• Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~ciekawe [45.134.212.*]
  Sprawdźcie sobie harmonogram wydawniczy na rok 2022 w najnowszym raporcie. Praktycznie nie wiemy nic o nachodzących projektach i ich budżetach. Ale na pewno będą 2 gry wielkości Ghostrunnera i Cherno. Szczególnie project Raise od wewnętrznego studia Ironbird Creations przykuwa uwagę. Na pewno zaskoczą nie raz w 2022.

 • Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~shade [89.64.54.*]
  Nie sądzę, żeby czymkolwiek zaskoczyli, jeśli w tym momencie nie są w stanie podać konkretów na przyszły rok (a proces produkcji dużych tytułów jest zazwyczaj dłuższy niż rok), to co najwyżej mogą próbować się ratować jakimiś mini projektami na ostatnią chwilę zdobytymi, ale nic wielkości Ghostrunnera się nie pojawi z powietrza
 • Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~Krzychu [46.134.10.*]
  No najlepiej 50 mln zysku odrazu jak by było i list intencyjny z EA games.
 • Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~Qbart [176.106.109.*]
  Ale jak by wtedy kurs wyj/eba/o w kosmos : > coś takiego jest możliwe, pewnie nie z EA ale prace trwają. Napewno ślą oferty sami jakieś dostają nigdy nie dowiemy się z kim prowadzą rozmowy przed podpisaniem listu intencyjnego.
 • Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~DD [188.147.39.*]
  Gowno jakich mało, popatrzcie na arkusz zleceń kupna nikt tego nie chce. Dodatkowo po całkiem dobrym raporcie zero zainteresowania. Na chwile obecna spółka dramat. Wywalili akcje po 20+ przez pół roku a teraz wróciło na swoje miejsce.
 • Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~shade [89.64.54.*]
  Po co ten sarkazm, tu nie chodzi o współpracę z EA, ale o jakiekolwiek sensowne i przynoszące dochody potencjalne produkcje. Coś pokroju Ghostrunnera czy teraz pewnie Chernobylite, jeśli odniesie podobny sukces, jest tej firmie potrzebne, bo te pomniejsze gry niewiele wnoszą, a często pewnie są strzałem w kolano pod kątem ratio włożony kapitał - zyski.

  Mówię to z perspektywy gracza, który również obraca się w środowisku graczy różnego typu (od hardcore gamerów po casuali grających w gry sporadycznie) - z całego portfolio firmy może 3-4 projekty są warte uwagi dla szerszej publiki (spośród tych wydanych), a o tych nadchodzących póki co jest za mało informacji, żeby powiedzieć czy będą miały szansę się podobnie wybić.

  Jaka więc jest strategia firmy? W kogo celują? Za sukcesem firmy stoją nie tylko inwestorzy pompujący setki tysięcy w spółkę, ale też klienci, którzy muszą mieć produkty warte uwagi i wydania na nie pieniędzy. Na ten moment nie mam pojęcia dokąd firma zmierza i liczę, że ta zapowiadana w ostatnich ESPI i raporcie "wielka strategia" nad którą pracuje zarząd pokaże mi jakiś kierunek i pozwoli odpowiedzieć na pytanie "co All in! Games zrobi, żeby generować dalej przychody".
 • Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~Raise [45.134.212.*]
  Przecież to się nie pojawiło z powierza tylko jest już w harmonogramie premier od paru raportów i od dawna nad tym pracują. Na pewno przy takiej ilości premier pojawi się coś wielkości Ghostrunnera. Obstawiam projekt Raise od ich studia. Cała kasa dla nich.
 • Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~Pozdro [46.134.154.*]
  Ta bo wiesz tu ulica chciała by pewnych informacji mamy taką grę zarobimy tyle.zapraazamy kapitał bo my pewniaczki jak wszystko na GPW tu ci nikt nic nie powie, a jak powie to i tak nie ma.co liczyć na spełnienie jak w cdr pcf itd nie podoba się to zabieraj krętki i won, a nie siedzisz tu psioczysz na spadki co by inni mieli źle bo to tobie nie idzie... Boisz się wejść to przynajmniej siedź cicho nie mieszaj.
 • Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~Pump [188.146.165.*]
  January wam zrobil pump and down pod ghostrunnera...teraz do piachu.
 • Re: Harmonogram na 2022 - czym zaskoczą?! Autor: ~Me [46.134.8.*]
  Ooooo dzięki Maciek jaka tajemna wiedzę jeszcze nam chcesz przekazać np Putin planuje byś napisał albo numery totka
[x]
AIGAMES 7,14% 1,50 2022-07-07 09:30:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.