• NWZA Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
    A czemu nie ma na stronie informacji że Bertrandzik zwołuje NWZA wcześniej ?
  • Re: NWZA Autor: ~Mi [77.91.43.*]
    Bo zwołanie Bernardzika już będzie niepotrzebne.Zresztą Bernardzik nie opłacił tej strony.
  • Re: NWZA Autor: ~poinformowany [185.252.223.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 07:22 ~Gamoń napisał(a):
    > A czemu nie ma na stronie informacji że Bertrandzik zwołuje NWZA wcześniej ?
    >

Jest:
    http://petrolinvest.pl/
  • Re: NWZA Autor: ~pytanie [89.64.80.*]
    A wiadomo w ogóle kto miałby być powołany jeżeli te osoby byłyby faktycznie w wyniku głosowania odwołane?
  • Re: NWZA Autor: ~poinformowany [188.123.126.*]
    Wiadomo tylko Pan Małecki będzie powołany na prezesa, a Zośka zostanie v-prezesem.
  • Re: NWZA Autor: ~zoska [31.61.188.*]
    Przestan klamac od rana.!
  • Re: NWZA Autor: ~srutututu [46.45.105.*]
    Jezeli BLG odchodzi i inni to juz jest koniec
  • Re: NWZA Autor: ~Mi [77.91.43.*]
    Albo początek
  • Re: NWZA Autor: ~poinformowany [188.123.126.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 09:16 ~srutututu napisał(a):
    > Jezeli BLG odchodzi i inni to juz jest koniec
    >
    >

Zgadza się to będzie koniec więc ciekawie będzie popatrzeć czy zechcą się bronić a w końcu zaatakować.
  • Re: NWZA Autor: ~srutututu [46.45.105.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 09:28 ~poinformowany napisał(a):
    > Dnia 2021-10-19 o godz. 09:16 ~srutututu napisał(a):
    > > Jezeli BLG odchodzi i inni to juz jest koniec
    > >
    > >
    >
    > Zgadza się to będzie koniec więc ciekawie będzie popatrzeć czy zechcą się bronić a w końcu zaatakować.

Nikt nie bedzie sie bronił,taki przebieg był zaplanowany,szczury uciekaja z tonącej łajby.Pierwszy uciekł Krauze,nastepny był gen. z WSI,teraz przezesik z reszta kolesiów.Wyroki sadowe zapadły ze spółka nie ma kasy na upadłosc,do tego udzielono towarzstwu absolutorium,czyli kwity do sądu wrazie czego sa.Akcjonariusze nie maja nawet pokwitowania ze kupili papier do czterech liter.
    Takie rzeczy to tylko w Polsce,by wydymac akcjonariuszy

Ps.nowy zarzad nie wytrzyma dłuzej jak do koca I kw,2022,bo sam zrezygnuje a spółka nie bedzie miała władz,mistrzostwo swiata
  • Re: NWZA Autor: ~Kon [5.173.72.*]
    Najlepiej nic nie robić , i czekać na godota.
    A moze trzeba bedzie sprawdzic, czy absolutoria nie byly udzielone pod kreatywna ksiegowosc.?
    Fakt, pozno, ale na sprawdzenie trzeba duzej kasy. Mysmy jako PAM, jej nie mieli. Uwierzylismy po obietnicach , ze wszystko pojdzie w dobra strone i przy udziale PAM jako przedstawiel akcjonariuszy.
    Okazalo sie, ze plan mieli jednak inny...
    Czy zostalismy "ograni"? Okaze sie.
    Nie nalezy zapominac, ze raporty finansowe za lata 2017, 2018, 2019 byly podpisane tylko przez panow BLG i Kroka.
    I to oni odpowiadaja za to co w nich sie znajduje.
    Bieglego podpisu - brak.
  • Re: NWZA Autor: ~Kon [5.173.72.*]
    Czyli ewentualne umowy i przekręty? Nie są ważne? Można to odkręcić?
  • Re: NWZA Autor: ~Cień [89.228.180.*]
    Na pewno koniec spokoju dla BLG i jego świty
  • Re: NWZA Autor: ~babciaKasia [82.102.23.*]
    Raczej prawdopodobny koniec przewodniczącego Małeckiego i jego świty.
  • Re: NWZA Autor: ~Pytanie [89.64.80.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 09:16 ~srutututu napisał(a):
    > Jezeli BLG odchodzi i inni to juz jest koniec

