• Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł Autor: ~Technik [198.16.74.*]
    Przed walnym ta spółka musi dużo zdrożeć
  • Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł Autor: ~Maxiking [91.246.67.*]
    Ja też zbieram
  • Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł Autor: ~jw [46.175.109.*]
    Taa yhym...Wszyscy mają Mambe? Mam i ja!
  • Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł Autor: ~amento [89.229.208.*]
    trzeba jednak przyznać że sytuacja w spółce praktycznie się nie pogorszyła a kurs mocno zjechał , gdy było 12-16 zł drobnica brała te akcje tysiącami, brałem również i ja a teraz gdy kurs zjechał na 7xx każdy z nas obawia się wpuszczenia na miny i obawia się dalszych spadków ???
  • Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł Autor: ~jw [46.175.109.*]
    Ja zwiększyłem pakiet dwukrotnie przed raportem w okolicach dychy co znacznie obciążyło portfel. Jak widać mogłem się wstrzymać to lepiej bym na tym wyszedł. Trzeba czekać, trudno.
    czyżby nadchodziły lepsze dni dla Harper Higienic
  • Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł Autor: ~Nikt [87.205.158.*]
    Nie kolego nie trzeba czekac Nie WOLNO CZEKAC .Trzeba ciac straty.To podstawa tego biznesu.jesli tego nie potrafisz czeka Cie smierc,smierc finansowa kwestia czasu.
    pewnie masz rację ale u mnie nie ma obawy ja mam tylko 10% akcji Harper w stosunku do tego co miałem, akcje sprzedałem powyżej 9 zł z dużą stratą którą systematycznie odrabiam na Bogdance. Nawet jak kurs spadnie na 1 zł jakoś to przeżyję. Z odkupieniem swojego pakietu zdecydowanie spieszył się nie będę choć na pewno jeszcze zaryzykuje kiedyś,.....
  • Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł Autor: ~Zator [37.30.115.*]
    Znajomość AT poprawiłoby zasadność kupna lub sprzedaży a ogólnie decyzyjność.
    czy znajomsc at moze cokolwiek dac temat do dyskusji dosc szerokiej o obszernej/Wiekszosc fortun zrobiona gieldzie to kwestia znajomosci informacji poufnych do ktorych maja dostep nieliczni, 50 % to farciarze ktorzy weszli wszystkim w jedna spolka i zyskali duzo kwestia szczescia nie do przecenienia. Zaorski pluje na At jednak caly czas te kreski na monitorze jednak jakos analizuje pytanie czy to znajomosc At czy intuicja ktora wyksztalcila sie przez lata handlu.Inteigencja finansowa nie kazdy to ma..
    Phil Konieczny z polsk podworka niewatpliwie chlopak taka inteligencja obdarzony ale czy nie mial szczescia w chodzac w bitcoina wiele lat temu mozna dyskutowac.
    Soros przekrety i walki nakrecanie informacjami itp. Kennedy senior walki lata 20 30 wykorzystywanie informacji poufnych i cala reszta cwaniakow.Gielda to szulernia dla bardzo inteligentnych ludzi o niebywalych kontaktach biznesowych co daje przewage w grze.

Zator Twoja znajomość AT niewiele Ci dała w kontekście tej spółeczki, prognozowałeś wzrosty a później uciekłeś chyba po 9,2 zł. Ja nie znam się na AT ale czuje że kto tutaj kupi na dołku zarobi tak jak inwestorzy na ACTION, zobaczysz za rok dwa że jak spółeczka wyjdzie na prostą powróci do wzrostów. Nie wolno kupować spółek mocno napompowanych jaką kiedyś był Harper czy Mercator.
    Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” yes thats the Point but....

Nie mozna zpominac ze Buffet w swojej histori inw kupowal spolki bardzo wysoko na ten moment wycenione 4 ,5 6 powyzej wartosci ksiegowej ktore mialy niebotyczne ROE i swietne perspektywy rozwoju i zarabial na nich kokosy vide Coca Cola,to jest terra incognita dla poczatkujacych.Pytanie brzmi jak mozna przewidziec ze spolka ma takie perspektywy w okresie nastepnych 40 lat......

