• Tu powoli czuć... Autor: ~Developer [31.132.67.*]
    Padlina
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~Myslacy [5.173.80.*]
    Rekomendacja 20zl kupuj!!!
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [31.182.171.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Tu powoli czuć od ciebie koles Autor: ~Ant [31.182.187.*]
    Tak jak przewidywałem inne spółki urosły swego czasu i mają korektę - to jeszcze rozumiem. Ale ATT swego czasu spadało z ceny max 38.76 i też głęboką obsuwę dostało a dzisiaj dołożyła cegiełkę do swojej obecnej wyceny rynkowej...
  • Re: Tu powoli czuć od ciebie koles Autor: ~Ech [89.64.35.*]
    CHINOLE i Jankesi pociągnie rynki na dół ale możliwe że to wykorzystano do korekty i jak wszystkim wiadomo kiedy jankes pierdnie to my dostajemy sraczki . Jutro możliwe uspokojenie rynków bo Jankesi końcówkę sesji odrabiają . Niestety ATT nie odbiło znacząco od dna a jednak w spadkach dorównuje bankrutom a jest spółką o dobrych dochodach i taki spadek jest nie zasadny .
  • Re: Tu powoli czuć od ciebie koles Autor: ~Myslacy [5.173.80.*]
    Dlaczego rekomendacja 20 zl!!!!!
  • Re: Tu powoli czuć od ciebie koles Autor: ~Bl [37.47.209.*]
    Natural Gas
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~B921 [79.110.199.*]
    Przyjdą czasy na Grupę Azoty. Rosną ceny nawozów plus gaz ziemny schodzi z horrendalnej wyceny.
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~anowy [89.64.76.*]
    Dokładnie. Czas dobierać te Azoty jak tylko USA się uspokoi.
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~rozważny5 [37.47.117.*]
    Notowania na tym poziomie są wręcz śmieszne....trudno liczyć tu na jakieś dalsze spadki ....ogromną firma a wyceniana jak producent sandałów.
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~MAZUR [79.185.210.*]
    Dnia 2021-09-21 o godz. 10:54 ~rozważny5 napisał(a):
    > Notowania na tym poziomie są wręcz śmieszne....trudno liczyć tu na jakieś dalsze spadki ....ogromną firma a wyceniana jak producent sandałów.

Problem jest tylko w tym że niby, Notowania na tym poziomie są wręcz śmieszne....trudno liczyć tu na jakieś dalsze spadki, ale ja od 30 lat na giełdzie widziałem, jak przy takich śmiesznych obrotach spółki leciały po -9% dziennie. To że obroty małe to bardzo źle, na małych obrotach wszystko złe się dzieje. Na bessie to jedynym problemem są niskie obroty, i nawet mała podaż zwala spółki o 60%. Tu naprawdę nie ma się co cieszyć że ATT spada na małych obrotach, a że ceny nawozów rosną to jeszcze gorzej, siądą zakupy jak się gawiedź zorientuje, że to co zarobią na roli, weźmie to nieudaczne technologicznie ATT, i po co będą kupować i za pier dalać, by utrzymywać ATT? 
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~B921 [79.110.199.*]
    Jak dla mnie to bessa się skończyła już. Dużo wskazuje na akumulację papierów i rajd w górę na ATH.
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~Cromen [89.151.38.*]
    Ale gadanie życzeniowe rozumiem że macie akcje i ja też mam ale raptem jakieś 2 % to azoty
    Dywersyfikacja.
    Spójrzcie na Dino, Cyfrowy Polsat - tam cisną w górę, taki trend.
    A tutaj jest odwrotnie, nie ma co się czarować jest lipa z gazem, drożejącym prądem.
    Negocjacje z Koreańczykami.

Spadek cen gazu jeśli nastąpi może pójść razem z cenami płodów rolnych w dół.
    Cały rynek surowców i wtedy lipa bo nawozów mniej pójdzie.
    Więc trzeba tu uważać bo można się wpakować w trend boczny na dłuuugi czas
    albo i spadkowy jaki na razie obowiązuje.

Ogólnie spółka jest wartościowa, strategiczna - owszem.
    I na pewno wybudowanie jej od podstaw wraz know - how przebija wycenę giełdową i to dużo.

I na pewno przyjdzie na nią czas tylko pytanie zasadnicze KIEDY ??? Ja bym po prostu patrzył na wykres.
    I jeśli zacznie rosnąć to po prostu dokupię. A od jakiegoś czasu obserwuję z małą pozycją żeby pamiętać o tej spółce jako niedowartościowanej.

Dnia 2021-09-21 o godz. 13:35 ~B921 napisał(a):
    > Jak dla mnie to bessa się skończyła już. Dużo wskazuje na akumulację papierów i rajd w górę na ATH.

BESSA TO DOPIERO NADCHODZI DUŻYMI KROKAMI, ZA CHWILĘ ZOBACZYSZ 18 zł ZA AKCJĘ ATT, A JA WOLAŁ BYM BY AKCJE ROSŁY, AKCJE ATT, ALE GŁUPOTY ZARZĄDZAJĄCYCH ZMIENIĆ NIE DA SIĘ, TAKI KRAJ, LUBERUM VETTO W WYDANIU PIS, A CZYM TO SIĘ SKOŃCZY? A ATT TO NIE SPÓŁKA PIS TYLKO NARODU POLSKIEGO, UWŁASZCZYLI SIĘ I ROBIĄ CO IM SIĘ PODOBA. A TERAZ ZJAZD NA 5,50 zł TAK JAK PGE?
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~Cromen [89.151.38.*]
    Na 18 to nie walnie Ruscy w tej cenie na pewno będą chcieli podkupić
    albo wezwanie będzie jak poniżej 22 pobuja bez przesady
    Dnia 2021-09-21 o godz. 14:34 ~Cromen napisał(a):
    > Na 18 to nie walnie Ruscy w tej cenie na pewno będą chcieli podkupić
    > albo wezwanie będzie jak poniżej 22 pobuja bez przesady

A PO CO RUSKIM SPÓŁKA W NAWOZACH Z UE. GDZIE OBOWIĄZUJĄ PRZEPISY CO2? TO DRAMAT TERAZ TEGO NIKT KUPOWAĆ NIE CHCE, DO TEGO DOPROWADZIŁA JEDYNA SIŁA PRZEWODNIA, ZAMIAST WYSOKIEJ TECHNOLOGI TO KASA DLA RODZINY NA SWOIM. TO PRZY CENIE CO2 KTO KUPI SPÓŁKĘ KTÓRA JEST STARA I PRZENIEŚĆ SIĘ NIE DA?
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~Cromen [37.47.190.*]
    Jak po co żeby blokować rozwój i sabotażowac, wiesz kto jest w akcjonariacie ATT ? I że 10 lat temu było wezwanie po 36 zł że strony Rosjan ?
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~MAZUR [79.185.174.*]
    Dnia 2021-09-21 o godz. 16:01 ~Cromen napisał(a):
    > Jak po co żeby blokować rozwój i sabotażowac, wiesz kto jest w akcjonariacie ATT ? I że 10 lat temu było wezwanie po 36 zł że strony Rosjan ?

10 LAT TEMU TO NIE BYŁO TEMATU Z CO2 NA TERENIE UNI EUROPEJSKIEJ. A DZIŚ TO JEST W TARNOWIE NAJGORSZE MIEJSCE NA ŚWIECIE DO PRODUKCJI CHEMICZNEJ, ZWŁASZCZA PLASTIKÓW I NAWOZÓW. TU TYLKO UTYLIZACJA OPAKOWAŃ PLASTIKOWYCH BYŁA BY POZA OGROMNYMI KOSZTAMI NA TERENIE UNII. I BEZ TEGO ATT NIE MA RACJI BYTU. ALE JAKOŚ NIKT TYM W ATT NIE ZAJMUJE SIĘ. PREZESY BRNĄŁ W BAJER NA POTĘGĘ, BO TO SĄ SOŁTYSY Z GMIN BEZ ZNAJOMOŚCI TECHNOLOGII CHEMICZNEJ I STANOWIĄ JEDYNĄ PRAWDĘ OBIAWIONĄ RODZINY NA SWOIM PIS?
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~Aaa [94.251.204.*]
    Tu jest tak samo jak na polimexie tam gdzie panstwo tam wiadomo
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~Jeremi [31.182.187.*]
    Http://oxoplast.com dla azotniaków info.
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~Bl [37.47.209.*]
    A co??????.
    Bo ja nic nie czuje.
    Może mam kowida???.

Lepiej popatrzcie sobie na wykresy gazu i Att.
    To tak na szybko.
    Jako pierwszy, zgrubny filtr pt. gdzie jesteśmy.
  • Re: Tu powoli czuć... Autor: ~anowy [89.64.76.*]
    No jesteśmy w dołku i właśnie chyba komuś skończyły się akcje, aby dalej uważać kurs...
[x]
GRUPAAZOTY -4,14% 33,82 2021-11-26 17:02:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.