• Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
    Zobacz wątki dotyczące PetrolinvestZobacz profil Petrolinvest
    Autor: ~smerf [68.235.32.*] 2021-08-29 12:34
    Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
    Re: do smerfa - chcą nas okraść
    Wahałem się, ale wyłączam cię z podziału tortu, wchodzisz do grupy PAM czekającej.

Jestem bezpańskim Psem -:) przykre to , ale możecie liczyć ponad 1 % akcji więcej
    a Smerf to figura władna przerzucania z wora do wora -:)
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: forward [37.47.170.*]
    Dnia 2021-08-31 o godz. 11:21 ~Gamoń napisał(a):
    >Zobacz wątki dotyczące PetrolinvestZobacz profil Petrolinvest
    > Autor: ~smerf [68.235.32.*] 2021-08-29 12:34
    > Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
    > Re: do smerfa - chcą nas okraść
    > Zgłoś do moderatora
    > Wahałem się, ale wyłączam cię z podziału tortu, wchodzisz do grupy PAM czekającej.
    >
    > Jestem bezpańskim Psem -:) przykre to , ale możecie liczyć ponad 1 % akcji więcej
    > a Smerf to figura władna przerzucania z wora do wora -:)

Gamoniu spokojnie na uważam, że wszyscy drobni dostaną po równo czyli coś, albo nic
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Johnny [5.173.15.*]
    Od kogo?
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~jaczasz [89.64.116.*]
    Dlatego trzeba pisać do KNF,JEŻELI nie zajmą stanowiska to do sądu ,zatrzymamy przekręt.Gamoń, Zośka,Forward.Xior i inni.Wstrzymamy sprawę a można jeszcze się odwołać.Albo będą rozmawiać i dadzą to co się należy albo też wszystko stracą.Oczywiście wszystko to będzie prowadzone pod egidą PAM.
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: forward [37.47.170.*]
    Dnia 2021-08-31 o godz. 14:17 ~jaczasz napisał(a):
    > Dlatego trzeba pisać do KNF,JEŻELI nie zajmą stanowiska to do sądu ,zatrzymamy przekręt.Gamoń, Zośka,Forward.Xior i inni.Wstrzymamy sprawę a można jeszcze się odwołać.Albo będą rozmawiać i dadzą to co się należy albo też wszystko stracą.Oczywiście wszystko to będzie prowadzone pod egidą PAM.

popieram w 100%
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~abc [83.20.250.*]
    trzeba cisnąć jak na elektrimie , a nie sądzę żeby wypłacili więcej niż 10-15 zł /sztuka
    już dawno Wam to pisałem

tu raczej nawet sądy nie pomogą bo to interes największych instytucji finansowych w europie + usa przy pomocy kilku nazwisk tzw słupów.....

może ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym że OTG należy do amerykanów ocidental resorces a petrolinvest ma około 90% udziałów w ocidental , skąd się wziął ten ocidental i jaka jest ich rola ???

i powtarzam że trzeba cisnąć jak na elektrimie ale nikt Nam nie odkupi akcji po 160 zł czy więcej

ustalone zostało że interes kończymy i usuwamy z notowań , większość akcji z rynku powinna trafić na odpowiednie konta w miesiącu kończących się notowań między 1,3 - 3,6 zł
    problem im pozostał bo tych akcji nie skupionych zostało o dziwo zbyt dużo.....

moje skromne zdania , być może się mylę

• Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~abc [83.20.250.*]
    może jeszcze dodam że walka z legernem to jak wojna z rosją
    ale z gazpromem chyba coś się udało to może jest szansa ....

takie moje zdanie , może się mylę
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Xior [2.200.63.*]
    Jakie, może?!!! Nie ma może!! Jakie 10-15zł? Chcieli wykręcić jak na Polnoradzie akcjonariat. Nie udało się! Teraz trzeba liczyć się z konsekwencjami. Do pierdla i nie ma zlituj się.

