• PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~tojapisze [83.0.36.*]
    tECHNIKA WSKAZUJE,ŻE CZEKA NAS RUCH O DŁUGOŚCI 100% OBECNEJ CENY. TAKA FALA, JAK RUCH Z 2ZŁ NA 4ZŁ... SPOJRZCIE NA WYKRES NA STOOQ.PL... WYBIERZCIE OKRES DŁUGOŚCI 3 LATA.... TAM IWDAĆ PIĘKNIE... OCZYWŚCIE WYUKRES ŚWICZKOWY. CENA PORUSZA SIĘ MINIMLANYM ZAKRESIE KILKU GROSZY, TO CZAS PRZED WYSTRZAŁEM KURSU.,, ZARAZ KUPUJE KILKA AKCJI
  • Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~Kubek [83.80.227.*]
    Pod 6 złotych atak do grudnia...
  • Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~Kermit [89.174.202.*]
    Na razie nic na to nie wskazuje... konsolidacja na boczniaku a czas leci. Hossa wiecznie trwać nie będzie.
  • Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~Realista [5.173.11.*]
    Jak już wszystko wskaże, to obudzisz się z ręką w nocniku na peronie.
  • Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~Aga [46.76.62.*]
    Daruj sobie takie nagonki, Kermita widuję tu od dłuższego czasu i na innych spółkach z fundamentami też, i nie on raczej jest typem hurraoptymisty. IZS to dobra firma, stabilnie poprawiająca wyniki i perspektywie roku - dwóch tych 6zł się doczekamy. A co nagle po po diable, nie trzeba tu gwałtownych szarpnięć w górę. Plan na 2021 został wykonany, do raportu nic się nie wydarzy, ale spodziewamy się, że dywidenda będzie wyższa za 2021 i taka informacja np. o 20 groszach imho dopiero wrzuci kurs na półkę wyżej w okolice 6.
    I to jest to o czym pisałem. Kurs nie wybił, hossa właśnie dostała strzała od chińczyka .... stracony czas. Kierujący kursem przespał dobry czas. Realizacja negatywnego scenariusza ma obecnie większe szanse powodzenia. 3.20 a potem 3zł....
  • Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~Realista [5.173.249.*]
    No rzeczywiście strzał był kapiszonowy patrząc na obroty dzieciaku. Będzie niżej to wyzbierają, nie przejmuj się. Jak ktoś brał w hurtowych ilościach po ok 3,6 to wiedział lepiej od Ciebie co robi. Policz sobie WK i zastanów się ile dzisiaj kosztuje zbudowanie tak rentownej firmy przy tej inflacji i kosztach materiałów i robocizny ? A panika nie ma nic wspólnego z racjonalnością. Dzisiaj wszystko dostało klapsa od Chińczyka, tylko jak na JSW były obroty ponad 100 mln to to już nie są tam przelewki. Każdy jednak niech decyduje sam co chce robić ze swoją kasą.
  • Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~Patryk [195.136.92.*]
    Ale tu się hossa dopiero rozkreca
    kurcze jakoś nie widzę... taka snięta ta hossa.. całkiem dołująca pod własnym cieżarem
  • Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~Lu [195.136.92.*]
    Tak się zapowiada
  • Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~m44 [94.251.241.*]
    Dokupiłem po 3,35 średnia 3,47 jestem cierpliwy . Pozdrawiam
  • Re: PRZED NAMI RUCH NA 7ZŁ Autor: ~Kubek [31.161.146.*]
    Ja tez znów chwyciłem po 3.31 pakiecik
[x]
IZOSTAL 0,38% 2,64 2022-05-26 11:09:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać