• Kiepskie rokowania RGR kreski może wyniki zanegują negatywny scenariusz? Autor: ~Kermit [31.179.152.*]
    Po mojemu z kresem wychodzi dość ponury obraz na IZS.

http://prntscr.com/1qjqwbc

Podwójny szczyt z 23.07 i 02.08 właśnie się realizuje, on zaś zamknie większą formacje RGR. W razie realizacji, kurs może sięgnąć na 2,60.

Piątek zdecyduje o tym papierze.
  • Re: :) Autor: ~Marunia [31.0.25.*]
    swoje uczucia skieruj do Panny Piggy .Izo zostaw nam :)
  • Re: Kiepskie rokowania RGR - i wyniki podtrzymały negatywny scenariusz Autor: ~Kermit [89.174.202.*]
    No i jak koledzy? Wyniki , wyniki... i dupa.... ehh GPW ale technika robi swoje
  • Re: Kiepskie rokowania RGR - i wyniki podtrzymały negatywny scenariusz Autor: ~Realista [5.173.252.*]
    Zobaczysz technikę, jak dyrygent pozbiera zabawki od dzieci i zrobi z kursem porządek. Po co w kwietniu ktoś zbierał papier za ok 3,64 na kwotę prawie 1 mln, po to żeby stracić ?? Może wiedział co dzieje się w firmie i ma cierpliwość ? Poza tym trochę inaczej liczy się % od kilku tys kapitału a inaczej od milionów. No, ale każdy ma swój rozum i decyduje sam na GPW.
  • Re: Kiepskie rokowania RGR - i wyniki podtrzymały negatywny scenariusz Autor: ~ddd [45.10.138.*]
    większe zyski przy mniejszych dochodach, jest gitara
  • Re: Kiepskie rokowania RGR - i wyniki podtrzymały negatywny scenariusz Autor: ~Kermit [89.174.202.*]
    Po to by zebrać jeszcze więcej na niższych poziomach... nie mniej ulicy odbierze zyski..
  • Re: Autor: ~Bingo [94.101.18.*]
    Rgr widoczny ale niekoniecznie moze być grany .Bardziej wiarygodny może być rysujacy się OGR z zasiegiem pod 7 pln
  • Re: Autor: ~Kermit [31.179.152.*]
    Nie neguje, na razie jednak negatywny scenariusz nie został zanegowany ... nad czym ubolewam. Jeśli będzie gramy scenariusz RGR z bardzo szerokiej formacji budowanej od 10.2018r to spadki powinny się zatrzymać około 3,25 - 3,20 i tam solidne odbicie w górę.. jak przebije ten poziom to realizacja RGR i dopiero odbicie w górę, z bardzo głębokiego dołka prawego oRGR.
  • Re: Autor: ~Marunia [46.77.175.*]
    Zabrakło ikry kiedy pisałem w X ubiegłego roku ,że jest dołek a teraz płaczą Bingo z żabą że nie mają akcji.Kermit nie kupisz po 3.25 bo zakręcamy do góry
  • Re: Autor: ~Bingo [94.101.18.*]
    Coś ci się gościu pomieszało z tym płaczem a niby czemu mam płakać bo nie kumam tej twojej wypociny
  • Re: do MARUNIA Autor: ~Kermit [89.174.202.*]
    Kolego, a gdzie zakręcamy do góry? Bo dziś widzę -1,16% przy szerokim rynku +0,57%? Bo ja chyba inaczej widzę wykres...
  • Re: do MARUNIA Autor: ~Kermit [89.174.202.*]
    Negatywny scenariusz nadal w grze. Piątkowa sesja mimo zwiększonego obrotu, zabita, kurs skończył pod SMA15. Skoro nie da się górą będzie test dołem. Zatem moim zdaniem, będzie testowanie 3,25.
  • Re: do MARUNIA Autor: ~Kubek [188.206.70.*]
    Jak dla mnie nie testują. Ta spółka to jest perła zobacz na ich akcjonariat i wyniki. Trwa mielenie w przedziale 3.20 a 3.80 które nastąpi zapewne mocnym wybiciem. Sorry że za Marunie ale jakoś tak poleciałem..
  • Re: do MARUNIA Autor: ~Marunia [37.248.126.*]
    Jestem i nie muszę tutaj kopać się z każdym kto napisze co chce widzieć ....
  • Cały czas negatywnie Autor: ~Kermit [89.174.202.*]
    Niestety IZS cały czas negatywnie. Tutaj totalny brak poweru. Przykro mi to pisać, bo tutaj na ten moment nic pozytywnego nie ma. Boczniak. Banan ma się dobrze, tym czasem BUMECH - bankrut z groźbą upadłości ma mega hosse, i właśnie wybił się z oRGR z zasięgiem na 10zł. więc 40% do zarobienia, jakkolwiek teraz trzeba poczekać na korektę.

• Re: Cały czas negatywnie Autor: ~Realista [5.173.249.*]
    Zarabiaj na swoim "bankrucie", uważaj tylko żeby szulernia nie puściła Cię z torbami.
  • Re: Cały czas pozytywnie Autor: ~Marunia [31.1.68.*]
    dla cierpliwych ...a Bumech to już gorący kartofel
  • Re: Cały czas pozytywnie Autor: ~Kermit [89.174.202.*]
    Tak wiem, to też napisałem że teraz trzeba poczekać na korektę na Bumechu.
    Dla IZS w końcu wczoraj pojawił się vol na białej świeczce. Moze w końcu ten opóźniony pociąg ruszy?. Źle że budowa Baltic Pipe się będzie lada chwila kończyć i co dalej?
  • Re: Cały czas pozytywnie Autor: ~Kermit [89.174.202.*]
    Bez nadziei. Każda podbitka... to zwałka. Zaraz kurs prześpi hosse i tyle z tego będzie
    martw się o Bumech bo więcej nie urośnie
  • Re: Cały czas pozytywnie Autor: ~Realista [5.173.249.*]
    To po co tu siedzisz i marudzisz ? Zabieraj swoje zabawki i leć na grubę po wungiel skoro Ci tutaj nie wystarczy. Każdy sam decyduje czy woli umiarkowany zysk plus dywidendę i mniejsze ryzyko, czy zabawę z szulernią w trzy karty i jednorękiego bandytę. I nie pisz że po skończeniu Baltic Pipe zawali się świat dla IZS bo piszesz kłamstwa. Jak poczytasz ostatni raport to zobaczysz jakie spółka ma perspektywy w związku z modernizacją i rozwojem sieci gazowniczej obsługiwanej przez Gaz -System w ramach wieloletniego planu inwestycyjnego. Poza tym szanujący się Inwestor dywersyfikuje portfel i nikt tutaj nie powinien mieć więcej niż 10 % portfela. Gołym okiem widać, że ktoś regularnie zbiera, ale póki są chętni do oddawania to podnosi o jeden grosz a nie o trzy, czy cztery. Jak w pewnym momencie ktoś ruszy z zakupami to zostanie tylko jęk i płacz peroniarzy -groszołapów.
  • Re: Cały czas pozytywnie Autor: ~Aga [5.174.45.*]
    Samo życie, i tak nikt teraz nie wierzy w 15zł a to będzie - analizując jak działa i w co inwestuje Izostal (innowacyjne technologie zabezpieczeń), tylko nie wiemy czy 2022 czy 2023 czy 2025...trzeba cierpliwości, brać dywidendy i czekać.
    kup sobie Eurotax wychodzi z dołka. Chyba tam ostatnio umoczyłeś ?
[x]
IZOSTAL 1,17% 2,60 2022-05-17 16:49:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.