• I co wieszcze wybicia i znawcy AT ??? Autor: ~jw [46.175.109.*]
    Cały misterny plan idzie się chędożyć...
  • Re: I co wieszcze wybicia i znawcy AT ??? Autor: ~zator [79.190.91.*]
    zapytam zjadliwie - czy ktokolwiek tutaj w sposób merytoryczny przedstawił jakakolwiek analizę ze wskazaniem do źródeł (czytaj: swoich wywodów na konkretnym rysunku ze wskaxnikami) aby wpisywac w tytuł - ANALIZA i wieszczenie - ...
    odpowiem NIE - były li tylko wyłacznie gupawe teksta typu do 16... do zeta ... będzie pompa ... itp bzdury ...
    krótko - wrzucając temat "i gdzie wasza analiza" dołączasz do grona równie mało interesujących i niemerytorycznych "wrzaskunów" co tamte trole ...
    CBDU - amen ...
  • Re: I co wieszcze wybicia i znawcy AT ??? Autor: ~jw [46.175.109.*]
    Racja, rozgryzłeś mnie :) Chciałem tylko połechtać ego tych wszystkich "znafcuw" latających po całym forum z super wskaźnikami do wybicia, robiąc tym samym tylko pośmiewisko, że pies z kulawą nogą tutaj nie zajrzy. Wszyscy omijają jakoś z daleka, a "sprzyjających warunków" do wybicia przecież co nie miara ;)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [213.134.178.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: I co wieszcze wybicia i znawcy AT ??? Autor: ~jw [89.229.208.*]
    no i co znawcy AT nadal wierzycie we wzrosty ?
  • Re: I co wieszcze wybicia i znawcy AT ??? Autor: ~zator [37.30.98.*]
    technicznie:
    1. dzienny - https://zapodaj.net/031071aaec63b.jpg.html:
    - Stoch z BB - sygnał zakupu 14 września
    - RSX - w strefie do zakupu
    - MACD zero lag - głębokość "opadu" podobna do tej z maja, spekulacyjna głęboka - 30%, strefa możliwej zmiany trendu - potrzebne "zielony" wolumen ;) - bez tego trudno o cokolwiek
    - MFI - strefa nieustalona - wstępne "modelowanie" (a co mam możliwość "dorzucenia" hipotetycznych wolumenów ;) ) wskazuje że do 2 dni znajdzie sie w strefie zakupów

Wniosek - technicznie dziennie jest poprawnie aby dywagować na 5-7 dni do przodu nad zmianą trendu ogólnego - ze względu na dość głębokie "zanurzenie" po wynikach można "prorokować cos pomiędzy 30-50% spadku minimum 8,80-9,30 - ważne - potrzebny wolumen ;) - powód bez sensu - Walne z zatwierdzeniem uchwał - powód dobry dla spekulanta jak każdy inny ;)

2. 2H - krótki trading ;) - https://zapodaj.net/b6be7559324e0.jpg.html - na tym głównie gram i pod to mam dostrojone wszystkie spółki
    - Stoch z BB - sygnał zakupu 13 września godz. 11.00
    - RSX - w strefie do zakupu
    - MACD zero lag - najważniejsze - powyżej ZERA - strefa "potencjalnego" wzrostu i zmiany trendu, dywergencja spadku ceny i wzrostu "po szczytach" MACD wskazuje na potencjalna zmianę ceny - szacunkowo do kilkunastu okresów (2H x iks) do przodu czyli do dwóch dni max COŚ może się stac ;)
    - MFI - strefa nieustalona - wstępne "modelowanie" (a co mam możliwość "dorzucenia" hipotetycznych wolumenów ;) ) wskazuje że do 2 dni znajdzie się w strefie zakupów

Wniosek - technicznie na 2h interwale może nastąpić do 1-2 dni zmiana trendu, przy okazji wstępnie potwierdzona już PIERWSZYMI sygnałami (nietrwałymi ;) ) na DZIENNYM.

A dla ciekawości - tak wyglądało technicznie wyjście na Zepaku https://zapodaj.net/ba521f5ba0767.jpg.html
    WSZYSTKIE sygnały IDEALNIE zbiezne - giga wolumen na czerwono, Stoch z BB, MFI, RSX i Macd zero - i pykło - wyszło 2,5 x tyle co weszło ;) - harpi odrobiony za wszystkie spadki od lutego 2021 - tak się bawią techniczni ;)

Mozna? - można ! - potrzeba niestety trochę praktyki ...
    Kwestie jak ustawiać ceny zakupu wyjścia to już inna bajka - powyżej to tylko podstawowy zestaw wskaźników technicznych nieco ułatwiających decyzje .
[x]
HARPER 5,22% 9,47 2021-11-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.