• niejaki mirosław napisał... Autor: ~art [83.7.109.*]
    i wy juz jestescie w takiej desperacji ze wierzycie w jakis tam wpis o 18 zł ludzie litosci ja tez podpisze sie mirosaw i napisze ze bedzie 50 dych za akcje pasuje wam? co to za szopka?
  • Re: niejaki mirosław napisał... Autor: ~Hyyyhy [37.248.250.*]
    Jedna wielka SZOPA
  • Re: niejaki mirosław napisał... Autor: ~Ted [176.103.75.*]
    Ale kto wierzy w te brednie killera ? dzieciaki żaby :))) nikt normalny nie wierzy w te brednie bo sa to kolejne kłamstwa wypisywane nie przez żabę a jego posłańca killera/mirosława !! Szukają naiwniaków aby dali się nabrać na kolejne kłamstwa a dokumentów jak nie było tak dalej nie ma !!! Zapytajcie czy już pokazał żaba dokumenty ? bo milczą w tym temacie !! Zauważcie że jak napiszę ktoś pozytywny wątek że 18 zł lub dywidenda to od razu uaktywniają się troolleee żaby aby inni myśleli że tak będzie jak pisze trolll żaby !!! Nie dajcie się nabrać bo nikt wam nie żadnej kasy a jak już piszę trollll żabi że dostaną wszyscy poza PAM to już nas smiech ogarnia na maxa :)))) może jeszcze im Inwestor wiadro ropy da na droge :))) to tylko pokazało że trollll żaby killer /makler wie że grunt pod nogami im się pali i teraz próbują kolejne kłamstwa wymyślać !! tylko że nikt nie da się nabrać na te kity i kłamstwa żaby i jego trooolliii !!!
  • Re: niejaki mirosław napisał... Autor: ~art [83.7.109.*]
    powtarzam jeszcze raz jak zobacze kase na koncie uznam sprawe za zamknieta mam akcje jak wy ale to jedyny sposób zeby sprawiedliwosci stało sie zadosc kasa na konto i bierzcie se je w cholere, a nie jakies wpisy na forum które zyje juz 3 lata po wykluczeniu z obrotu fenomen jakis w skali swiatowej, ostatni zakup po 2,16 i tyle mi oddac zlodzieje plus za kazdy rok oszustw i kłamstw kolejne dwa to daje 22 i tyle moge wziac i splunąć na was a jak nie to nie i tez przezyje bo to polszka taka złodziejska i kazamaty smierdzące nigdzie powtarzam nigdzie na swiecie nie ma takich beretow zeby dymac akcjonariuszy w swietle prawa a jak wiadomo ze tak sie stało to kto jest na szczycie tej ukladanki ze nawet aparaty prawa nie ruszaja tej wydmuchy proste odpowiedz pytaniem retorycznym pozostaje, pozdro
  • Re: niejaki mirosław napisał... Autor: ~Sonic [188.146.163.*]
    No nie. Żeby cokolwiek żądać to trzeba najpierw wiedzieć ile jest warte. Dlaczego 22?, a nie 2 czy też 222 lub 2222 albo 22.222? Ja na podstawie raportów Spółki przy kursie 10 PLN przed scaleniem stwierdziłem że minimalna cena akcji to 1.000 PLN co na dzisiejsze 16.000, a jak wiemy po ukrytym raporcie przez Zarząd McD tę wartość należy zwiększyć dwukrotnie czyli daje to 32.000PLN. Reasumując Twoje wyliczenie przy moim jest śmieszne także jak uważasz, że 22 PLN jest Ok to sprzedawaj.
  • Re: niejaki mirosław napisał... Autor: ~Sonic [188.146.163.*]
    Podbijam, bo szybko na dół sprowadzili. Jednocześnie wyjaśniam, że bez papierów żadne 2, 18, 22 klepnięte nie będzie.
  • Re: niejaki mirosław napisał... Autor: ~Re [5.173.13.*]
    1600 złoty ok, tyle. pozniej i 2000 tysięcy.
    Walczyć z złodziejami w uczciwym kraju trzeba, sprawiedliwie to 1800.
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.