• ZNACIE TO ?? ciekawy i rozwojowy biznes Autor: ~CuteraInc [95.40.95.*]
  chcecie duzego zysku polecam INVENTION duży potencjał wzrostu! Będzie min 500%.
  Obecnie odbiło delikatnie od dna, kurs ok 0,83, max w maju 2020 to ok 2,94 zł.
  C/WK w okolicach 1. Porownujac ten wskaznik do innych spolek w tym nawet do blizniaczej MedApp jest do zrobienia nawet 12 x!
  Spółka nabiera tempa rozwoju, pozwolenie na budowę 4-ro kondygnacyjnego biurowca w ktorym bedzie CENTRUM SZKOLEN VR+AR roznych dziedzin medycyny dermatologii, kardiochirurgia, neurochirurgia, anatomia, rechabilitacja, uzyskane
  Numer ewidencyjny decyzji nadawany w urzędzie
  WAB.II.6740.459.2021.MPB NR 429/2021
  Data wydania decyzji 2021-07-29
  Decyzja Pozytywna

  W radzie naukowej profesorowie nauk medycznych, dr Ambroziak. Prof Zegarska ponad 10% udzial, dr Ambroziak pod 5% oraz prof. Lidia Rudnicka. To gwarancja sukcesu inwestycji.

  INVENTIONMED SA z siedzibą w Bydgoszczy.
  Wchodzi w gry VR, czekamy na stanowisko i informacje ze spolki po nieoficjalnych doniesieniach.
  Wartość budowy przywyższa obecną kapitalizację. Spółka nie ma zobowiązań w bankach, na bieżącą działalność ma pożyczkę od swojego prezesa.
  W portfelu ma ponad 40% udział w SOFTBLUE tj. 38 mln akcji warte ok 22 mln zlotych a wybudowany biurowiec będzie warty pod 50 mln zlotych czyli wiecej niż obecna kapitalizacja, jak go "uzbroją" będzie warty 2 x tyle.

  Szpital budują z dofinansowaniem ponad 16,2 mln zlotych.
  Z produktami Tutorderm oraz strzykawka prowadzą rozmowy z CROMA PHARMA oraz CUTERA INC. TutorDerm do rozliczenia dotacji zostało ok 3,5 mln
  Głównym akcjonariuszem INVENTION jest SOFTBLUE. Mają ponad 50% udział.

  W 2020 polecałem MBF, BIOMASS, HEMP, SOFTBLUE, EEX, LETUS CAPITAL (tu SOFTBLUE ma ponad 5% udział), Foxbye obecna Labocanna (tu tez Softlue miał 5% teraz wg ostatniego raportu 4,99%) , 4Mass. Wzrosty liczone w kilkuset do kilku tys.%. INVENTION będzie podobnie.

  Odbił ostatnio od dna, startują z kluczowa budową oraz nieoficjalnie będą wchodzić w gry VR - wyszperane info z pracujpl o tym, że poszukują pracownika specjalisty od gier VR - Gameplay Designer .

  Grupa SOFTBLUE zaangażowana bylo oprocz Letus Capital rownież w LABOCANNA. Wzrost na tych spolkach licząc od czasu inwestycji do kursów maksymalnych wynosił od kilku do kilkunastu...tysiecy %.
  Na ten rok stawiam na INVENTION !
 • Re: ZNACIE TO ?? ciekawy i rozwojowy biznes Autor: ~Lopes [5.149.250.*]
  Po co to tu reklamujesz widziałeś tego wykres
[x]
SATIS 2,96% 0,84 2021-12-07 16:49:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.