• Asbis obecnie poniżej 40% wartości godziwej. Autor: ~Biznes [89.64.35.*]
    Skrajne niedowartościowanie a jednak są tacy którzy sprzedają - przykro mi to stwierdzić ale muszą być starszymi desperatami :)
  • Re: Asbis obecnie poniżej 40% wartości godziwej. Autor: ~obserwator [85.128.12.*]
    a wiesz że jest animator na spółce ?
  • Re: Asbis obecnie poniżej 40% wartości godziwej. Autor: ~Polo [94.254.203.*]
    Tu jak wystrzeli to poleci pewnie powyzej 32zl na start
  • Biznes Autor: ~Gracz85 [85.221.163.*]
    Desperaci ?? bądź obiektywny ... już kiedyś pisałem że na GPW jest więcej graczy niż inwestorów a skoro tu się nic nie dzieje to zmieniasz konia jest mnóstwo spółek które w krótkim terminie dają sporo zarobić GNB 200% w kilka sesji JSW kolejna 30% i wiele innych po co siedzieć tu jak można pomnażać kapitał ?? zaczną się wzrosty zleci się spekuła i dobrze o tym wiesz ale musi być wyraźny ruch ...spadek albo wzrost .
  • Re: Biznes Autor: ~Gust [78.8.136.*]
    I trzeba dodać że nie ma w tym nic złego. Po prostu inwestowanie jest cięższe/szybsze niż 20 lat a nawet 3 lata temu. Pandemia namieszała, nasciaglo się ludu i to dobrze, ale giełda zyskuje bardziej forexowe cechy. Brak emocji to zmieniam spółkę, nawet niech stracę ale niech się coś dzieje bo nuda. Asbis to póki co się i tak ładnie przed tym broni, nie oddał wzrostów bo kisi się teraz 25% wyżej niż 3 miesiące temu więc i tak fajnie. Być może powolna akumulacja 25-27 a pod zaliczke dywidendy grudniowej jak dadzą 1zl to się szarpnie na +30 i reszta zostanie do dywidendy właściwej plus nową prognoza, plus nowe kraje, nowe produkty, nowe mordy itd to będzie 40. Ale to dopiero pewnie na wiosnę. Ja ciągle dokupuję.
  • Re: Biznes Autor: ~asb [185.179.58.*]
    iPhone 13: kiedy premiera?
    Wydarzenie — zgodnie z oczekiwaniami — odbędzie się we wtorek 14 września. Dokładnie o godzinie 19:00 czasu polskiego
  • Re: Biznes Autor: ~bekon [31.0.86.*]
    No ale że GNB i JSW dały dobrze zarobić, to dowiedziałeś się po fakcie, prawda? A może masz szklaną kulę? :)

Po fakcie to każdy wie, gdzie można było skuteczne ulokować kapitał. Ale zawczasu wielu wybiera bezpieczną i perspektywiczną spółkę.
  • Re: Biznes Autor: ~Alfa [94.172.133.*]
    MFO rownież da zarobić
  • bekon Autor: ~Gracz85 [5.173.224.*]
    Na GNB udało mi się załapać na delikatne wzrosty co prawda późno wszedłem i wyszedłem tego samego dna bo przy takiej dynamice strach zostać z akcjami na noc ....Ale kilka procent zrobiłem . i pewnie nie tylko ja .
  • Re: bekon Autor: ~bekon [91.215.238.*]
    Czyli z 200% zrobiło się kilka % i to ze sporym ryzykiem. Ale i tak gratuluję zarobku.