Xior.
    dalej napiszę , że:

moim skromnym zdaniem teraz odbywa się gra na czas-

tu się czeka na zmianę w naszej polityce , jeżeli do nie nie dojdzie przedwcześnie JESTEŚMY WYGRANI
    ale jeżeli uda się zrobić wcześniejszą rewolucję to sprawa przegrana, zrobią co chcą

a co do polityki nie ufam im prawie wszystkim
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Ajak [37.30.51.*]
    ABC prawda jest taka, ze nie zaproponują niczego a nie 15 złotych. Tak jak pisze Xior trzeba sprawę nagłośnić i wtedy nominał dostaniemy albo znowu nic. Po prostu 15 zł to jest obciach a dodatkowo nikt tutaj propozycji nie zrobi. Na walnym może być ciężko bo przyjdą słupy Krauzego i przegłosują nas. Zostanie tylko sąd czyli kasy niet. Sytuacja patowa się tworzy a szkoda
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Johnny [5.173.15.*]
    Jesteś pewny, że przyjdą?
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~makler [45.128.38.*]
    Dnia 2021-08-31 o godz. 21:01 ~Ajak napisał(a):
    > ABC prawda jest taka, ze nie zaproponują niczego a nie 15 złotych. Tak jak pisze Xior trzeba sprawę nagłośnić i wtedy nominał dostaniemy albo znowu nic. Po prostu 15 zł to jest obciach a dodatkowo nikt tutaj propozycji nie zrobi. Na walnym może być ciężko bo przyjdą słupy Krauzego i przegłosują nas. Zostanie tylko sąd czyli kasy niet. Sytuacja patowa się tworzy a szkoda
    >

Nie będzie sytuacji patowej tu będzie tylko wygrany-przegrany.
    HiHi
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: wseh1322 [95.48.70.*]
    Panowie, moge prosić o szczegóły o czym wy piszecie? Mam trochę akcji, ale że gówno warte na giełdzie to trochę o nich zapominam, ale czy cos się dzieje w temacie? Jest jakaś możliwość odzyskania coś z inwestycji w akcje ?
    Szansa odzyskania jest.
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Heniek [176.103.75.*]
    Dnia 2021-08-31 o godz. 11:21 ~Gamoń napisał(a):
    >Zobacz wątki dotyczące PetrolinvestZobacz profil Petrolinvest
    > Autor: ~smerf [68.235.32.*] 2021-08-29 12:34
    > Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
    > Re: do smerfa - chcą nas okraść
    > Zgłoś do moderatora
    > Wahałem się, ale wyłączam cię z podziału tortu, wchodzisz do grupy PAM czekającej.
    >
    > Jestem bezpańskim Psem -:) przykre to , ale możecie liczyć ponad 1 % akcji więcej
    > a Smerf to figura władna przerzucania z wora do wora -:)

Chwila chwila panie Kielichu to dlaczego nie przyłączyłeś się do PAM jeszcze ? tylko piszesz na forum bankiera po to aby ugrać coś dla siebie więcej i aby smerf ci coś więcej dał zaproponował !! kto więcej da to tam pójdziesz !! To kim jesteś w takim razie bo dla mnie obłudnikiem jesteś !! Da więcej smerf to będziesz z nimi trzymał a PAM będziesz miał głęboko w doo.......a jak więcej PAM to z nami będziesz !!! Twoje zachowanie jak i wpis mówi jasno że właśnie zdrajcą jesteś bo pójdziesz tam gdzie więcej dostaniesz a resztę będziesz miał w do........!!!myślisz że jak napiszesz że 1 % masz i że smerf ci coś zaproponuje bo jak nie to przyłączysz się do PAM !! Żenada i obłuda z twojej strony !!taka jest prawda !! Obyś tylko nie został z tymi kwitami sam !!Albo jesteś z nami do końca albo zginiesz z swoimi kwitami !!Obłudników i zdrajców nie przyjmujemy !!
    Też tak pomyślałem, że Gamoń szantażuje smerfa wstąpieniem do PAM, żeby coś dla siebie ugrać. Ciekawe tylko czy się w PAM chociaż zapytał czy go przyjmą. Raz pisze coś pochwalnego dla żaby i smerfa, a raz dla PAM. Stoi w rozkroku i czeka gdzie będą coś dawać, to się wtedy pierwszy do kolejki ustawi. A figę z makiem dostanie.
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
    Przysłowie mówi ,,sądzę Ciebie według siebie " tak że ja wasze intencje już znam,
    dawać ? to trzeba mieć co dawać , wy sami chcecie dostać a nie rozdawać -:)

Ja już dano się określiłem że do PAM już nie wejdę , bo już tam byłem ,
    ale mam prawo głosu i zagłosuje za rozsądną decyzją a nie za czyimiś ambicjami .
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
    Mnie nie interesuje ,,Ja Ci pokażę " ja jestem zainteresowany kompromisowym zakończeniem ,
    które w pewnym sensie będą do przyjęcia przez obie strony , czyli Włodarze - Akcjonariusze ,
    nie istotne czy są zrzeszeni czy będą głosować z wolnej stopy.
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~icek [37.120.145.*]
    Dnia 2021-09-02 o godz. 07:57 ~Gamoń napisał(a):
    > Mnie nie interesuje ,,Ja Ci pokażę " ja jestem zainteresowany kompromisowym zakończeniem ,
    >

