• Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Markus [162.255.45.*]
    Nic dodać nic ując !! bajeczki przekazywane przez 4 lata i to co dziś widzimy każdy już Akcjonariusz przejrzał na oczy i skończyło sie opowiadanie kolejnych bajeczek !! bo to już nikogo nie interesuje !! papiery na stół z garaży umowa na stół i co zostało z niej wykonane !! bo jak widzimy kolejny stek kłamstw przez BLG karmieni byliśmy !! Skończyło się żadnej bajeczki już nikt nie łyknie!! nikogo już nie interesuje co on ma do powiedzenia bo wszystko co mówił to były same kłamstwa i oszustwa o czym wszyscy już sie przekonali ,a 4 lata ostatnie tylko to utwierdziły i to co przekazywał jeszcze nam byłuy przewodniczący DS bo wszystko można odtworzyć bo mamy zapisane !! Przyszedł czas teraz na Rozliczenie ich z oszustw i kłamstw i nie będzie zmiłuj !! Tym razem czas tyka teraz na niekorzyśc dla nich !
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~członekPAM [155.94.216.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 20:01 ~zoska napisał(a):
    > Najpierw niech BLG i Kazachowie mowia co z Umowa z lipca 2020. Bez tego nie ma o czym gadac.

Ja też jestem za NIECH. A jak nie to ja z zośką im pokażemy :))) Buahaha
    KABARET !!!!
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Johnny [5.173.160.*]
    I już jest jeden przykład "dogadywania się" pochodzący od Mirosława-członkaPAM i tysiące jego nicków - kolejnego żabiego trolla. Więc niech się wszystkie słupy i trolle same ze sobą dogadują.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 18:59 ~karamo napisał(a):
    > i tu muszę odpowiedzieć, cenię Johnna

Można wiedzieć za co? Tylko ogranicz się do czegoś mądrego, a nie że "cenię Johnnego bo jest dozgonnie z nami i dozgonnie przeciwko nim" i że potrafi wywalić na pół strony żale z powodu krzywd jakich doznał od żaby.
    Bo znów będzie kabaret.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~karamo [5.172.237.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 21:16 ~JohnnyKiller napisał(a):
    > Dnia 2021-08-18 o godz. 18:59 ~karamo napisał(a):
    > > i tu muszę odpowiedzieć, cenię Johnna
    >
    > Można wiedzieć za co? Tylko ogranicz się do czegoś mądrego, a nie że "cenię Johnnego bo jest dozgonnie z nami i dozgonnie przeciwko nim" i że potrafi wywalić na pół strony żale z powodu krzywd jakich doznał od żaby.
    > Bo znów będzie kabaret.

Killer a dlaczego mam nie doceniać Johnna ,jest otwarty,trochę za bardzo,Mirosław.schowajmy swoje żale do kieszeni a wkrótce wpłyną tam pieniadze.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~karamo [5.172.237.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 21:08 ~Johnny napisał(a):
    > I już jest jeden przykład "dogadywania się" pochodzący od Mirosława-członkaPAM i tysiące jego nicków - kolejnego żabiego trolla. Więc niech się wszystkie słupy i trolle same ze sobą dogadują.

