• Proszę pisać merytorycznie! Autor: jacek_z_grochowa [5.172.255.*]
    W innym przypadku czy to posty czy wątki będą usuwane. Dotyczy to również użytkownika Kenobi. Nie ma tolerancji dla karczemnych pyskówek w jakie się wikłasz forumowiczu!
    ---
    moderator
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: kenobi [5.172.255.*]
    OK, przepraszam
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~XX1 [83.29.139.*]
    Nie wierzę. Ale jaja.
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: frajer58 [78.9.150.*]
    No i wychodzi na to, że Kenobi to moderator!!!!
    Sam sobie odpisuje, posty kasuje.
    Coś jest na rzeczy.
    Wróć do lektury postaci. Kenobi - nie jest moderatorem, po raz ostatni to tłuszczę
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~ktoredydowarsa [77.111.245.*]
    kenobi czemu w piątek wklejałeś skany o strajkach innej niż pkp cargo spółki łącząc to w straszeniu ,że one będą właśnie na pkp cargo? wiesz że tego samego dnia komunikat pkp był dokładnie odwrotny? pkp dogadało się z pracownikami bez dnia przestoju. czy to możliwe żebyś miał wiedzę o tym że nie będzie żadnego strajku wcześniej? mnie wystraszyłeś w piątek i nie kupiłem ale po pozytywnym komunikacie pkp wieczorem poczułem że to był duży błąd że traktowałem twoje posty poważnie. dziś znów piszesz że będzie źle, już nic nie piszesz o strajkach ciekawe, ale moje zaufanie do ciebie jest zerowe. i naprawiam mój błąd. dzisiaj mój pierwszy dzień zakupów pkp cargo.
     Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: kenobi [5.172.255.*] 2021-08-30 13:17
    Wróć do lektury postaci. Kenobi - nie jest moderatorem, po raz ostatni to tłuszczę

To ja też Ci tłuszczę, że lektura forumowej postaci Kenobi (nie pierwowzoru) pokazuje, że jacek-z-grochowa podpisany jako MODERATOR pisze z tego samego adresu IP 5.172.255 co Kenobi!!!!!
    Jeszcze tego nie zauważyłeś jak się podłożyłeś?

Proszę pisać merytorycznie! Autor: jacek_z_grochowa [5.172.255.*] 2021-08-30 12:22
    W innym przypadku czy to posty czy wątki będą usuwane. Dotyczy to również użytkownika Kenobi. Nie ma tolerancji dla karczemnych pyskówek w jakie się wikłasz forumowiczu!
    ---
    moderator

Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: kenobi [5.172.255.*] 2021-08-30 12:23
    OK, przepraszam

Czyli zgodnie z tym co widać powyżej jacek z grochowa jest moderatorem (pro bono), a Kenobi go przeprasza za niestosowność. I te dwie osoby piszą z tego samego komputera minuta po sobie. Nie mogłeś go przeprosić osobiście skoro siedział obok Ciebie?

No koniec tej dewiacji !! Usuwać nie musisz bo i tak zrobiłem print-screeny i zapisałem na moim komputerze.

Dnia 2021-08-30 o godz. 14:28 frajer58 napisał(a):
    > Nie mogłeś go przeprosić osobiście skoro siedział obok Ciebie?
    Niby jak, jak tam jest silna koniunkcja i splot ---> w jedną osobę. Sam siebie mam ucałować.? Złotymi ustami w pełne mądrości czoło
    ? Jak to sobie wyobrażasz istoto?. Nie każda kompozycja jest możliwa.
    P.S pod koniec tyg. spłyną złe wieści :(
     Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: kenobi [5.172.255.*] 2021-08-30 13:17
    Wróć do lektury postaci. Kenobi - nie jest moderatorem, po raz ostatni to tłuszczę

To ja też Ci tłuszczę, że lektura forumowej postaci Kenobi (nie pierwowzoru) pokazuje, że jacek-z-grochowa podpisany jako MODERATOR pisze z tego samego adresu IP 5.172.255 co Kenobi!!!!!
    Jeszcze tego nie zauważyłeś jak się podłożyłeś?

