• Mam nadzieję na OZE Autor: ~olo [109.95.236.*]
    Ale nie FV, której pełno na rynku i GPW.
    FV (z naciskiem na perowskity), pompy ciepła tak ale jako dodatek.
    Przede wszystkim MAGAZYNOWANIE energii, to będzie grane w kolejnych latach. W tym temacie wiele się mówi, mało rozwiązań komercyjnych, leżymy na całym świecie gdzie słońce nie świeci o 1 stycznia do ostatniego grudnia.
    Magazynowanie w oparciu o technologię tradycyjnych ogniw ołowiowych (tanio), droższych ogniw litowo-jonowych (drożej ale długowiecznie) a przede wszystkim produkcję wodoru (nieskończony czas magazynowania).
    Również reaktory smr - niewielkie miasteczko i własny reaktorek, dwóch inżynierów do nadzoru i 3-ch ochroniarzy do pilnowania = tani prąd.
    Stoją fabryki w Czechach, stoi elektrownia w DE, wygaszono elektrownie w CHRL...bo nie ma węgla, nie ma gazu, nie ma prądu.
    Wiem, że ja sobie tu mogę pisać i nikt ze spółki tego nie będzie czytał ale tak widzę przyszłość.
    Nawet i 10 emisji akcji na inwestycje, 100000 akcji na rynku a i tak byłyby szanse na kurs jak na Bogdance lub JSW tj 50 a za niedługo być moze i 100pln.

• Re: Mam nadzieję na OZE Autor: ~Piotr [176.221.120.*]
    Nadzieja matka głupich, właśnie wyleszczyli wszystkich akcjonariuszy w tym mnie a ty bzdury wypisujesz, zejdź na ziemię typie
  • Re: Mam nadzieję na OZE Autor: ~olo [109.95.236.*]
    Fajnie, że się przyznałeś.
    Mnie nikt nie wyleszczył ale Tobie to ale gratuluję. Typie.
    Dzięki, tak, mnie wyleszczyli. Na duży hajs, na szczęście wyszedłem z tej spółki wydmuszki. Nikt tu nie wejdzie, nie łudzić sie. Tak samo ciągle gadaliscie że będzie przejęcie przez MGM, później że to tylko zawieszenie Tymczasowe, po tygodniu się okazało że całkowite. Teraz to jest spółką która nie zajmuje się NICZYM i której akcję sprzedał nawet jej prezes... Przejrzyjcie na oczy
  • Re: Mam nadzieję na OZE Autor: ~Rzurzel [46.215.62.*]
    Prezes sprzedał akcji ? A przepraszam ile sprzedał tych akcji a ile mu zostało ?
    Ale prezes nie sprzedał jeszcze wszystkich akcji.... Ale to tylko tymczasowe zawieszenie, ale to drukowanie kolejnych emisji to tylko żeby spółka zarobiła, ale ta sprzedaż akcji przez prezesa to tylko żeby kurs zbić... Przejrzyj na oczy. Tu już nic nie ma....żadne OZE, czy inne spółki tu nie wejdą. Deal upadł, prezes Infoscan u jest defacto prezesem MGM i sam ze sobą się nie dogadał
  • Re: Mam nadzieję na OZE Autor: ~Rzurzel [31.2.104.*]
    A może właśnie prezes sprzedał część akcji dlatego żeby pokazać akcjonariuszom że jest problem mgm i nie dojdzie do połączenia, taka sugestia dla spostrzegawczych, ale ja nie ogarnąłem :). Gdybać to sobie można, czekać na rozwój wydarzeń i tyle.
  • Re: Mam nadzieję na OZE Autor: ~HQ [46.205.165.*]
    Zgadzam się w 100 %, magazynowanie energii to jest przyszłość
  • Re: Mam nadzieję na OZE Autor: ~olo [109.95.236.*]
    Nie ma odwrotu. Górnicy się cieszą, pracownicy konwencjonalnej energetyki się cieszą, nie zdają sobie jednak sprawy z tego, że węgiel po ~200$ da im oddech na chwilę ale w dłuższej perspektywie czasu przyspieszy transformację energetyczną i agonię tych branży.
[x]
INFOSCAN -10,63% 0,74 2022-01-19 12:19:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.