• Kto jest winny spadkom kursu? Piotr czy Leszczyńscy? Autor: ~Ciekawski [185.246.208.*]
    Patrząc na to forum można by odnieść wrażenie, że Piotr to jest jakaś ważna osoba w spółce.

Stąd moje pytanie. Prośba o szczere odpowiedzi każdego forumowicza.

Kto jest winny spadkom kursu? Piotr czy Leszczyńscy?
  • Re: Kto jest winny spadkom kursu? Piotr czy Leszczyńscy? Autor: ~Siergiej [94.40.97.*]
    Nie wiemy, winny jest ten co sprzedaje, a czy to jest Piotr czy Leszczynski tego nie wie nikt
  • Re: Kto jest winny spadkom kursu? Piotr czy Leszczyńscy? Autor: ~ACS [94.254.211.*]
    No pomyślmy. Brak jakiejkowiek premiery własnej gry w 2021 roku (niektóre miały być przecież w 2020 roku) i co najlepsze tutaj nie ma absolutnie żadnej przesłanki żeby ktokolwiek mógł pomyśleć, że te gry wyjdą w ciągu następnego roku. Po drugie miało być przejście na rynek główny. I gdzie niby to przejście? Po trzecie zerowa, naprawdę zerowa komunikacja. Inne spółki nagrywają aktualności, wywiady czy też biorą udział w konferencjach. Pani Leszczyńska? To jest absolutny brak jakiegokolwiek szacunku do akcjonariuszy. Po czwarte PLW wyraźnie mówi że z nimi nie współpracuje i niech se idą swoją drogą. I po piąte brak zaufania do spółki. Nie tylko przez te akcje z ESPI ale przede wszystkim przez ich treść która niekiedy nazwanie zmanipulowana to łagodne określenie. No tak w skrócie myślę że to główne czynniki sprawiające że kurs jest tam gdzie jest.
  • Re: Kto jest winny spadkom kursu? Piotr czy Leszczyńscy? Autor: ~Piotr [89.8.117.*]
    Pytanie założyciela wątku to nic innego jak tzw. "fałszywa dychotmia". Fałszywa dychotomia to myślenie na ograniczonych opcjach, i zakładanie, że jak jedno jest prawdziwe to drugie musi być fałszywe. Bardzo często prowadzi do to tak zwanego rozszczepienia, czyli inaczej myślenia biało–czarnego z pominięciem innych czynników. Nie ma też absolutnie żadnej możliwości, aby udowodnić korelację między moimi wpisami a kursem. Odpowiedź kolegi ACS jest adekwatna, choć to tylko czubek góry lodowej. Może insiderzy już wiedza, że żadnego przejścia nie będzie, więc nie warto trzymać poziomu ~21 zł dla kapitalizacji i pod przejście? Oczywiście tylko sobiw gdybam, nie sugerującie się moimi wpisami, nie jestem analitykiem. :)
  • Re: Kto jest winny spadkom kursu? Piotr czy Leszczyńscy? Autor: ~siergiej [94.40.97.*]
    może insaiderzy, a może Piotruś potrzebował na whisky za 500 plus, to tez oczywiście tylko moja subiektywna opinia, a może ja potrzebowałem na whisky za 20 tyś i sprzedałem. Tutaj arkusz jest tak pusty że niewielkim zleceniem można z tym kursem zrobić co sie chce
  • Re: Kto jest winny spadkom kursu? Piotr czy Leszczyńscy? Autor: ~siergiej [94.40.97.*]
    POzatym zwalenie kursy nastąpiło w jednej transakcji o godzinie 14:15 sekund 12
[x]
SIMFABRIC -0,43% 11,45 2022-05-27 10:05:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.