"Największe szanse rozpoznajemy w cyfrowej transformacji organizacji (CRM, platformy B2B, B2C), wejściu na nowe rynki z nowymi, konkurencyjnymi produktami oraz możliwych do osiągnięcia synergiach dzięki reorganizacji wewnątrz Grupy. Wśród potencjalnych zagrożeń dla wartości Spółki widzimy spowolnienie koniunktury gospodarczej w związku z pandemią wśród wielu klientów firmy m.in. branża HoReCa" - podano w raporcie.
"Do wyceny Protektor SA podchodzimy konserwatywnie ustalając cenę docelową na poziomie 4,6 zł, co stanowi premię w stosunku do obecnej ceny rynkowej (3,62 zł) na poziomie 27,1 proc. widząc duże szanse na poprawę wyników, która o ile nastąpi, będzie silnym katalizatorem do dalszych wzrostów notowań" - dodano.
Materiał został opracowany przez Dom Maklerski Banku BPS na zlecenie GPW w ramach Giełdowego Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego.
Autorami raportu, którego pierwsze udostępnienie nastąpiło 7 września o godz. 22.15, są Tomasz Czarnecki i Artur Wizner.