To jest dokładnie to co mi w pierwszej kolejności przyszło do głowy.
  • Re: NWZA Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
    Ja mało rozgarnięty jestem , ale coś mi na piniundz nie pachnie , nie ma w projekcie uchwał nic
    o dywidendzie , to tak jak Rządy się zmieniają a podatki coraz większe .
  • Re: NWZA Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
    Projekt uchwał NWZA jest autorstwa Małeckiego, to jego zapytaj dlaczego nie wpisał wypłaty dywidendy ze swojej emerytury.
  • Re: NWZA Autor: ~zorientowany [185.195.19.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 09:44 ~srutututu napisał(a):
    > Nikt nie bedzie sie bronił,taki przebieg był zaplanowany,szczury uciekaja z tonącej łajby.Pierwszy uciekł Krauze,nastepny był gen. z WSI,teraz przezesik z reszta kolesiów.Wyroki sadowe zapadły ze spółka nie ma kasy na upadłosc,do tego udzielono towarzstwu absolutorium,czyli kwity do sądu wrazie czego sa.Akcjonariusze nie maja nawet pokwitowania ze kupili papier do czterech liter.
    > Takie rzeczy to tylko w Polsce,by wydymac akcjonariuszy
    >
    > Ps.nowy zarzad nie wytrzyma dłuzej jak do koca I kw,2022,bo sam zrezygnuje a spółka nie bedzie miała władz,mistrzostwo swiata
    >
    >

NWZA ma za zadanie wg. PAM przyparcie do muru włodarzy spółki żeby dostać potwiedzenie, czy to oszustwo czy nie, poprzez przegłosowanie lub nie, wniosków Małeckiego. Ja nie wierzę że Małecki nie jest świadomy, jestem przekonany że nie po to tam od dawna siedzi w spółce żeby dawać się oszukować, wraz z całym zarządem, a zatem jaki jest stan rzeczy (że przypomnę jego negocjacje z inwestorem).
    Głosowanie na NWZA na korzyść PAM oznaczać miałoby zatem, że grubi pozbyli się akcji, no to wtedy definitywny koniec i nie trzeba dywagować czy nowy zarząd wytrzyma miesiąc czy dwa, on i tak nic nie będzie mógł zrobić, taka drgawka przedśmiertna spółki i tyle.
    Faktycznie to byłby koniec jak powiedziałeś.
    Ale to ryzykowna gra bo jak PAM zostanie przegłosowany, to dla nas będzie świetnie (grubi mają akcje i walczą) ale, jak ktoś powiedział, oznaczać będzie wywalenie R.Małeckiego, jego historyczny koniec oraz chorobliwego bezskutecznego szamotania się, pewnie o to mu chodzi.
  • Re: NWZA Autor: ~Johnny [5.173.9.*]
    Mirosław-zorentowany-killer-poinformowany-babciaKasia itd., skoro jesteś taki pewny, że PAM zostanie przegłosowany, co cię jak widać bardzo ucieszy, to czekaj sobie spokojnie na to przegłosowanie. Po co tak nerwowo od rana latasz po wszystkich wątkach, tworzysz dziesiątki nicków i szczujesz na PAM i Pana Małeckiego? Nie jesteś pewny tego przegłosowania? Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, a zwycięstwo ogłasza się po, a nie przed. Jeszcze miesiąc do walnego, a ty już nerwy pokazujesz i wszyscy wiedzą po twoich wpisach jakie to masz "argumenty". To co zwykle, szczucie na PAM na bankierze, bo nic innego nie możesz. Gdybyś nerwowo się tu nie zachowywał, to może by się jeszcze ktoś zastanawiał co tam Mirosław planuje, a tak to już wszystko wiadomo.
  • Re: NWZA Autor: forward [37.47.136.*]
    Filozofii tu nie ma żadnej. OTG to majątek stąd Krauzo-słupy będą go bronić

