• Opinia z gowork Autor: ~Zatroskany [5.173.64.*]
    "
    Dużo można byłoby powiedzieć o tej firmie, ale niestety mało w tym będzie pozytywnych rzeczy.

Firma (obecnie już All in! Games S.A) odkąd się w niej pojawiłam urosła kilkukrotnie jeśli chodzi o liczebność zespołów, co zabrało "startupowy" klimat, który był na początku. Im dalej w las tym było gorzej, szczególnie jeśli chodzi o nielogiczność decyzji podejmowanych na samej górze - zainwestowanie kupy kasy w nowe biuro, które nijak nie jest elastyczne - zero możliwości dopasowania go pod warunki pandemiczne, ciasno rozlokwane biurka a zarazem puste przestrzenie na parterze - no ale jest zjeżdżalnia, to przecież najważniejsze
  • Re: Opinia z gowork Autor: ~Svejk87 [89.64.63.*]
    Artibi jak już mówiliśmy: takie opinie są w każdej większej firmie. Na gowork wchodzą ludzie którzy głównie mają chcą podzielić się zła opinia
  • Re: Opinia z gowork Autor: ~marcus [188.147.36.*]
    jaki jest powód że akurat w momencie zwały wstawiasz tego typu tekst?jakieś żródło?
  • Re: Opinia z gowork Autor: ~Lucjan [89.64.63.*]
    Nie wierzę w coś takiego jak ludzie PRACUJĄCY PRZY wypisywaniu postow na tym forum. Co do tego chłopa jednak jestem w stanie zmienić zdanie
  • Re: Opinia z gowork Autor: ~Zatroskany [5.173.64.*]
    Wybaczcie, coś źle się wkleiło. Opinia pochodzi z portalu gowork.

"
    Dużo można byłoby powiedzieć o tej firmie, ale niestety mało w tym będzie pozytywnych rzeczy.

Firma (obecnie już All in! Games S.A) odkąd się w niej pojawiłam urosła kilkukrotnie jeśli chodzi o liczebność zespołów, co zabrało "startupowy" klimat, który był na początku. Im dalej w las tym było gorzej, szczególnie jeśli chodzi o nielogiczność decyzji podejmowanych na samej górze - zainwestowanie kupy kasy w nowe biuro, które nijak nie jest elastyczne - zero możliwości dopasowania go pod warunki pandemiczne, ciasno rozlokwane biurka a zarazem puste przestrzenie na parterze - no ale jest zjeżdżalnia, to przecież najważniejsze
  • Re: Opinia z gowork Autor: ~Zatroskany [5.173.64.*]
    Dalej ucina :/ w każdym razie wejdzcie sobie na gowork, tam jest pełna opinia podpisana "Rozczarowanie"
  • Re: Opinia z gowork Autor: ~missqozi [84.10.10.*]
    i jest jak najbardziej prawdziwa
  • Re: Opinia z gowork - asystentka działu Autor: ~asustentka [78.11.178.*]
    zawiedziona asystentka działu - za dużo kaw do parzenia :)
  • Re: Opinia z gowork - asystentka działu Autor: ~Gracz [46.205.198.*]
    Nie wiem czy juz widziałem coś takiego w życiu. Czy ktokolwiek kto dysponuje większym portfelem inwestycyjnym niż 4zl podejmie decyzję finansowa na podstawie opinii z GoWork wstawiona na bankiera ? Przypominam tylko że i na GoWork i na bankiera każdy może sobie napisać absolutnie co chce. Na potwierdzenie wystarczy poczytać posty tam i tu. Poziom pomysłów zaskakuje tym razem kreatywność jednak znacznie większą autor miał niż pisanie o bankrucie i tego typu frazesy
  • Re: Opinia z gowork - asystentka działu Autor: ~miskuzi [84.10.10.*]
    to nie powinno miec wplywu ofc, ale idz tam, zatrudnij sie na miesiac - przyznasz racje komus kto to napisal. tylko tyle i az tyle.
[x]
AIGAMES -1,91% 1,54 2022-06-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.