• Wróciłem z zepaka więc się troche odkryję ;) Autor: ~zator [37.30.112.*]
    to że założyłem sobie pewna strategię ogólną na Harpera i taktykę na poszczególne etapy (od wejścia w czerwcu 2020 za większa kasę przez kolejne zwały aż do wyjścia z 2/3 kapitału miedzy 9.11 do 14.48 w dniu 31 sierpnia) nie oznacza że nie korzystam/łem wcześniej z AT do przepychania na kupnie i sprzedaży mniejszych pakietów dla zysków ;) - po prostu duża zmienność papiera szczególnie przed raportami zachęca/łą do ... zarabiania.
    Realnie patrząc na merytoryke bankiera ja nie ufam nikomu bo skoro jeszcze w czwartek piątek zeszłego tygodnia WSZYSCY bez wyjątku suali na harpiego naciskając na 3/5/7 zł jako ostateczna cenę a teraz ZERO tego typu uwag i 95% wpisów to "kontynuacja wzrostów" ;) i "pożyczka jest dobra" ;) - herezja prawda? i dwulicowość naganiaczy trolli na spadki i wzrosty jest widoczna jak dłoni ;)
    Odwracając kota ogonem - skoro tutaj same takie trolle i raczej nie naiwniaki to może i ja udając merytoryczność i "naiwnośc" (szczególnie lubiany przez mnie wątek z jabcokiem który namiętnie usiłował moja kasiore odpowiednio charytatywnie zabezpieczyć ;) ) nie naganiałem na swój pokraczny sposób na pewne ruchy? ;)
    Po prawdzie gdyby była potrzeba dla samej zabawy i pokazania nie pazura ale fajuta mamutowego coś bym wymyślił aby zrobic wizualnie duże WOW (np. postawienie wiekszej kwoty na arkuszu zakupowym po zecie) i sprowadził cudze mniemania o swojej istotnej roli (pije do jabcoka konkretnie) do zera - tyle że nikt normalny poza bardzo świeżymi nie wierzy że cokolwiek powiedziane/napisane na bankierze jest prawdą ;)
    Tyle w temacie info o AT - jest bardzo pomocna - w przypadku harpiego interwał 2h po odpowiednim ustawieniu nastaw na wskaźnikach idealnie i ze sporym wyprzedzeniem (od kilku godzin do kilkunastu dni zaleznie od tego jaki wolumen będzie latał i "co zamierza") daje znaki co robić.
    A to że wylazłem z harpiego dokładnie 31 sierpnia między 9 a 14 to z jednego powodu - całe lilkadziesiąt tysi poszło w tym dniu na ZEP-aka ;) który ni z gruchy ni z pietruchy ogłoszony został przez Solorza wykonawcą jądrowych reaktorów - kto śledzi komunikaty ten widzi co się dzieje na giełdzie - prawda? - a że mało aktywnie grających ma kasę na zakupy "z palca" więc trzeba było sie pozbyc "czegoś" co wprawdzie nie rokuje jeszcze, ale chwilowo nie jest potrzebne - harper był idealny bo jełczał i spadał ;).
    A że wczoraj zrobiłem zrzut ;0 to po 2 tygodniach nieobecności wracam pomarudzić na harpera z kasiorą ;).
    Ot tak to wygląda od strony zaplecza "technicznego ;)
    Tak więc - jabcoku cos tak chciał zabezpieczyć moje pieniążki zapraszam do kolejnego "mędrkowania" bo własnie stałem sie nieco bogatszy o kolejne pare tysi ;) - tadam - i sam o to zadbałem prenumeratorze bajek dla dzieci ;)
    Póki co panowie i panie wracamy do zabawy na niedużym harperze bo na zepaku nie było o czym i z kim rozmawiać - po prostu szło do góry i sens wypowiadania się na tamtejszym forum była żadna bo "nic się nie działo" ;)
    Tak więc wracając do roli forumowego leszcza będe sie co jakis czas "madrze udzielał" udając podobnie jak wy "merytoryczność" tutaj.
    troche sie uchyliłem z roli ale ostatnie dwa tygodnie naprawde bardzo łądnie pozwoliły nasycic prózność ;) więc nie mam stresa mam luz i świeżutki poględzę z wami jeszcze ;)
    jabcoka zapraszam oczywiście do rozmowy bo lubie jak ktos dba o moje dobro (co na forum bankiera naprawde chwalebne i trudno o taka dobroć - hue hue hue)
  • Re: Wróciłem z zepaka więc się troche odkryję ;) Autor: ~zator [37.30.112.*]
    i na koniec dla niekumatych co nie widza sensu - straty tez trzeba umiejętnie umieć hodować ;) ostatecznie do maja przyszłego roku trzeba cos oddać fiskusowi - chyba że hodowla da rade cos uchować ;)
  • Re: Wróciłem z zepaka więc się troche odkryję ;) Autor: ~amento [89.229.208.*]
    To prawda zator mając takie zadłużenie i ograniczone możliwości dochodu trzeba robić wszystko na co pozwala prawo aby jak najmniej oddawać kasiory fiskusowi, według mnie skoro spółka działa w branży farmaceutycznej spółka powinna postawić na produkcję min. materiałów opatrunkowych, tutaj pole do popisu ma ogromne bo same chusteczki nawilżające nie mają takich perspektyw jak wyroby medyczne.
[x]
HARPER -0,21% 9,60 2021-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.