• Skuteczność wezwania. Autor: ~Seas [37.225.77.*]
    Jeżeli wezwanie okaże się skuteczne to ci co zostaną z akcjami będą wozić się w Londynie. Co stanie się, gdy wezwanie będzie nieskuteczne, co jest dość prawdopodobne, wystarczy, że 5% akcji zostanie u inwestorów, którzy nie odpowiedzą na wezwanie?
  • Re: Skuteczność wezwania. Autor: ~sie_gra_sie_ma_bis [87.139.215.*]
    jest to podmiot zagraniczny i nie ma czegos takiego jak niskuteczne wezwanie. Tu nie ma wykupu przymusowego. . Kto sie nie zapisze srodki zostana zablokowane. Podobno mozna sie wozic z nimi w Ladku...ale nie jest to takie proste. takie info z infolini Banku Santander
  • Re: Skuteczność wezwania. Autor: ~Seas [37.225.78.*]
    Pisząc ten post nie miałem jeszcze wglądu do Wezwania. Jest oczywiście jak piszesz. Mam jednak wątpliwość. Wezwanie dotyczy akcji, które znajdowały się na rachunkach w dniu 18,18,21. Co z akcjami, które zmieniły właściciela po ogłoszeniu wezwania? Czy dalej podpadają pod Wezwanie po zmianie właściciela, czy pozostaje nimi handlować na LSE?
  • Re: Skuteczność wezwania. Autor: ~cynik [78.10.207.*]
    Nie jestem znawcą, ale wezwanie jest do 07.10 i nie ma znaczenia kto był właścicielem akcji w dniu 21.08 tylko kto odpowie na wezwanie do 07.10. Niech ktoś kumaty potwierdzi, że mam rację.
  • Re: Skuteczność wezwania. Autor: ~cynik [78.10.207.*]
    Na 3 dni przed końcem wezwania zacznie spadać, ale to normalne w momencie kiedy nie można już kupić akcji pod wezwanie.
  • Re: Skuteczność wezwania. Autor: ~sie_gra_sie_ma_bis [89.228.120.*]
    ciekawe jak sie zachowa kurs 11.09. Poleci pewnie kokretnie w gore....no nic bylo minelo. Moze czas poszukac cos fajnego.
    Pozdrawiam najwytrwalszych
[x]
PROVIDENT 7,69% 6,30 2022-02-21 16:42:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.