.251.127.*]
    https://www.youtube.com/watch?v=ba7MTF6EGYs
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Piekny_Roman [46.204.49.*]
    Podobnie pisal niedawno w swojej analizie at Krewa na stocwatchu. Oby Panowie mieli racje bo milo byloby dla odmiany popatrzec na zielony kolor na kursie. Pozdrawiam
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~inwestor [37.248.172.*]
    To czemu mbank nie chce kupic akcji ult.Przydałoby się trochę większych funduszy inwestycyjnych w spółce..
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: _gruby_ [92.251.127.*]
    Skąd taki wniosek, że nie chce?
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~inwestor [37.248.172.*]
    kilkukrotnie dawali już recenzję, opinie o ult i nie zrobili z tym nic
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Roland [188.127.18.*]
    Bo oni wiedzą więcej a dla ciebie jest ta "recenzja". Ale po takich spadkach to faktycznie może teraz z 1,5% pójść w górę .... w ciągu tygodnia.

• Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Mlody [81.219.132.*]
    Ale oni słyszą tylko to co chcą tego że gościu mówi że może jeszcze zaliczyć 22 zł. To już nikt nie wspomni jak dla mnie będziemy testować 22zl. A później 19 zł. W spółce nic się nie zmienia a słyszałem na mieście że PLW też ma tego dość i więcej nie będą im zlecać dużych projektów bo wszystko co robią zmienia się w chłam. Na dodatek rozważane jest także odebranie już zleconych portów z względu na brak postępów
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~er [5.173.250.*]
    A ja słyszałem że w dzieciństwie upadles mocno na głowę i do dzisiaj odczuwasz skutki tego zdarzenia. Współczuję.
    Jak zwykle komentarz nic nie wnoszący a tu od 34,5 zł do 24 zł. Wszystko wychodzi na moje i kto ma lepsze informacje ? Rozumie że nie udana inwestycja boli ale wypluj swoje żale w poduszkę bo to co piszesz do mnie wisi mi na włosku. Pozdrawiam zrobionych
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~er [5.173.250.*]
    Wielokrotnie prezes Playwaya wypowiadał się że to jedna z najlepszych spółek w grupie, która więcej robi niż mówi więc twoje brednie bawią mnie mocno.
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Rafaelitos [91.123.188.*]
    Dokładnie, to co słyszałeś na mieście to chyba jakiś menel pod monopolowym ci naopwiadał. Żenada ...
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Kuba [46.205.161.*]
    „Gościu mówi, że może jeszcze zaliczyć 22”. To akurat nie jest prawda, bo robił analizę w trakcie wczorajszej sesji i powiedział, że mogłoby zejść niżej, gdyby tydzień się zamknął na niższym poziomie. Ale tydzień zamknął się tak jak w czasie gdy analizował wykres, więc zagrożenie się nie zmaterializowalo. Jeśli chcesz uchodzić za rzetelnego, a nie trola, to bądź rzetelny, to proste.
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~BIG_SHORT [178.43.3.*]
    Gdyby jeszcze analiza techniczna działała w jakikolwiek sposób.
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Szaleniec [46.134.113.*]
    Trochę się muszę zgodzić z "Młodym" i reszta, by spolka weszła na wyższy poziom to musi wyjść z bylejakosci, mają na to środki etc. Oby Hunting był pierwszym z wielu nowych jakościowych projektów
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Rafaelitos [91.123.188.*]
    Tak nawiasem mówiąc, ja słyszałem na mieście, że niebawem premiery UFS2, CMS18 na Switcha i pierwsze porty Preppera. Dodatkowo umowa na port CMS21 na Nintendo. Ale nie wiem, czy na mieście dobrze mówią ???
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: _gruby_ [213.165.186.*]
    a ja na mieście słyszałem, że prezes ULG zaliczył mamę Młodego

