• Oho już się zaczyna Autor: ~Piotr81 [206.189.80.*]
  Latanie po innych forach i naganianie. Nie robić syfu i nie naganiać. Sprawdziłem raport tej spółki i w kasie minimalne ilości kasy. Prezes w wywiadzie mówił ze chcą uniknąć emisji ale nie wie czy się to uda i ja dopuszcza. Wszystkie informacje są w necie. A po tym ci co się dzisiaj dzieje widać ze ktoś podbija sztucznie żeby wyjść. Dlaczego ? Bo jest rzucane po 300 akcji na k po dużo wyższej cenie co robi widły. Jakby ktoś już chciał wyjść to tak kolorowo nie jest bo 1/5 dzisiejszego obrotu zrzuca spółkę na 1,55. Polecam analizowanie i czytanie raportów przed kupnem :)
 • Re: Oho już się zaczyna Autor: ~kuba [91.212.223.*]
  ble ble ble.....co ma raport z przeszlosci do tego co bedzie w przyszlosci? ..co..zostalo sie pewnie na peronie bez akcji prawda? spoko...bedziesz bral po 5 zł niebawem
 • Re: Oho już się zaczyna Autor: ~Piotr81 [178.128.117.*]
  O widze ze w trakcie podbitki już dobiliście do 2 zł. Ochłoń. Co ma raport z przeszłości ? Ano to ze do tej pory od raportu spółka zarobiła okrągłe 0 zł. Zapasy gotówki na minimach i prezes nie wykluczający emisji. Jak myślisz w razie emisji akcji jaka będzie cena emisyjna za spółkę nie generująca jak na razie zysków ? Podpowiem ci kolego ze na pewno nie 2 ani nie 1.5 zł za akcje. To ze jest przepaść na te 30 gr w arkuszu to już nie wspominam bo mały pakiet i - 20 proc wjeżdża. I nic się nie bój nie dotknę tej spółki po 5 zł a żeby ona była po 5 zł to trzeba pokazać wyniki bo spekulacyjnie to już chyba wszystko na co ja stać.
 • Re: Oho już się zaczyna Autor: ~Rafał [94.251.214.*]
  W czym masz problem?. Bo nie rozumie twojego biadolenia... Nie podoba się to idź gdzie indziej. Co do spółki to jasne jest że rynek czeka na efekty nowego rozdania i wczorajsze info mówi nam że coś się zaczyna dziać. Spekulacyjnie też może rosnąć... To NC!!!!.. I nie widzę przeszkód żeby tu było do końca roku np 6-7 zł. A ty się patrz z peronu jak inni zarabiają.
 • Re: Oho już się zaczyna Autor: ~Rysiek [87.206.225.*]
  Pjoterek Prezes zapewnił ze emisji akcji nie będzie więc czego manipulujesz jak nie masz wiedzy?
 • Re: Oho już się zaczyna Autor: ~Roger [5.173.149.*]
  Został na peronie i teraz biadoli a przy 3 z przodu zorientuje się że trzeba wskakiwać.
[x]
MOVGAMVR 0,00% 0,40 2022-05-26 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.