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-bracia-z-pam-pialiscie-ze-jestem-zdrajca-a-co-wy-na-to,49215525.html

Czy Gamoniowi to żaba coś płaci za propagowanie tych "kompromisowych zakończeń" czy to jest taki po prostu gamoń? L
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Ajak [46.204.4.*]
    Johny póki co Gamoń dla nas drobnych zrobił najwiecej dobrego. Nie zaprzeczysz temu. A ze nie jest w PAM to chyba nie przestępstwo.
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~6_9 [93.105.178.*]
    Gamoń napisał to co większość myśli
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Ajak [46.204.4.*]
    Mimo ze żaba to złodziej jak konkrety zaproponuje to brać i spadać należy Powtarzam jak będą to konkrety. Obietnice NIE!!!
    Agenci żaby się uaktywnili. To może nam napiszą kiedy żaba pokaże dokumenty i co jeszcze ostatnio sprzedał?
    Johny nie ośmieszaj się. Dobrze wiesz ze żadnym agentem żaby nie jesteśmy. Chcemy wszyscy tego samego czyli zwrotu pieniędzy. Obietnic już nie przyjmujemy. To oczywiste. Jak zaproponują konkret to tych dokumentów mogę nigdy nie widzieć.
    Ty się nie ośmieszaj. Konkret bez dokumentów? Czyli w ciemno brać kolejne obiecanki. I jeszcze piszesz, że nie jesteś agentem żaby?
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Ted [162.255.45.*]
    Dnia 2021-09-02 o godz. 09:33 ~Johnny napisał(a):
    > Agenci żaby się uaktywnili. To może nam napiszą kiedy żaba pokaże dokumenty i co jeszcze ostatnio sprzedał?

Dokładnie Johnny ale Gamoń zapomniał chyba że PAM to jedność !! a on chce tylko jak najwięcej dla siebie reszta go nie interesuje !! a więc niech idzie do tego smerfa i i niech da mu 2 zł co obiecał żaba i będzie szczęśliwy :) jak można być takim prostakie....... i wypisywać to co wypisuje a jednocześnie liże doooppppp smerf......że jak mu dadza więcej to do nich przystapi !!! Typowy zdrajca !! Jak straci wszystko nie będzie mi go żal w ogólę a nawet po pogratuluje i niech płaczę potem łącznie z killerem bo jak wdać z jendego dzbana piją! dobrze że wszyscy juz wiedzą kto jest kim i kto dla kogo gra !! bo to ułatwi bardzo dokończenie spraw i rozliczenie złodzieji i oszustów !! i wtedy zobaczymy jak miny im zrzedną !! tylko że będzie mądry polak ale po szkodzie jak zawsze bo karma zawsze wraca do takich ludzi i to ich dosiegnie !!
    6_9, większość, to znaczy ty i jeszcze ze 3 kolegów, w tym niektórzy bez akcji?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.28.220.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    Jochnny jeśli masz wodowstręt , i się ślinisz , to masz wściekliznę -:)
    Gamoń, ale przynajmniej nie robię błędów ortograficznych w imionach, tak jak ty.
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~zoska [37.47.222.*]
    @Gamon. Dyskutuj merytorycznie!
    Pokazujesz sie teraz od tej najgorszej strony , czyli brak kultury. Stac Cie przeciez na inteligentne wpisy.
    Mozemy sie roznic i miec rozny oglad na te same sprawy.
    Teraz pokazujesz prostactwo w najgorszym wydaniu.
    Stoisz tam gdzie stoisz, wiec to Twoja decyzja i po co sie szarpiesz Masz swoj rozum, ale nie bluzgaj na boki.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [162.255.45.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Ted [162.255.45.*]
    I jak to mówią przyjdzie koza do woza !! tylko że będzie za późno i nikt go nie przyjmie bo zdrajców się nie przyjmuje a ten 1 % to se może wytapetować potem ścianę bo kogo to już będzie interesowało !! takich 1 % mamy tyle już że może sobie między nogi wsadzić albo iść do żaby po 2 zł niech mu da na wytarcie łez tylko że żaba wyśmieje go od razu bo po co żabie goo.....jego akcje będa jak on będzie za kratami z korkiem siedział i jeszcze kilku dojdzie oczywiście którzy sie dogdywali za plecami naszymi !!
    Dnia 2021-09-02 o godz. 10:54 ~Ted napisał(a):
    > Dnia 2021-09-02 o godz. 09:33 ~Johnny napisał(a):
    > > Agenci żaby się uaktywnili. To może nam napiszą kiedy żaba pokaże dokumenty i co jeszcze ostatnio sprzedał?
    >
    > Dokładnie Johnny ale Gamoń zapomniał chyba że PAM to jedność !! a on chce tylko jak najwięcej dla siebie reszta go nie interesuje !! a więc niech idzie do tego smerfa i i niech da mu 2 zł co obiecał żaba i będzie szczęśliwy :) jak można być takim prostakie....... i wypisywać to co wypisuje a jednocześnie liże doooppppp smerf......że jak mu dadza więcej to do nich przystapi !!! Typowy zdrajca !! Jak straci wszystko nie będzie mi go żal w ogólę a nawet po pogratuluje i niech płaczę potem łącznie z killerem bo jak wdać z jendego dzbana piją! dobrze że wszyscy juz wiedzą kto jest kim i kto dla kogo gra !! bo to ułatwi bardzo dokończenie spraw i rozliczenie złodzieji i oszustów !! i wtedy zobaczymy jak miny im zrzedną !! tylko że będzie mądry polak ale po szkodzie jak zawsze bo karma zawsze wraca do takich ludzi i to ich dosięgnie !!

