• Na miesięcznym powtórka z połowy września Autor: ~Bear [77.111.246.*]
    Sami zobaczcie. Lekka podbitka w poniedziałek i zjazd. To się nie skończy na 20.....
  • Re: Na miesięcznym powtórka z połowy września Autor: ~Donald [5.173.242.*]
    Zapewne jeszcze porównałeś liczbę zakażeń w tym czasie i jej dynamiczny wzrost w ciągu miesiąca? Czegóż to się nie robi dla wystraszenia leszcza i odebrania mu akcji ? Nawet Zarząd BMX bawi się nieładnie w te klocki 2 kg papierów, no ale widać chyba jeszcze nie odebrano w całości wiosennego desantu?
    Miesiąc temu nawet MZ mówił co innego, a w ciągu miesiąca mu się zasadniczo zmieniło:
    https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-czwarta-fala-ile-bedzie-zakazen-rzecznik-mz-tlumaczy/mqq9785
    Jednak niech każdy sobie robi co chce.
  • Re: Na miesięcznym powtórka z połowy września Autor: ~Bear [77.111.247.*]
    Coraz mniej testów coraz więcej szczepionek. Pandemia się kończy. Powstają leki. Po pol roku boczniaka nastąpiło wybicie dołem. Chcesz widzieć coś innego twoja sprawa. Ja jestem realistą. Kto nie sprzedał ten gapa i tyle. Po wejściu na główny dopiero zobaczymy wodospad.
    Jako realista patrzę regularnie na wykresy pandemiczne w Wielkiej Brytanii po pełnym uwolnieniu z obostrzeń i jakoś specjalnie nic nie spada tylko trzyma się na wysokim poziomie w boczniaku między 30-40 kg zakażeń dziennie, powyżej 100 denatów, w okolicach 700 hospitalizacji dziennie i prawie 1 mln testów dziennie, przy zdecydowanie wyżej wyszczepionej populacji. https://coronavirus.data.gov.uk/
    U nas jest jak jest, dla celów politycznych można podawać różne dane, ale to nie zmieni faktycznego obrazu rzeczywistości. Dane tygodniowe pokazują jednak, ze mamy blisko 50 % przyrost. Każdy jednak sam podejmuje decyzje, czy chce być "gapą" z akcjami, czy "peroniarzem" bez akcji BMX.
  • Re: Na miesięcznym powtórka z połowy września Autor: ~Bear [77.111.246.*]
    Miałem na myśli trend wzrostowy Biomaximy.
    A ja mam na myśli rosnący trend zakażeń w Polsce, a zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. A przy takich obrotach, to ja Ci mogę wyrysować taki trend jaki tylko zechcesz, ale skoro leszcze oddają to się po cichu i powoli dobiera w stylizowanym trendzie spadkowym, z tego co człowiek na Bumechu zarobił w miesiąc na ludzkiej głupocie, naiwności i chciwości. Znajomi królika być może też dobierają, dlatego poszło takie a nie inne ESPi na spłoszenie leszcza. Nie po to ktoś wydał rekomendację na 37, opartą na wybitnie pesymistycznych założeniach, abym teraz robił komuś prezenty, ale jak ktoś lubi zabawę w św. Mikołaja to bardzo proszę. W sierpniu 2020 przy nieporównywalnie słabszej sytuacji spółki i zapewnieniach Pana Premiera, ze Covida nie ma i raczej nie będzie poszła winda do nieba w kilka dni i wszyscy potem łykali BMX jak pelikany płotki. No, ale każdy sobie decyduje sam w co wkłada kasę. Na Mabionie też zarobili Ci którzy brali po 23-27 a nie Ci co ich powieszono po 110, choć może kiedyś też zarobią.
[x]
BIOMAXIMA 0,70% 37,40 2022-01-28 17:02:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.