• Do Prezesa!!!!! Autor: ~kolaps [79.185.226.*]
    Panie Prezes! Niech Pan przestanie namnażać w postępie geometrycznym spółki-córeczki,bo to nic nie daje! Od mieszania łyżeczką w szklance z herbatą, jeszcze nikomu nie przybyło jej słodkości,jeśli nie wsypało się tam cukru.Niech Pan zacznie werbować zdolnych ludzi, którzy potrafią stworzyć przynajmniej choć jedną dobrą grę!!!!
  • Re: Do Prezesa!!!!! Autor: ~Boss1337 [77.252.62.*]
    nic nie daje? udzialy kupione za milion sprzedawane za kilkanascie milionow - jestes ograniczony
  • Re: Do Prezesa!!!!! Autor: ~kolaps [79.185.226.*]
    1. Z obacz jak nisko wycenia Rynek spółkę! Chodzi o wskażniki c/z i c/wk względem innych spółek z branży A -dlaczego? Bo produkują multum tandetnego gammingu! W dodatku Prezes ; improwizuje rentownością' manipulując przy zysku brutto,a tym samym i netto Zysk operacyjny jest słaby [podstawowa działalność] Ty Boooooooooossie1337!
  • Re: Do Prezesa!!!!! Autor: ~Specinvest [77.115.194.*]
    Zysk operacyjny obecnie c/z 16 czyli top3 gamedev w Polsce kłam dalej
  • Re: Do Prezesa!!!!! Autor: ~pikuś [83.20.225.*]
    A kurs w czarnej D...a tak świetnie tu jest .Dobrze, że za duże pieniadze tego gniota nie kupiłem.
    Śmiac mi sie chce czytając tych akcjonariuszy na takich cieniasach bo podobnie na Qubic, ECC.
    Przedmówca ma racje z tymi pseudo spółkami córkami , PW i Ultimate zaraziły giełde tą zarazą i inni idą w ich ślady produkują pseudo spółki na potege, spoleczki, któe niczego wartościowego nie robią.
    Na logike- czy CDR albo Techland tworzy jakieś lipne spółki oddając im swoje IP ?
    ULG zamiast skupić sie na konkretnych tytułach w mniejszej ilości trzepią masówkę jak niektozy kolesie, idą na impreze a ich motto "byle dziura i temperatura" i młocą wszystko co żyje i na drzewo nie ucieka. Plan premier na 2021 ile ...190? jprd CDR robi 1 gre na 6 lat i mimo, że okała sie strasznym niewypałem , otalną porazką zarobili grubo ponad miliard z tej jednej gry. Ok to nie jest najlepszy przykłąd. A ULG ma setki premier na ten rok i wielkie nic z tego wynika ,zawsze uwaałem, że nie ilośc sie liczy a jakość. Tu jakaś inną logiką się kierują.
  • Re: Do Prezesa!!!!! Autor: ~Pp [46.134.50.*]
    Sprzedałes dzisiaj po 23,50 ? To świetnie zapraszam na CDR :)
  • Re: Do Prezesa!!!!! Autor: _gruby_ [31.0.32.*]
    Mój drogi, budowanie struktur to nie jest wymysł PLW ani nawet ULG a rzecz normalna a po drugie… CDR ma kilka spółek.
[x]
ULTGAMES -2,65% 22,00 2022-01-21 17:03:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.