no ale Johnny przy całym szacunku o co ci chodzi,jeśli uważasz,że to słup nie odpowiadaj...a Mirosław jest też akcjonariuszem i czuje się obrażony ,a nie lepiej podać mu rękę-kolego zbłądziłeś,wróć bedziemy przyjacółmi,przecież walczymy o jedno...o nasze zwycięstwo i kasę. Walczmy razem...
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Johnny [5.173.160.*]
    karamo, to chyba o jakimś innym Mirosławie piszesz? Nie o tym co ja.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Sonic [188.146.161.*]
    Zalecam wstrzemięźliwość, jednemu Panu i drugiemu. Karamo masz taką ekscytację jak byś wiedział że już wpłynęło 1 tyś PLN za akcję. Johnny nie widzę problemu w tym że można próbować wysłuchać co 2 strona ma do powiedzenia, ale oczywiście pozostaję sceptyczny.
    Moim zdaniem będzie jak zawsze. Stanie żaba w grudniu i powie:
    Tamto z lipca nie obowiązuje, ale teraz jest taki a taki projekt z którego powinno być to i to, za czas taki a taki. Wchodzimy na giełdę LSE bo tego wymaga inwestor. Przenosimy akcję w takim a takim parytecie przy wypłacie dywidendy z góry X PLN. W przeciwnym razie projekt upada. Proszę zatem o decyzję bo mamy czas do końca roku.
    Nie chcę być czarnowidzem ale niczego innego się nie spodziewam.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~niedżwiadek [96.47.239.*]
    Dnia 2021-08-19 o godz. 07:07 ~Sonic napisał(a):
    > > Moim zdaniem będzie jak zawsze. Stanie żaba w grudniu i powie:
    > > Tamto z lipca nie obowiązuje, ale teraz jest taki a taki projekt z którego powinno być to i to, za czas taki a taki. Wchodzimy na giełdę LSE bo tego wymaga inwestor. Przenosimy akcję w takim a takim parytecie przy wypłacie dywidendy z góry X PLN. W przeciwnym razie projekt upada. Proszę zatem o decyzję bo mamy czas do końca roku.
    > > Nie chcę być czarnowidzem ale niczego innego się nie spodziewam.

Tu zasadza się głębokie niezrozumienie sytuacji jak pokazywał smerf, że zależycie od BLG. Rzucacie się jak ryby wyrzucone na brzeg na łasce rybaka.
    Tak Sonic, czegoś takiego się spodziewaj o ile nie powie że koniec biznesu.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Markus [162.255.45.*]
    NIech mówi sobie co chce BLG rozliczone zostanie z wszystkiego !! my też mu powiemy że zostanie Rozliczony on i wszyscy którzy kierowali tym przestepczym procederem w okradaniu nas z kasy i wyprowadzeniu kasy poprzez cypryjskie spółeczki jak Tabaschi/Masachi !!Nie wspominajać o Łupkach jakie nabył po 100 krotnej zawyzonej wartości !! Tak że spokojnie w Grudniu sie dowiedzą oni też co ich dokładnie czeka !! No i oczwyiście jeszcze inne przekręty jakich dokonali poprzez tych 10 lat !!! Skończyły sie bajeczki i kłamstwa wymyslane tylko po to aby czas leciał dalej w spokoju i nic nie robili Akcjonariusze !! Te wszystkie Bajeczki ich możemy opublicznić wszystkim kiedy co mówił i co miało być i wtedy niech zobaczą kim są ci oszuści kłamcy i jak oszukiwali w perfidny sposób aby tylko nie podejmować żadnych akcji wobec nich !! To już sie skończyło teraz odpwoiedzą za wszystko i za swoje kłamstwa również !!
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Sonic [85.221.211.*]
    To prezes jest zależny od akcjonariuszy a nie odwrotnie. Jeżeli ktoś coś chce przekazać to niech to zrobi. Jak chce się dogadywać to niech to robi, ale musi przedstawić konkrety. Nigdy nie pisałem, że nie ma alternatywy, a kto jest szamotającą się rybą to czas pokaże.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Dajevu [37.248.200.*]
    76500
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Markus [23.249.172.*]
    Dnia 2021-08-19 o godz. 10:55 ~Sonic napisał(a):
    > To prezes jest zależny od akcjonariuszy a nie odwrotnie. Jeżeli ktoś coś chce przekazać to niech to zrobi. Jak chce się dogadywać to niech to robi, ale musi przedstawić konkrety. Nigdy nie pisałem, że nie ma alternatywy, a kto jest szamotającą się rybą to czas pokaże.

