• wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~karamo [5.172.237.*]
  I ty. i ty i on i ona wszyscy wolni akcjonariusze złączmy się sie a nagroda będzie wielka jak pisał jakiś tam.xxx w innej kwestii.
  Proszę o zaufanie Ryszardowi i zapisywać się do PAM ,bo tu tylko Was czeka odzyskanie utopionych pieniędzy.Naprawdę wasze akcje nie są bezwartościowe jak przekazuje prezes...nie 2 zł ale conajmniej nasze 160 !!!
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
  Taki duży taki mały może w PAM być
  Taki gruby taki chudy może w PAM być
  Taki ja i taki ty może w PAM być
  Taki ja i taki ty może w PAM być .
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~karamo [5.172.237.*]
  Dnia 2021-08-18 o godz. 22:05 ~Gamoń napisał(a):
  > Taki duży taki mały może w PAM być
  > Taki gruby taki chudy może w PAM być
  > Taki ja i taki ty może w PAM być
  > Taki ja i taki ty może w PAM być .

  witamy serdecznie Gamoń w PAM...hurra...czekaliśmy na ciębie i innych wolnych akcjonariuszy...co było to było nie pisze się w rejestr...szczęcie jesta tak blisko jęsli tego chcesz!!!!marzeniami zbudujemy wszystko....
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~karamo [5.172.237.*]
  Dnia 2021-08-18 o godz. 22:05 ~Gamoń napisał(a):
  > Taki duży taki mały może w PAM być
  > Taki gruby taki chudy może w PAM być
  > Taki ja i taki ty może w PAM być
  > Taki ja i taki ty może w PAM być .

  Gamoń to jest mistrzostwo świata co napisałeś ,niepojęte jak trafia do akcjonariuszy Petrola. I niech nas gruby pocałuje w rzyć jeśli nawet nas wyrucha... i tak będę zawsze nucił...taki mały taki duży...
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Sugar [80.30.215.*]
  Wpierw nominał potem murmuranda i nucenie
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~słono [37.248.200.*]
  76500
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~karamo [5.172.237.*]
  Dnia 2021-08-18 o godz. 22:40 ~Sugar napisał(a):
  > Wpierw nominał potem murmuranda i nucenie

  popieram z dziką radością..
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Sugar [80.30.215.*]
  Słono z zasobności OTG może tak by nawet wyszło, ale powiedz to Krauze hehe
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Sugar [80.30.215.*]
  Sonic i ciekawi mnie termin wejścia na LSE. Jak do połowy 2022 to zniosę to jakoś. Z ta dywidenda płatna z góry to byłoby bajecznie.
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
  Dnia 2021-08-18 o godz. 21:50 ~karamo napisał(a):
  > Proszę o zaufanie Ryszardowi i zapisywać się do PAM