Proszę pisać merytorycznie! Autor: jacek_z_grochowa [5.172.255.*] 2021-08-30 12:22
    W innym przypadku czy to posty czy wątki będą usuwane. Dotyczy to również użytkownika Kenobi. Nie ma tolerancji dla karczemnych pyskówek w jakie się wikłasz forumowiczu!
    ---
    moderator

Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: kenobi [5.172.255.*] 2021-08-30 12:23
    OK, przepraszam

Czyli zgodnie z tym co widać powyżej jacek z grochowa jest moderatorem (pro bono), a Kenobi go przeprasza za niestosowność. I te dwie osoby piszą z tego samego komputera minuta po sobie. Nie mogłeś go przeprosić osobiście skoro siedział obok Ciebie?

No koniec tej dewiacji !! Usuwać nie musisz bo i tak zrobiłem print-screeny i zapisałem na moim komputerze.

Raczej pro pb (pro publico bono).
    Jest to jedna osoba, ale postaci są dwie!. Nic nie zrozumiałeś jak widzę. Kilkanaście/dziesiąt wątków wcześniej masz objaśnienie.
    Matołek od rozrzutu IP z  5.172.255.*. nieświadomie kłamie bo nie ma pojęcia o IT..
    Dodatkowo topi czas szukając imaginacji
    ---
    Pozr. JAcek
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~drezyna [188.147.102.*]
    Kiedyś Qgen też pisał z czarną koszulą... widocznie taka ich przypadłość
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: realista7201 [77.255.163.*]
    jesli oczywiscie zakladasz ze jedyne co ich laczy to swinoujscie :) i przypadkowy petrol sprzed 10 lat :)
    I to ze pisza z wykrzyknikami ze nie sa ta sama osoba, co najwyzej im sie wymsknie ze Ken uzywa starych IP Luxa - to bylo LOL.
    Nie bede postowal, bo usunie :) ale uchachalem sie jak norka.
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~B16 [5.173.12.*]
    Napiszę merytorycznie:

Jacek z Grochowa
    Michałki z Wawelu
    Grześki z Kalisza

Co tu się dzieje?
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~jo [83.26.163.*]
    Więc dlatego tym powinna się zjąc prokuratura Okręgowa w WARSZAWIE,KRAKOWIE ,POZNANIU
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~jo [83.26.163.*]
    Bo to są dupki a jeden z aktorów w filmie VINCI nazwał to bardziej dosadnie p.....y
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: donb [185.183.226.*]
    kenobi, czyli jak piszesz z tego nicku to jesteś użytkownikiem, a jak się przelogujesz na jacek_z_grochowa to jesteś moderatorem, i nawet sam sobie dajesz reprymendy i sam sobie odpowiadasz ? Oczywiście z tego samego IP. Dobrze rozumiem?
    Skąd Wy tu bierzecie tych ćwierćinteligentów (Panie Jacku proszę nie usuwać to wyjątkowe wyjaśnienie).
    1) Osoba Jacek - jest jedna
    2) Postaci (JzG, Kenobi) są dwie (żadnych innych nie maw brew spekulacji)
    3) Postać - JzG za staż ma przywilej moderowania
    4) Postać Kenobi - powstała na potrzeby sagi grozy - nie ma ww praw
    5) Jeżeli "ocena trzech" na postać "Kenobi" zostaje zgłoszona z wnioskiem do usunięcia i jest na to przesłanie - post zostaje usunięty
    6) Moderator jest sprawiedliwy bo nie odróżnia płci/postaci/, kieruje się wyłącznie regulaminem
    ---
    Pozdr. Kenobi (w osobie JAcka)
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: realista7201 [77.255.163.*]
    usun mojego posta, sprawiedliwy ze spoldzielni :) uuuu

UWAGA! PISZE: JESTES ZE SPOLDZIELNI ZE SWINOUJSCIA i jestes spolecznym moderatorem na tym portalu, bardzo wygodne.
    Ciekawe co powie na to prokuratura :)