Póki co to miota się prezes kłamca i nie wie co robi nawet chyba który w perfidny sposób okamał kolejny raz !! który to kolejny raz okłamał wszystkich na ostatnim walnym !! i ktoś teraz ma z nim rozmawiać ? pytam się o czym i po co ? żeby okłamał kolejny raz !! Dwa razy do tej samy wody się nie wchodzi proste !! Temu kłamcowi już podziękowaliśmy i podziękujemy w odpwiedni sposób i tym którzy w tym uczestniczyli !! koeljna sprawa jak by chciał prezes rozmawiać to by to już dawno zrobił przypomnę co było 3 lata temu jak jeszcze kierował były przewodniczący DS i jak unikał prezes rozmów nie odpowiadał na telefony sms maile i to wykonywane wielokrotnie !! tak wyglądała rozmowa prezesa z Akcjonariuszami !! zresztą możecie zapytać samego DS i Akcjonariuszy bo wszystko mają zapisane w mailach jakie dostawali od DS i co przekazywał im! A więc rozmawiać to można ale z kimś kto chce rozmawiać i z wairygodnym człowiekiem który realizuje to co mówi !! w obecnej sytuacji nie ma mowy na jakie kolwiek rozmowy bo to tylko strata czasu by była i kolejne oszustwa i kłamstwa !! Po walnym ostatnim wszyscy już przejżeli na oczy !! kolejne kłamstwa były i oszustwa dokonal Prezes !! a więc teraz dostanei to na co załśyżył sobie jak on nas traktował teraz my go potraktujemy tak samo i cały zarząd oczywiście który również za tym stał !
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~żaba [91.219.215.*]
    Dnia 2021-08-19 o godz. 10:55 ~Sonic napisał(a):
    > To prezes jest zależny od akcjonariuszy a nie odwrotnie.

Zależny jak są słupy? To zdanie wyjątkowo obrazuje zagubienie aktywistów PAM i jego kierownictwa widać żyjecie w jakimś nierealnym świecie że jesteście wszechwładni. Marzenia !!
    Nie wiadomo czy śmiać się, czy się litować, hehe
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Toniu [162.255.45.*]
    Dnia 2021-08-19 o godz. 13:20 ~żaba napisał(a):
    > Dnia 2021-08-19 o godz. 10:55 ~Sonic napisał(a):
    > > To prezes jest zależny od akcjonariuszy a nie odwrotnie.
    >
    > Zależny jak są słupy? To zdanie wyjątkowo obrazuje zagubienie aktywistów PAM i jego kierownictwa widać żyjecie w jakimś nierealnym świecie że jesteście wszechwładni. Marzenia !!
    > Nie wiadomo czy śmiać się, czy się litować, hehe

Ty kiler jak tam twoja karoca z żaba dojechała do ciebie hehe żyjesz marzeniami a żaba cię wyru........bez mydła i zostawił na pastwę losu swojego :))) ani 2 zł ani karocy złotej hehehe do walnego chyba dokumenty w garażach nie będzie trzymał co hehehe że tak je ukrywa i sie boi :)))
    Sonic, ależ ja jestem wyjątkowo wstrzemięźliwy pod warunkiem, że nie słucham żabich bajek i nie czytam o propozycjach ich wysłuchiwania.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Realista [188.147.2.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 21:29 ~karamo napisał(a):
    > Dnia 2021-08-18 o godz. 21:08 ~Johnny napisał(a):
    > > I już jest jeden przykład "dogadywania się" pochodzący od Mirosława-członkaPAM i tysiące jego nicków - kolejnego żabiego trolla. Więc niech się wszystkie słupy i trolle same ze sobą dogadują.
    >
    > no ale Johnny przy całym szacunku o co ci chodzi,jeśli uważasz,że to słup nie odpowiadaj...a Mirosław jest też akcjonariuszem i czuje się obrażony ,a nie lepiej podać mu rękę-kolego zbłądziłeś,wróć bedziemy przyjacółmi,przecież walczymy o jedno...o nasze zwycięstwo i kasę. Walczmy razem...

Masz moje wsparcie, Karamo. Chociaż tyle. No i podziwiam Cię za wytrwalość, że jeszcze się nie zniechęcasz, bo jak wspomniano już na tym forum, nikt racjonalny nie wyobraża pojednania Polski Kaczyńskiego z Polską Tuska, a my tu mamy podobnie. Ale podnosi na duchu świadomość, że są tacy ludzie uparcie walczący/zachęcający do narodowej (tutaj grupowej) zgody. Nie każdy ma taki dar. Pozdrawiam.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~fajny [194.59.249.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 21:10 ~abz22 napisał(a):
    > To rozczarowujace i przygnebiajace, ze nawet Wy z PAM-u g... wiecie i tylko dywagujecie...
    >>
    >> Dnia 2021-08-18 o godz. 21:17 ~Johnny napisał(a):
    >> Wiemy, tylko nie będziemy się przecież z tą wiedzą zdradzać i dla pozorów robimy dyskusję o niczym.

