• Czy ktos potrafi wyjasnic co to sie dzieje? Autor: ~Palec [217.149.244.*]
    Skad taki ruch w dol :(
  • Re: Czy ktos potrafi wyjasnic co to sie dzieje? Autor: tomaslfc14 [5.173.250.*]
    Nie ukrywam, że też mnie to martwi, tym bardziej, że przez dzisiejsze spadek jestem już na czerwono. Naprawdę nie spodziewałem się, że nawet na tej spółce i to w tej branży takie numery będą się tu działy. Ale gdzieżby tu logiki szukać na polskim bananie...
  • Re: Czy ktos potrafi wyjasnic co to sie dzieje? Autor: ~derton [83.21.43.*]
    Pani vice insiderka sypnęła akcjami i popsuła sentyment do akcji. Zastanawiamy się czy już odblokowała tyle kasy ile chciała , czy będą kolejne komunikaty ??
    pzdr
  • @tomaslfc14 Autor: fif_111 [178.43.63.*]
    czy powoli nie zaczyna się sprzedaż faktów na deweloperce?
    domdev opuściłem dawno (może trochę za szybko) podobnie archicom, został mi tylko budex, ale w sumie tylko dlatego, że sprzedali deweloperkę. pani prezes też sprzedaje.
    wiatr_z_profesora naganiał kiedyś na asbisie, opowiadając jak to Wam tutaj tłumaczył, że bedzie tu 200.
    widząc jego zachowanie na asb, nie zdziwiłbym się jakby się on stąd ewakuował. ale może to tylko moje uprzedzenie do tego typa.

• Re: @tomaslfc14 Autor: ~powiew [79.185.82.*]
    Jak zarząd wyprzedaje to co tu dużo dywagować.
  • Re: @tomaslfc14 Autor: ~adv [37.98.200.*]
    Co roku sprzedają podobny pakiet z bonusowych akcji, wystarczy pamiętać komunikaty - cała sprawa to standard w podobnych przypadkach.
  • Re: @tomaslfc14 Autor: kami2812 [83.26.221.*]
    Zaczyna pękać balon na cenach nowych mieszkań, mamy coraz więcej nowych bloków i "dziur" w ziemi których ludzie już nie chcą kupować, bo dobra zmiana wprowadzi podatek od wynajmu.... Dom do tego w Warszawie zapłaci potężną karę, zarząd sypie akcjami i mamy spadek akcji... A tak w ogóle to kiedyś też musi nastąpić realizacja zysku na tej bańce..., Pani Prezes pokazała kierunek wywalając swoje akcje... A Wy dalej wierzcie Profesofowi...., powodzenia!
  • Re: @tomaslfc14 Autor: kami2812 [83.26.221.*]
    Zarząd wali akcjami, a chyba oni najlepiej wiedzą co jest grane na rynku....
    Ulica się dowie ostatnia...
    Jak jest dobrze to Pani Prezes kupuje, a nie wali pakietami w ulicę....
    Myśleć...
  • Re: @tomaslfc14 Autor: ~Leto [87.101.35.*]
    No i wywaliła póki jeszcze cena była znośna. A teraz dalej w dół. Dokupię poniżej 120
  • Re: @tomaslfc14 Autor: ~Tak_myślę_sobie [89.200.162.*]
    Straciłem sentyment do tej spółki w tamtym roku jak p .wiceprezes sprzedała swoje akcje a potem ogłosili, że wstrzymują wypłatę dywidendy. Cena spółki spadła znacznie. P. prezes sprzedała na górce. Ale potem jednak dywidendę wypłacili. Myślę, że p. prezes odkupiła akcje i zwinęła grubą kasę. Pamiętacie to jeszcze.
  • Re: @tomaslfc14 Autor: ~Marcin [83.28.246.*]
    Gdyby odkupiła to podali by info. Takie przepisy.
  • Re: @tomaslfc14 Autor: ~powiew [79.185.87.*]
    Gdyby wierzyli w spółkę nie sprzedawaliby tylko trzymali i budowali jej wartość. Chyba nie brakuje im na waciki ?
  • Re: @tomaslfc14 Autor: ~Marcin [83.28.246.*]
    Ona z tego żyje, że kupuje tanio w ramach opcji menadżerskich, a sprzedaje po cenie rynkowej. Teraz to i tak sprzedała jakaś śmieszna ilość. Torebkę se chciała kupić albo broszkę.
  • Re: @tomaslfc14 Autor: prof_wiatr [95.49.14.*]
    Wali w dół jak diabli, chyba dzisiaj spadło do 134.
    Trudno, ja poczekam.
  • Re: @tomaslfc14 Autor: ~Kacper [185.150.46.*]
    Namawia się ludzi w szczycie a potem narzekanie. Nieładnie profesorze
    Kolego, szczyt do dopiero będzie po wynikach za 3Q.
    Zapisz, sobie i zapamiętaj.
    tyle.

Pomogę, poczekaj do – 10 listopada 2021 r, a wtedy pogadamy.
    tyle.
[x]
DOMDEV 0,40% 100,60 2022-05-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.