nie wiem czy to prawda, tak tylko mówi całe miasto
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Budda [5.184.198.*]
    W moim mieście też tak słyszałem. Więc prawdopodobnie o tym mówi już cała Polska
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Piękny_Roman [89.78.179.*]
    Młody, jak już walisz takimi "zasłyszanymi na mieście" newsami to najpierw przemyśl przez chwilę co piszesz żeby sie chociaż nie ośmieszać i całkowicei nie pogrążać. Akurat ta wrzuta wyjatkowo niskich lotów nawet jak na Ciebie, bo ULG pod wodzą Zawadzkiego jest chyba najcześciej chwaloną przez Kostowskiego spółką z Grupy PLW - jako modelowy rentowny biznes. Kup wreszceie te akcje (dołek juz chyba przegapiłeś) i czekaj na podbitkę pod te swoje kółko bo już sam nie wiesz co masz pleść...

Pierwsza próbka z brzegu
    Do których spółek z grupy ma pan największy sentyment i dlaczego?
    Do tych, które poszły w kierunku, który oceniam pozytywnie – czyli dywersyfikacji i zysków. To m.in. Ultimate Games, Frozen Distict, Big Chease. I wszystkie zarabiające. A najlepiej jeszcze, jeśli dobre wyniki poparte są dywidendą, aby jasno wykazać, że zyski nie były papierowe.

https://www.parkiet.com/Ludzie-rynku/305259988-Krzysztof-Kostowski-prezes-PlayWay-Chcemy-budowac-studia-a-nie-sprzedawac.html

Daro: Jak Pan ocenia wyniki Ultimate Games w 2019 r.? 71 premier i przychody na poziomie 7,3 mln zł? To daje średnio 100 tys. zł przychodów na projekt, a przecież były CMS Switch, Thief Switch, Unlucky7 PC, Agony na Switch no i gra Moonlita czyli Deadliest Catch: The Game. Ja jestem bardzo rozczarowany.
    Krzysztof Kostowski: Ja nie jestem rozczarowany. Jakby każda moja spółka miała zyski i przychody takie jak Ultimate Games, to pojechałbym chyba na urlop. Póki co, tak nie jest. 

https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/krzysztof-kostowski-prezes-zarzadu-playway-sa-start-7-kwietnia-godz-1200,311

A co do zlecania projektów (z czatu powyżej)

Alone in the Dark: Dlaczego w przypadku Switch zdecydowaliście się oddać (jako grupa) większość tytułów do Forever Entertainment, zamiast wyprodukować je własnymi zasobami? Jaką część przychodów przypada na studia/spółki z grupy Playway i w jakim stopniu finansujecie portowanie na Switch? Oni to robią lepiej czy taniej?
    Krzysztof Kostowski: Porty produkuje spółka UF Games, podmiot z Ultimate Games. Obecnie daje najlepsze warunki oraz terminy, dlatego podmioty z grupy PlayWay go często wybierają.  
    W około 19 minucie aktualności a może raczej wypocin bez konkretów prezes wspomina o tym o czym ja już wiem od dawna i tu widać gdzie jesteście wy a gdzie ja i gdybyście nie słuchali tych oszustów z trójcy forum bankiera tylko mnie mielibyście 10 zł. W kiszeni
    Wow - i oczywiście poświęciłeś cenne 19 minut swojego życia tylko po to, żeby nam uświadomić że inwestycyjnie pobłądzilismy. Dobrzy Samarytanie mają się jak widać wyśmienicie na tym forum ;-)
    Nie nie poświęciłem dostałem telefon od współpracownika że znów mam informację w punkt
    O coraz ciekawiej - to razem ze współpracownikiem moniturujecie taką beznadziejną spółke 24/7? ;-)
    To już nie Dobry Samarytanin tylko cała fundacja dobroczynna strzegąca owieczek (baranów) przed błędami inwestycyjnymi na bananie ;-) Pozdrawam
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: _gruby_ [88.156.240.*]
    Ten współpracownik, któremu kazałeś kupować przed wydaniem CF?
  • Re: mBank odpala rakietę [video] Autor: ~Kandydat [5.184.234.*]
    Młody, jak można zostać twoim współpracownikiem? Bardzo chciałbym aplikować.
[x]
ULTGAMES -5,23% 20,85 2022-01-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.