• Re: bekon Autor: ~Gracz85 [85.221.163.*]
    No kilka % ale to też cieszy czasem jest więcej czasem mniej . Ale tak ryzyko spore bo na takich wzrostach spekulacyjnych nigdy nie wiadomo czy za chwilę nie poleci ale sam wiesz że warto .
    Pozdrawiam .
  • Re: bekon Autor: ~Biznes [5.173.113.*]
    Dokładnie Panie Graczu85 jedni wybierają kilka procet i duże ryzyko oraz strach że spadnie a inni spokojną inwestycje długoterminowa w spółkę o rewelacyjnych i stale polepszanych fundamentach :) nie jest zatem pytanie czy najnowsza wycena ~ stanie się faktem ale kiedy to nastąpi :) rośnie na naszych oczach Amazon wschodu i w swoim czasie akcje będą rozchwytywane na kilkukrotnie wyższych poziomach kwestia czasu. Ja czekam spokojnie
  • bekon Autor: ~Gracz85 [85.221.163.*]
    Zaiste kolego spółka ma perspektywy i dobre fundamenty ale ja należę do tej część "Graczy" którzy łapią okazje Asbis jest cały czas w moim portfelu i chętnie do niego wracam ale gdy jest stagnacja lub korekta to część kapitału inwestuje w coś co ma większą dynamikę .

Pozdrawiam.
  • Re: Asbis obecnie poniżej 40% wartości godziwej. Autor: ~donb [185.183.226.*]
    "Skrajne niedowartościowanie a jednak są tacy którzy sprzedają - przykro mi to stwierdzić ale muszą być starszymi desperatami :)"
    Autor: ~Biznes [89.64.35.*] 2021-09-07 16:09
    Opublikowano przy kursie:  25,85 zł , zmiana od tamtej pory: -13,54%

Desperaci hmm... ?
  • Re: Asbis obecnie poniżej 40% wartości godziwej. Autor: ~J_ [89.64.64.*]
    Brawo donbasiku, udowodniles wlasnie jakie tu przyjemne byly dyskusje i na poziomie zanim sie pojawiles.
  • Re: Asbis obecnie poniżej 40% wartości godziwej. Autor: ~donb [185.183.226.*]
    Obrażanie tych którzy śmieli sprzedawać akcje żeby ochronić kapitał (na dzisiaj ok 15%), to ten Twój poziom... ? Hmm każdy ma swoją definicję "poziomu"...
  • @donb Autor: przezniczak [109.173.145.*]
    Boże święty... człowieku... siedziałeś jak nie powiem kto na walorze, który przyniósł blisko 0,5mld straty w 2 lata, zarząd jest upośledzony i się dziwiłeś dlaczego kurs spada... przy tym pisząc o spiskach, spółdzielniach oraz o kasujących posty moderatorach forum.

I Ty chcesz krytykować ludzi, którzy siedzą na walorze z rączkami pod tyłkiem, który od roku podaje tylko dobre informacje, przebija wszystkie prognozy a rekomendacje obecne to pomiędzy 40-70zł

Zaiste ciekawy jest ten świat XD

A jak zasugerowałeś walor to zleciał z 3,6 do 2,6 bodaj... teraz się chwalisz (nikt nie wie po co) że udało Ci się 20% zrobić od dołka. Zapewniam Ciebie - tutaj każdy ma akcje innych spółek i obraca nim i zapewniam Ciebie, że zarabia (zrobienie 20-30% na jakimś walorze to nie jest problem przy kapitale 10k PLN bo łatwo wyjść i wejść) Dużo trudniej zarobić 50-100% kiedy na walorze masz 200-500k bo wtedy każdy Twój ruch zaburza kurs.

Tylko to jest forum ASBISu. I piszemy o tym walorze. Głownie ludzie posiadający akcje i mające dość dużą wiedzę o tej spółce. I naprawdę zachodzimy w głowę po co ktoś nie mający akcji oraz dysponujący mniej niż średnią wiedzą o walorze stara się wszystkim coś udowodnić (szczególnie, że jego argumenty w nawiązaniu do tego co napisałem w pierwszym akapicie wydają się być bardziej niż śmieszne)

To był mój ostatni komentarz co do Twojej osoby. A jeżeli chcesz dalej komentować to najwyżej złamiesz mi karierę... jak zrobił to @trzyd XD

• Re: @donb Autor: trzyd [37.249.233.*]
    Przezniczak - dałem Ci plusika (łapkę w górę). Tym razem byłeś merytoryczny i na końcu też zabawny. Choć nie ukrywam lubię donba.
    Tak trzymaj. Miłego
[x]
ASBIS -1,04% 13,26 2022-05-19 17:00:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.