I jak to mówią przyjdzie koza do woza !! tylko że będzie za późno i nikt go nie przyjmie bo zdrajców się nie przyjmuje a ten 1 % to se może wytapetować potem ścianę bo kogo to już będzie interesowało !! takich 1 % mamy tyle już że może sobie między nogi wsadzić albo iść do żaby po 2 zł niech mu da na wytarcie łez tylko że żaba wyśmieje go od razu bo po co żabie goo.....jego akcje będa jak on będzie za kratami z korkiem siedział i jeszcze kilku dojdzie oczywiście którzy sie dogdywali za plecami naszymi !!

• Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: forward [37.47.160.*]
    Dnia 2021-09-02 o godz. 10:59 ~Ted napisał(a):
    > I jak to mówią przyjdzie koza do woza !! tylko że będzie za późno i nikt go nie przyjmie bo zdrajców się nie przyjmuje a ten 1 % to se może wytapetować potem ścianę bo kogo to już będzie interesowało !! takich 1 % mamy tyle już że może sobie między nogi wsadzić albo iść do żaby po 2 zł niech mu da na wytarcie łez tylko że żaba wyśmieje go od razu bo po co żabie goo.....jego akcje będa jak on będzie za kratami z korkiem siedział i jeszcze kilku dojdzie oczywiście którzy sie dogdywali za plecami naszymi !!

//////////////// Ted

jestem w PAM. Zagwarantujesz mi, że pogonie papierki (nawet po te żałosne 10 zł), a nie do tapetowania mi pozostaną???

Widzisz! Tu tkwi sedno sprawy. Nie obrażaj Gamonia bo tutaj nikt nie wie na czym stoi z nas drobnych.
    Rządzi PiS, a nie ma ani prawa, ani sprawiedliwości dla nas póki co!!!

Forward i po co tak kłamać? W jakim ty jesteś PAM? Chyba że ci chodzi o to Pam2, które zakładałeś razem z Gamoniem w celu rozbicia PAM? Ale tamtego już przecież nie ma, więc teraz w żadnym PAM nie jesteś.
    Zosia ja nikogo nie bluzgam , tylko oganiam się przed Finkiem , mogłabyś go uwiązać ,
    jeśli dalej będzie latał jak bezpański , a każdy wie do kogo należ , to nikt do was
    nie przyjdzie na rozmowę bo będzie się bał że zostanie pogryziony.
    Pozdrawiam.
    Gamoń w tym wątku o sobie napisał: "Jestem bezpańskim psem". Ale czy rzeczywiście jest bezpański? Wątpię.
    Dlaczego Zosiu nie zauważasz co z Twojego PAM piszą np : sadysta Ted cytuję :

,, żaba wyśmieje go od razu bo po co żabie goo.....jego akcje będa jak on będzie za kratami z korkiem siedział "

jemu już za mało żeby BL siedział , ale on mu jeszcze korek w pewne miejsce chcę zapakować , żeby go gazy rozsadziły .
    Pytam tak można się znęcać ?
    Gamoń, ty powinieneś podziękować Tedowi za to obrazowe przedstawienie sytuacji, bo ta przenośnia przecież dobrze pokazuje twój stosunek do żaby.
  • Re: Bracia z PAM , pialiście że jestem zdrajca , a co wy na to ? Autor: ~Bogdan [192.142.128.*]
    Dnia 2021-09-02 o godz. 11:18 ~Johnny napisał(a):
    > Gamoń, ty powinieneś podziękować Tedowi za to obrazowe przedstawienie sytuacji, bo ta przenośnia przecież dobrze pokazuje twój stosunek do żaby.