O co ten szum? Nie wierzę, że na walnym pojawi się tylko PAM ze swoimi projektami uchwał, a druga strona zbyje temat.
  • Re: NWZA Autor: ~zorientowany [185.195.17.*]
    O to ten szum, żeby Małecki mógł być "niesprawiedliwie" wywalony, a nie sam odszedł w niesławie.
  • Re: NWZA Autor: ~Kret [194.99.104.*]
    Kapusty się najadłeś?
  • Re: NWZA Autor: ~Piotr [37.120.192.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 11:40 ~zorientowany napisał(a):
    > O to ten szum, żeby Małecki mógł być "niesprawiedliwie" wywalony, a nie sam odszedł w niesławie.
    >
    >

No fakt, jeśli R.Małecki z góry zakłada przegraną to może być to.
    Znając życie, to autorzy tych "rewelacyjnych" teorii spiskowych nie mają akcji i pozostało im wylewanie swoich frustracji na forum.
    Dnia 2021-10-19 o godz. 11:55 ~Johnny napisał(a):
    > Znając życie
    >

Twoje długie życie emerycie?
    Nie jestem emerytem. Znowu pudło.
  • Re: NWZA Autor: ~zahaczyćzaziobro [89.64.114.*]
    Witaj Johnnny.Po pierwsze zwracam honor. Po drugie teraz pisz jak najwięcej,bo widzisz jak przerażeni rzucili się robić ludziom wodę z mózgu i na koniec mam pytanie czy ten wielonikowiec ,to nie jest czasami bratem tego co siedzał 3 miesiące a śledztwo nadal trwa.Jeśli tak to dlatego mógł nabrać taką gromadę akcji i to penie po taniości może też bla brata?

Witaj Zahaczyćzaziobro, nie ma sprawy. Dyskusja jest dla myślących i wcale nie muszą się wszyscy we wszystkim ze sobą zgadzać. Inna sprawa jak się pisze tylko po to żeby kogoś poniżać, szkalować i szczuć na PAM, tak jak to robi Mirosław z coraz to nowymi nickami, które codziennie tworzy. Tak, to jest brat tego krętacza, a w jaki sposób "kupił" akcje, to też się większość domyśla. Tak jak napisałeś.
  • Re: NWZA Autor: ~zahaczyćzaziobro [89.64.114.*]
    No to takie akcje powinny być przez śledczych zawieszone i nie mogłyby uczestniczyć w walnym.Ja jestem przekonany.że te 10,5 miliona też powinno być na czas śledztwa zawieszone.To powinno znacznie ułatwić rozwiązanie zagadki.
  • Re: NWZA Autor: ~kaczyński [86.107.21.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 12:40 ~zahaczyćzaziobro napisał(a):
    > No to takie akcje powinny być przez śledczych zawieszone i nie mogłyby uczestniczyć w walnym.Ja jestem przekonany.że te 10,5 miliona też powinno być na czas śledztwa zawieszone.To powinno znacznie ułatwić rozwiązanie zagadki.

Na razie nie możecie, niestety, rozumiem Waszą bezgraniczną gorycz....
    Ale popieram pomysł, wniosę o specustawę żeby moi śledczy mieli podstawę do zawieszenia takich akcji, a następnie opodatkuję Was Dobroczyńców narodu specpodatkiem 50% żeby dać najuboższym i na program rodzenia patriotycznych nowo-dzieci.
    I tak będziecie szejkami, chyba nie macie nic przeciwko?
  • Re: NWZA Autor: ~Ajak [37.30.3.*]
    Kaczyński nawet się tu pojawił. Oj będzie grubo
  • Re: NWZA Autor: ~żaba [91.219.215.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 12:14 ~zahaczyćzaziobro napisał(a):
    > Witaj Johnnny.Po pierwsze zwracam honor. Po drugie teraz pisz jak najwięcej,bo widzisz jak przerażeni rzucili się robić ludziom wodę z mózgu i na koniec mam pytanie czy ten wielonikowiec ,to nie jest czasami bratem tego co siedzał 3 miesiące a śledztwo nadal trwa.Jeśli tak to dlatego mógł nabrać taką gromadę akcji i to penie po taniości może też bla brata?
    >
    >