  @Karamo jesteś nieustająco naiwny, jakby Polska Kaczyńskich miała szansę rzucić się w ramiona Polski Tusków. Namolny, bo już mówiono że RM nie ma skutecznego planu żeby coś wymusić na BLG (już nie mówię że nie macie dowodów na to, że są-lub nie ma szans biznesowych), PAM nie ma skutecznych narzędzi i zapisywanie się do tam jako bezcelowe (patrz poprzedni wątek) zostało wyśmiane. Oczywiście wszyscy się mogą zapisywać nawet masowo proszę bardzo, wolna droga, ale...
  Jedyny plan RM i zośki to satysfakcja z ujawnienia się słupa który tym faktem będzie wstrząśnięty. Kabaretowy plan A który już wcześniej przedstawiłem:
  "Na NWZA po ujawieniu nazwy słupa on się zapadnie ze wstydu pod ziemię, a jego akcje automatycznie przejdą na konto członków PAM. Więc żeby się w taki sposób nie wykopyrtnąć, słup nie ujawni się i da się przegłosować na NWZA żeby R.Małecki został prezesem.
  Kabaretowy plan B:
  Jak ten sprytny plan nie wypali, to PAM mając na protokole nazwę słupa wysunie sprzeciw do protokołu i potem zaskarży ustalenia w sądzie a następnie zaskoczy go donosem z oskarżeniami o kradzieże, czego się nigdy nie spodziewał, i za kratkami będzie w męczarniach gnił i żałował że zaczął walkę z tak sprytnym przeciwnikiem. "
  :-))))))
  Biorąc powyższe pod uwagę, zapisywanie się do PAM jest konieczne i głęboko uzasadnione, bo "razem więcej możemy" a BLG na widok gęstego tłumu zemdleje z wrażenia.
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Bigter [162.255.45.*]
  Dnia 2021-08-19 o godz. 09:16 ~JohnnyKiller napisał(a):
  > Dnia 2021-08-18 o godz. 21:50 ~karamo napisał(a):
  > > Proszę o zaufanie Ryszardowi i zapisywać się do PAM
  >
  > @Karamo jesteś nieustająco naiwny, jakby Polska Kaczyńskich miała szansę rzucić się w ramiona Polski Tusków. Namolny, bo już mówiono że RM nie ma skutecznego planu żeby coś wymusić na BLG (już nie mówię że nie macie dowodów na to, że są-lub nie ma szans biznesowych), PAM nie ma skutecznych narzędzi i zapisywanie się do tam jako bezcelowe (patrz poprzedni wątek) zostało wyśmiane. Oczywiście wszyscy się mogą zapisywać nawet masowo proszę bardzo, wolna droga, ale...
  > Jedyny plan RM i zośki to satysfakcja z ujawnienia się słupa który tym faktem będzie wstrząśnięty. Kabaretowy plan A który już wcześniej przedstawiłem:
  > "Na NWZA po ujawieniu nazwy słupa on się zapadnie ze wstydu pod ziemię, a jego akcje automatycznie przejdą na konto członków PAM. Więc żeby się w taki sposób nie wykopyrtnąć, słup nie ujawni się i da się przegłosować na NWZA żeby R.Małecki został prezesem.
  > Kabaretowy plan B:
  > Jak ten sprytny plan nie wypali, to PAM mając na protokole nazwę słupa wysunie sprzeciw do protokołu i potem zaskarży ustalenia w sądzie a następnie zaskoczy go donosem z oskarżeniami o kradzieże, czego się nigdy nie spodziewał, i za kratkami będzie w męczarniach gnił i żałował że zaczął walkę z tak sprytnym przeciwnikiem. "
  > :-))))))
  > Biorąc powyższe pod uwagę, zapisywanie się do PAM jest konieczne i głęboko uzasadnione, bo "razem więcej możemy" a BLG na widok gęstego tłumu zemdleje z wrażenia.

  A ty jako Mirosław wpadniesz w ramiona BLG i będziecie tańczyć razem z nim ............bo cóż wam pozostanie jak zostaniecie sami ! To dopiero będzie widok jak że smutny koniec waszej histori a na widok wasz Akcjonariusze Będą Płakać ale z Śmiechu jak zostaliście na końcu wydymani :)
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
  Hmmm, jest jeszcze jeden plan nieustająco tutaj propagowany, ale teraz przy omawianiu co PAM planuje wobec BLG może mieć coś na rzeczy:

  Plan Marcus(vel Johnny):
  "...zostanie Rozliczony on i wszyscy którzy kierowali tym przestepczym procederem w okradaniu nas z kasy i wyprowadzeniu kasy poprzez cypryjskie spółeczki jak Tabaschi/Masachi !!Nie wspominajać o Łupkach jakie nabył po 100 krotnej zawyzonej wartości !! Tak że spokojnie w Grudniu sie dowiedzą oni też co ich dokładnie czeka !! No i oczwyiście jeszcze inne przekręty jakich dokonali poprzez tych 10 lat !!! Skończyły sie bajeczki i kłamstwa wymyslane tylko po to aby czas leciał dalej w spokoju i nic nie robili Akcjonariusze !! Te wszystkie Bajeczki ich możemy opublicznić wszystkim kiedy co mówił i co miało być i wtedy niech zobaczą kim są ci oszuści kłamcy i jak oszukiwali w perfidny sposób aby tylko nie podejmować żadnych akcji wobec nich !! To już sie skończyło teraz odpwoiedzą za wszystko i za swoje kłamstwa również !!"