Ale przecież ten piesek bezpański Gamoń jest właśnie żaby !! stąd tak ujada bo prawda w oko kole to teraz ujada !!!
  • Re: Zosiu to to jest ta wasza walka o sprawiedliwość i zadość uczynienie Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
    Dnia 2021-09-02 o godz. 11:24 ~Bogdan napisał(a):
    > Dnia 2021-09-02 o godz. 11:18 ~Johnny napisał(a):
    > > Gamoń, ty powinieneś podziękować Tedowi za to obrazowe przedstawienie sytuacji, bo ta przenośnia przecież dobrze pokazuje twój stosunek do żaby.
    >
    > Ale przecież ten piesek bezpański Gamoń jest właśnie żaby !! stąd tak ujada bo prawda w oko kole to teraz ujada !!!

Zarzucałaś mi złe zachowanie , czy Ty faktycznie jesteś stronnicza ?
    Tu za chwilę się rozegra , ale czekam na Twoją odpowiedź .
  • Re: Zosiu to to jest ta wasza walka o sprawiedliwość i zadość uczynienie Autor: ~Johnny [5.173.15.*]
    I bardzo dobrze, że "stronnicza", bo wiadomo po której stronie stoi, a nie tak jak ty. Udajesz bezpańskiego.
  • Re: Zosiu to to jest ta wasza walka o sprawiedliwość i zadość uczynienie Autor: ~Moli [45.56.197.*]
    Dnia 2021-09-02 o godz. 12:52 ~Johnny napisał(a):
    > I bardzo dobrze, że "stronnicza", bo wiadomo po której stronie stoi, a nie tak jak ty. Udajesz bezpańskiego.

Dokładnie a nie jak ten judasz który tylko czeka aż mu dadzą więcej i sprzeda wszystkich za kase za plecami !!
  • Re: Zosiu to to jest ta wasza walka o sprawiedliwość i zadość uczynienie Autor: ~zoska [37.47.222.*]
    Gamoniu. Jeszcze raz przeczytaj dokladnie, pod jakim wpisem - Twoim, to napisalam. I chyba nie byl ten Twoj tekst w zadnym razie zwiazany ze spolka i naszym tu sporem - przyznam mocnym.

Tyle. Koncze temat.
    Dnia 2021-09-02 o godz. 10:54 ~Ted napisał(a):
    > Dnia 2021-09-02 o godz. 09:33 ~Johnny napisał(a):
    > > Agenci żaby się uaktywnili. To może nam napiszą kiedy żaba pokaże dokumenty i co jeszcze ostatnio sprzedał?
    >
    > Dokładnie Johnny ale Gamoń zapomniał chyba że PAM to jedność !! a on chce tylko jak najwięcej dla siebie reszta go nie interesuje !! a więc niech idzie do tego smerfa i i niech da mu 2 zł co obiecał żaba i będzie szczęśliwy :) jak można być takim prostakie....... i wypisywać to co wypisuje a jednocześnie liże doooppppp smerf......że jak mu dadza więcej to do nich przystapi !!! Typowy zdrajca !! Jak straci wszystko nie będzie mi go żal w ogólę a nawet po pogratuluje i niech płaczę potem łącznie z killerem bo jak wdać z jendego dzbana piją! dobrze że wszyscy juz wiedzą kto jest kim i kto dla kogo gra !! bo to ułatwi bardzo dokończenie spraw i rozliczenie złodzieji i oszustów !! i wtedy zobaczymy jak miny im zrzedną !! tylko że będzie mądry polak ale po szkodzie jak zawsze bo karma zawsze wraca do takich ludzi i to ich dosięgnie !!

Gamoń jesteś obłudnikiem i każdy to już wie więc idź do żaby i niech ci da 2 zł !! a o PAM sie nie martw martw sie o siebie żebyś tylko nie został sam jak kileer z którym zresztątrzymasz sztamę !! i o tym wszyscy wiedzą !! więc jak zanim cos napiszesz to zastanów się 100 razy bo wszyscy Akcjonariusz wiedzą więcej niz ci się wydaje !! a że plan wam się sypnął to teraz macie problem i chcecie nagle ugody !!! bo stołeczki zaczeły parzyć i kasa pod stołem dla was sie oddaliła a wręcz powiedział bym cała czwóreczka a może i piateczka może trafic za kraty która dogadywała się za plecami PAM z prezesikiem !!
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.