Może ty Ziobro zrób sobie kółko na czole, tu nie Johnny z jego pustym prostackim 24-h warowaniem i jego sfory nicków jest ważny, a rezultat NWZA.
    Poczekajmy, zobaczymy kto się będzie śmiał na koniec, pewnie ja widząc jak Małecki-Johnny zostanie "niesprawiedliwie" wywalony na zbity p..sk. Wtedy podtrzymuj go na duchu żeby jak najwięcej siedział na forum :-)
    A to dopiero będzie płacz, że złodzieje się uwzięli na Małeckiego i jego PAM, hahaha :-)))
    Mirosław, przecież to ty tu siedzisz 24h/dobę i nerwowo tworzysz po wszystkich wątkach nowe nicki. I po co? Tak się wystraszyłeś tego walnego?
  • Re: NWZA Autor: ~żaba [82.102.22.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 13:23 ~Johnny napisał(a):
    > Mirosław, przecież to ty tu siedzisz 24h/dobę i nerwowo tworzysz po wszystkich wątkach nowe nicki. I po co? Tak się wystraszyłeś tego walnego?
    >
    >

I może jako "wystraszony" mam przy pomocy forum wstrzymać NWZA? Skłonić Małeckiego do abdykacji? Ciebie do uzupełnienia wykształcenia?
    Może ty się zastanów nad swoimi mechanicznymi odpowiedziami powtarzanymi jak karuzela.
    Ujawnia się wstręt do lektur szkolnych sprzed 60 lat - emerycie?

Oj, oj, oj. Nerwy na całego puściły Mirosławowi. Od 5 rano siedzi na forum, nerwowo tworzy nowe nicki i szczuje na PAM i Pana Małeckiego. Tak go bardzo ta informacja o walnym zdenerwowała. Wszyscy spokojnie sobie czekają, a tylko jeden jedyny Mirosław w popłochu się mota. Lektury szkolne! Rzeczywiście poziom dziecka z podstawówki. Brak wykształcenia u Mirosława można stwierdzić po jego błędach ortograficznych, rynsztokowym języku i bardzo ograniczonym zasobie słownictwa. W kółko to samo pisze. Patologia.
  • Re: NWZA Autor: ~Gosia [5.199.171.*]
    Jak obserwuję Cię od dłuższego czasu to chyba Tobie puszczają nerwy ze strachu przed opisywaniem rzeczywistości niezgodnej "z Twoją linią" i jaki masz cel wisząc nad klawiaturą.
    Masz obsesję na punkcie krytyki pana Małeckiego.
    Z tego co pamiętam, to "Gosia" to jest chyba Dawid S. I wszystko jasne.
  • Re: NWZA Autor: ~dex [37.248.155.*]
    Dobry ruch z tym odwołaniem, gdyby prokuratura wzięła się za Petrola byłby duży dym. Będzie musiało się ujawnić kilku słupów aby przejąć władzę.
  • Re: NWZA Autor: ~analitykgłąbxxx [37.120.236.*]
    Z Twojego wpisu wynika, że wg Ciebie celem nadrzędnym miałoby być spowodowanie ujawnienia słupów (prokuratura-żle bo dym, nwza-dobrze).
    ?
    Można wiedzieć co przyniesie Ci ujawnienie słupów? Zaspokojenie ciekawości czy coś bardziej konkretnego?
    Bo według mnie i tak mają władzę i teoretycznie nie muszą ujawniać słupa żeby "przejąć" coś, co już mają.
  • Re: NWZA Autor: ~Ajak [37.30.3.*]
    Chu ze słupami. Kasa za las i znikam
    No właśnie @dex, nawet Ty trzeźwo myślący dałeś się na te pamowskie sztuczki pozorowanych ruchów nabrać.
    Mirosław, najpierw to trzeba się nauczyć czytać ze zrozumieniem i skumać co dex napisał, a dopiero później się wypowiadać.
    Dnia 2021-10-19 o godz. 17:48 ~JohnnyKiller napisał(a):
    > No właśnie @dex, nawet Ty trzeźwo myślący dałeś się na te pamowskie sztuczki pozorowanych ruchów nabrać.

..... a wyłapał to @analitykgłąbxxx
    Co Ty na to Dex?
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.