  Może się okazać bardzo skuteczny :-))
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Bigter [162.255.45.*]
  Dnia 2021-08-19 o godz. 09:43 ~JohnnyKiller napisał(a):

  No i jak tam killer/mirosław dogadałeś się za plecami z BLG co do akcji dał ci już 2 zł za akcje ? a może po 160 zł ci obiecał abyś na Walnym go poparł .
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
  No i spryt i błyskotliwość PAM (Bigter/Johnny) też zrobi wrażenie, a cytowana argumentacja na pewno zaskoczy BLG/słupów celnością i zbije ich z tropu:
  "No i jak tam killer/mirosław dogadałeś się za plecami z BLG co do akcji dał ci już 2 zł za akcje ? a może po 160 zł ci obiecał abyś na Walnym go poparł ."

  BLG/słupy będą się miały na baczności przed takim chytrym przeciwnikiem.
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Bigter [162.255.45.*]
  Dnia 2021-08-19 o godz. 10:08 ~JohnnyKiller napisał(a):
  > No i spryt i błyskotliwość PAM (Bigter/Johnny) też zrobi wrażenie, a cytowana argumentacja na pewno zaskoczy BLG/słupów celnością i zbije ich z tropu:
  > "No i jak tam killer/mirosław dogadałeś się za plecami z BLG co do akcji dał ci już 2 zł za akcje ? a może po 160 zł ci obiecał abyś na Walnym go poparł ."
  >
  > BLG/słupy będą się miały na baczności przed takim chytrym przeciwnikiem.

  Mirosław/killer/świety/żaba/smerf co jest czyżby prezes cie zostawił i okłamał kolejny raz ?
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~zoska [89.64.103.*]
  A w jakiej to szkole taki ekspresowy kurs poprawnego -gramatycznego , ortograficznego stylistycznego, pisania teksu kolega przeszedł ? Chyba nie taki zdolny , choć może ?
  Czyżby ktoś za kolegę tym razem "śmignął" ten tekst . W dzisiejszych czasach - przerzucić "gotowca" nie problem - "kopiuj i wklej"

  Towarzystwo na telefonie i na mailach :)
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~zoska [89.64.103.*]
  Wpis dotyczył J-Killera
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
  Dnia 2021-08-19 o godz. 10:24 ~zoska napisał(a):
  > A w jakiej to szkole taki ekspresowy kurs poprawnego -gramatycznego , ortograficznego stylistycznego, pisania teksu kolega przeszedł ? Chyba nie taki zdolny , choć może ?

  W szkole Smerfa, ale ja też stąd znikam.
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~WiadroRopy [83.28.215.*]
  glupkow wierzących w smiecia. Tacy jestescie
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Bigter [162.255.45.*]
  Dnia 2021-08-19 o godz. 09:59 ~WiadroRopy napisał(a):
  > glupkow wierzących w smiecia. Tacy jestescie

  Dokładnie takie same wrażenie odniosłem :) ale co im pozostało killer/mirosław ubrany po pachy siedzi w tym go..... więc marzy jak dzieciak o złotej karocie że BLG przyjedzie i odda mu forse która utopił bezpowrotnie :) albo powie czekaj spokojnie jeszcze 10 lat i będzie dobrze jakieś nowe Bajeczki mu opowie :)
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Johnny [5.173.160.*]
  Także jak widać nie wszyscy "jesteśmy jedną rodziną". Mirosław-JohnnyKiller-żaba-święty-fajny-smerf1 itd. woli być żabim trollem niż grać z wszystkimi do jednej bramki.
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Piotr [37.120.192.*]
  Dnia 2021-08-19 o godz. 13:14 ~Johnny napisał(a):
  > Także jak widać nie wszyscy "jesteśmy jedną rodziną". Mirosław-JohnnyKiller-żaba-święty-fajny-smerf1 itd. woli być żabim trollem niż grać z wszystkimi do jednej bramki.

  On chyba zostawia taką grę Johnnopodobnym :D.
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Darek [83.26.12.*]
  Dnia 2021-08-19 o godz. 13:14 ~Johnny napisał(a):
  > Także jak widać nie wszyscy "jesteśmy jedną rodziną". Mirosław-JohnnyKiller-żaba-święty-fajny-smerf1 itd. woli być żabim trollem niż grać z wszystkimi do jednej bramki.

  Może chciał coś ugrać dla siebie szybciej i więcej i za plecami jak widać ! to bardzo źle mówi o nim !!
 • Re: wszyscy jesteśmy jedną rodziną Autor: ~Johnny [5.173.160.*]
  Wychodzi, że dalej ma taką nadzieję, chociaż żaby nie może znaleźć.
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.