.
    Ty Johnny nie ośmieszaj siebie. Ośmieszyłeś PAM i ciągle sam się ośmieszasz. Aż czytać się nie chce bierzesz nas za głupich?
    Mirosław, zgadza się. Właśnie za takiego cię biorę.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Realista [188.147.2.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 21:53 ~Johnny napisał(a):
    > Mirosław, zgadza się. Właśnie za takiego cię biorę.

A to mi, po raz pierwszy zaimponowałeś, Johnny. Cenię szczerość. Ale mam inne zdanie o Mirosławie - nie podzielam Twojej opinii.
    Z doświadczenia wiem, że takie skrajne oceny najczęściej nie potwierdzają się w dłuższym horyzoncie czasowym. Podobno, aby kogoś dobrze poznać trzeba by bęczkę soli zjeść, a i to mało. Człowiek to nader skomplikowane urządzenie i nie tak łatwo go rozgryść.
    Wystarczą mi wpisy.
    Dnia 2021-08-19 o godz. 13:36 ~Johnny napisał(a):
    > Wystarczą mi wpisy.

To mało. Potrzebne są dalsze testy
    Jest ich już tak dużo, że zdecydowanie wystarczy do stwierdzenia poziomu intelektualnego tego osobnika. Jego wpisy się pod tym względem zresztą wyróżniają na tle innych wpisów, nie mówiąc już o: BUAHAHA itp.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~żaba [82.102.22.*]
    Dnia 2021-08-19 o godz. 13:32 ~Realista napisał(a):
    > A to mi, po raz pierwszy zaimponowałeś, Johnny. Cenię szczerość.

Ty też imponujesz @Realista, bo Johnny jest szczery od początku, czyli od roku kiedy pojawił się po raz pierwszy pod tym nickiem.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~żaba [91.219.215.*]
    Dnia 2021-08-19 o godz. 14:21 ~żaba napisał(a):
    > bo Johnny jest szczery od początku, czyli od roku kiedy pojawił się po raz pierwszy pod tym nickiem.

Chyba właśnie rok temu zaczął obronę siebie jako przewodniczącego, bo pod ostrą krytyką smerfa grunt mu się zaczął palić pod nogami. I od początku ma poparcie zagorzałych aktywistów PAM, ale zobaczymy czy plan wobec BLG jest realny i czy nie spowoduje niezadowolenia innych z powodu nieskuteczności swojego wodza.
    Jak dotąd nieskuteczność 100%. Wszystkie działania Johnnego były jałowe, nic nie przynosiły więc przez cały rok wściekłość i krzyki: "nic mi się nie udaje bo mamy do czynienia z oszustem ze złodziejem !!!", hahaha :-)))
    Mirosław, moim zdaniem najważszy czas zacząć się leczyć, bo z tego co czytam, to sytuacja się u ciebie pogorsza.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Konrad [162.255.45.*]
    Dnia 2021-08-19 o godz. 15:12 ~Johnny napisał(a):
    > Mirosław, moim zdaniem najważszy czas zacząć się leczyć, bo z tego co czytam, to sytuacja się u ciebie pogorsza.

To samo zauważyłem :) chyba leki bierze za słabe bo miał już zniknąć a dalej siedzi na frum a więc choroba u niego postepuje :)
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Sonic [85.221.211.*]
    Sprawa Gamonia ich dodatkowo dobija i ciśnienia nie wytrzymują, a to jest dopiero początek.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Realista [188.147.0.*]
    > Dnia 2021-08-19 o godz. 13:32 ~Realista napisał(a):
    > > A to mi, po raz pierwszy zaimponowałeś, Johnny. Cenię szczerość.
    >
    > Ty też imponujesz @Realista, bo Johnny jest szczery od początku, czyli od roku kiedy pojawił się po raz pierwszy pod tym nickiem.

No chyba nie masz racji z tą totalną szczerością Johnny's, bo jednak nie przyznaje się np. we wpisie z godz.15:12 do tego co Ty sugerujesz, a i z reguły tak jest, więc to od roku to lekka przesada.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
    Dnia 2021-08-19 o godz. 15:29 ~Realista napisał(a):
    > No chyba nie masz racji z tą totalną szczerością Johnny's, bo jednak nie przyznaje się np. we wpisie z godz.15:12 do tego co Ty sugerujesz, a i z reguły tak jest, więc to od roku to lekka przesada.