Usuwaj mojego posta, albo lepiej zbanuj mnie, Kenobi vel Jacek vel .... nazwy nie zmiescilyby sie na stronie.
    Nie marnuj czasu Pana JAcka (JzG). Wiesz najlepiej to im tu wyjaśnij nim batyskaf podziurawią.
    ---
    Ken
  • uwaga! Jacek_z_grochowa-moder - ma drugi nick Kenobi i nagania na spadki Autor: realista7201 [77.255.163.*]
    na spadki na wielu firmach portalu bankier.pl firmy bonnier. Jak firma bonnier moze sobie na to pozwolic?
  • Re: uwaga! Jacek_z_grochowa-moder - ma drugi nick Kenobi i nagania na Autor: realista7201 [188.95.55.*]
    jak mozna na to pozwalac pytam sie serio. Mam inne IP bo moderator ktory jednoczesnie nagania na spadki jako "Kenobi" zbanowal mnie. Jajka jak berety.
  • Re: uwaga! Jacek_z_grochowa-moder - ma drugi nick Kenobi i nagania na Autor: ~drezyna [5.173.171.*]
    Oranżadka moderuje? Ta sama oranżadka co blacka ustawiała po kątach? Jutro też będzie łyk oranżadki?
    Dnia 2021-08-30 o godz. 14:53 kenobi napisał(a):
    > Skąd Wy tu bierzecie tych ćwierćinteligentów (Panie Jacku proszę nie usuwać to wyjątkowe wyjaśnienie).
    > 1) Osoba Jacek - jest jedna
    > 2) Postaci (JzG, Kenobi) są dwie (żadnych innych nie maw brew spekulacji)
    > 3) Postać - JzG za staż ma przywilej moderowania
    > 4) Postać Kenobi - powstała na potrzeby sagi grozy - nie ma ww praw
    > 5) Jeżeli "ocena trzech" na postać "Kenobi" zostaje zgłoszona z wnioskiem do usunięcia i jest na to przesłanie - post zostaje usunięty
    > 6) Moderator jest sprawiedliwy bo nie odróżnia płci/postaci/, kieruje się wyłącznie regulaminem
    > ---
    > Pozdr. Kenobi (w osobie JAcka)

No teraz gra schizofrenika. Może to dobra linia ucieczki przed prokuratorem. Ale są jeszcze biegli, a obserwacja w wariatkowie to nie wczasy.
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~drezyna [5.173.171.*]
    Moderator powinien też wiedzieć, że forum służy do dzielenia się informacjami a tu ewidentnie stwierdzono, że spółdzielni pali się grunt pod nogami i manipuluje na forum
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~Zus [185.127.121.*]
    Dwubiegunowiec. Będą jaja.
    Modus operandi Qgen i czarna koszula
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~jacentytotroll [31.171.152.*]
    myprzedalbania, albaniazanami :)

Nic sie nie martwcie, ladny dokup akcji nastepuje i modernytroll nam nie przeszkodzi.

Realizm wygra ze spoldzielnia :)
  • Re: Proszę pisać merytorycznie! Autor: ~black944 [78.11.154.*]
    Dnia 2021-08-30 o godz. 19:50 ~drezyna napisał(a):
    > Oranżadka moderuje? Ta sama oranżadka co blacka ustawiała po kątach? Jutro też będzie łyk oranżadki?

------------------------

Tiaaa . . .
    Strach ma wielkie oczy Autor: ~De [89.64.11.*]2021-03-19 14:47
    Współczuję....a zycie to przeciez jedna sinusoida.....Haha
    Lyk.....oranzadki
  • drezyna Autor: ~black944 [78.11.154.*]
    wtf?
  • Re: drezyna Autor: realista7201 [77.254.69.*]
    a dla przypomnienia kto u nas jest moderatorem na forum :)
[x]
PKPCARGO -0,17% 11,88 2022-05-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.