15:12
    żaba w skrócie: Johnny-Małecki nieudacznik
    Johnny: Moim zdaniem najważszy czas zacząć się leczyć
    Konrad(Johnny):To samo zauważyłem :) chyba leki bierze za słabe bo miał już zniknąć a dalej siedzi na frum a więc choroba u niego postepuje :)

@Realista, wódz PAM Johnny o 15:12 jak zwykle inteligentnie podjął polemikę z tym, że został uznany nieudacznikiem. Ale chyba przesadziłeś z zawiłością zdania bo z niego wynika, że się z żabą z reguły zgadza, a przecież jest odwrotnie.
    Wiem, generalnie chciałeś dobrze i żebyśmy wszyscy żyli szczęśliwi :-)

Tak od roku, żaba ma rację i pamiętam że na początku wpisy były prostackie i wulgarne, podejrzewałem że to stary xxx, ale później Johnny zmienił taktykę się ucywilizował. Dlatego powstałem jako JohnnyKiller, hehe, ale do głowy mi nie przyszło że to mógłby być p.Małecki, sądziłem że to zwykły troll broniący PAM, a szczególnie przewodniczącego.
    Mirosław już zaczyna bredzić...
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Realista [188.147.3.*]
    Dnia 2021-08-19 o godz. 16:18 ~JohnnyKiller napisał(a):
    > Dnia 2021-08-19 o godz. 15:29 ~Realista napisał(a):
    > > No chyba nie masz racji z tą totalną szczerością Johnny's, bo jednak nie przyznaje się np. we wpisie z godz.15:12 do tego co Ty sugerujesz, a i z reguły tak jest, więc to od roku to lekka przesada.
    >
    > 15:12
    > żaba w skrócie: Johnny-Małecki nieudacznik
    > Johnny: Moim zdaniem najważszy czas zacząć się leczyć
    > Konrad(Johnny):To samo zauważyłem :) chyba leki bierze za słabe bo miał już zniknąć a dalej siedzi na frum a więc choroba u niego postepuje :)
    >
    > @Realista, wódz PAM Johnny o 15:12 jak zwykle inteligentnie podjął polemikę z tym, że został uznany nieudacznikiem. Ale chyba przesadziłeś z zawiłością zdania bo z niego wynika, że się z żabą z reguły zgadza, a przecież jest odwrotnie.
    > Wiem, generalnie chciałeś dobrze i żebyśmy wszyscy żyli szczęśliwi :-)
    >
    Sorki JohnnyKiller, że się wtrącę, ale upieram się, że moje zdanie jest precyzyjne. Napisałem, że Johnny się z czymś nie zgadza,
    i że z reguły tak jest (tzn. że się najczęściej Johnny nie zgadza), a nie jak Ty napisałeś: " ze zdania wynika, że się z żabą z reguły zgadza...." To tak dla wyjaśnienia, bo staram się być precyzyjny, ale nie widzę powodu, by kopie (taka broń) o to kruszyć. Na końcu, to chyba przesadzam z tą precyzją, co?

Eee tam, ujdzie....
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Realista [188.147.3.*]
    > Dnia 2021-08-19 o godz. 13:32 ~Realista napisał(a):
    > > A to mi, po raz pierwszy zaimponowałeś, Johnny. Cenię szczerość.
    >
    > Ty też imponujesz @Realista, bo Johnny jest szczery od początku, czyli od roku kiedy pojawił się po raz pierwszy pod tym nickiem.

Żaba, jeśli uważasz, że Johnny jest od zawsze szczery, to zadaj mu pytanie, czy tak naprawdę jest panem R.M., o co chyba go podejrzewasz. Potem ocenimy kwestię tej szczerości.
    Realista, każdy ma prawo mieć marzenia, a tym bardziej nieszkodliwy wariat. Mirosław marzy o tym żeby przewodniczący PAM z nim na bankierze pisał osobiście, to po co mu te marzenia rozwiewać? Niech sobie marzy o czym chce. Nie ma go co ze snu budzić.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [91.219.215.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    I jeszcze udawał twojego kolegę :)
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.