• Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Johnny [5.173.160.*]
    Uważasz, że żaba po to ukrywa słupy żeby się teraz na walnym wykopyrtnąć?
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
    Dokładnie, taki jest dalekosiężny plan PAM, a mianowicie:
    Na NWZA po ujawieniu nazwy słupa on się zapadnie ze wstydu pod ziemię, a jego akcje automatycznie przejdą na konto członków PAM. Więc żeby się w taki sposób nie wykopyrtnąć, słup nie ujawni się i da się przegłosować na NWZA żeby Małecki został prezesem :-D.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Johnny [5.173.160.*]
    Mirosław, twoja teoria mnie "rozbroiła" całkowicie :) :)
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~żaba [91.219.215.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 11:44 ~JohnnyKiller napisał(a):
    > Dokładnie, taki jest dalekosiężny plan PAM, a mianowicie:
    > Na NWZA po ujawieniu nazwy słupa on się zapadnie ze wstydu pod ziemię, a jego akcje automatycznie przejdą na konto członków PAM. Więc żeby się w taki sposób nie wykopyrtnąć, słup nie ujawni się i da się przegłosować na NWZA żeby Małecki został prezesem :-D.

sonik kolega zośki z PAM wyjawił plan B :
    Więc jak ten sprytny plan nie wypali, to PAM mając na protokole nazwę słupa zaskoczy go sądownie oskarżeniami o kradzieże, czego się nigdy nie spodziewał, i za kratkami będzie w męczarniach gnił i żałował że zaczął walkę z tak sprytnym przeciwnikiem :-)))
    Mirosław-żaba-JohnnyKiller, sam ze sobą piszesz? Ile alkoholu było dzisiaj, że takie brednie wypisujesz?
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~święty [37.248.224.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 13:26 ~Johnny napisał(a):
    > Mirosław-żaba-JohnnyKiller, sam ze sobą piszesz? Ile alkoholu było dzisiaj, że takie brednie wypisujesz?

Smerf tego doświadczał nieraz.
    Bo własnie jak im ktoś kompletnie wybije argumenty to wołają że Murzynów biją.
    Mirosław-żaba-JohnnyKiller-święty, a jakie ty masz argumenty??? Zmiany nicków?
  • Re: Święty Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
    Przepraszam że pytam , ale ciekawość to ludzka słabość ,
    chciałem tylko zapytać Pana Świętego czy jest św . Antonim od zgub ,
    czy może św. Judo-Tadeuszem od rzeczy nie możliwych .

Bóg dopka chyba nam nie zesłał
    Wierzę w Ciebie nasz Patronie .
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Sonic [85.221.211.*]
    Ja napisałem, że jeżeli coś większością głosów będziecie chcieli ustalić to spotka to się ze sprzeciwem, który musi być zaprotokółowany. Nie ma zatem znaczenia czy będziecie mieli 80% czy 17%. ... a, że widać jak Wam się śpieszy to za bardzo na to nie możecie sobie pozwolić. O nas uczciwych akcjonariuszy proszę się nie martwić jak nie skończyliśmy w rynsztoku do tej pory to w nim nie skończymy. Co innego tyczy się osób, które będą mieć postawione zarzuty.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
    Do sprzeciwu trzeba aż całego PAM i waszych 16%, czy może jeszcze kilku osób więcej jak wynika z wątku?
    A może tylko 1 osobę?
    Czytaj ze zrozumieniem, jeśli to jest w twoim przypadku w ogóle możliwe.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Sonic [85.221.211.*]
    Poczytaj to się dowiesz.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~smerf1 [91.149.252.*]
    Czy ja mogę do PAM za Smerfa? Proszę, proszę, Pleaseeee ...
    Bo jak widać prawdziwy smerf nie miał racji i chcę swoją osobą powiększyć PAM, będe kolegą sonika i zośki i tylko wtedy dostanę swój kawałek tortu :-))) HAHAHAH :-)))))
    Mirosław, już masz nowy nick?
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~karamo [5.172.237.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 11:44 ~JohnnyKiller napisał(a):
    > Dokładnie, taki jest dalekosiężny plan PAM, a mianowicie:
    > Na NWZA po ujawieniu nazwy słupa on się zapadnie ze wstydu pod ziemię, a jego akcje automatycznie przejdą na konto członków PAM. Więc żeby się w taki sposób nie wykopyrtnąć, słup nie ujawni się i da się przegłosować na NWZA żeby Małecki został prezes

o czym ty piszesz jakie ujawnienie ,objawienie,nic z tych rzeczy PAM-u nie obchodzą słupy,bo one się same poprzewracają,wykopyrtną jak ująłeś poetycko--z bernardem i Ryśkiem K.jak zobaczą jaką potęgą bedzie PAM na walnym.Już dużo wolnych akcjonariuszy zrozumiało ,że trzeba się przesiąść na PAM,bo tylko tam jest iskierka nadzieji.Pozdrawiam .
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~smerf1 [91.149.252.*]
    No właśnie Karamo słupy głupie i się wykopyrtną więc ja chcę się przesiąść na PAM bo już jesteście potęgą i tylko u Was jest iskierka nadziei a plan jest super, żaba dostanie za swoje a my dostaniemy swój kawałek tortu!!
    Trzymajmy się razem, jak nas słupy zobaczą to zemdleją ze strachu!! Gdzie mogę się zapisać ?
    :))) HAHAHAH
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Sugar [80.30.215.*]
    Nikt mdleć nie będzie. Jak będą istotne tematy to słup będzie jak nic pilnego to nie będzie. Ot i cała filozofia
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~żaba [104.245.146.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 17:03 ~Sugar napisał(a):
    > Nikt mdleć nie będzie. Jak będą istotne tematy to słup będzie jak nic pilnego to nie będzie. Ot i cała filozofia

Czyli zwołanie zgromadzenia nadzwyczajnego przez PAM będzie bez ważnego tematu? Chyba nie.
    Plan PAM i zośki przewiduje trzymanie słupów w niepewności żeby były w pogotowiu, potem cmyk! wniosek "X" - słupy się ujawniają - ZONK!! - zośka ma słupy w garści i zabiera im wszystkie akcje, a sonik pakuje je do więzienia.
    Oj Mirosław-żaba itd., chyba jednak nie bardzo się orientujesz w temacie.
    Mirosław-żaba-JohnnyKiller-święty-smerf1 chyba dużo dziś popił.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~karamo [5.172.237.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 16:59 ~smerf1 napisał(a):
    > No właśnie Karamo słupy głupie i się wykopyrtną więc ja chcę się przesiąść na PAM bo już jesteście potęgą i tylko u Was jest iskierka nadziei a plan jest super, żaba dostanie za swoje a my dostaniemy swój kawałek tortu!!
    > Trzymajmy się razem, jak nas słupy zobaczą to zemdleją ze strachu!! Gdzie mogę się zapisać ?
    > :))) HAHAHAH

Dnia 2021-08-18 o godz. 16:59 ~smerf1 napisał(a):
    > No właśnie Karamo słupy głupie i się wykopyrtną więc ja chcę się przesiąść na PAM bo już jesteście potęgą i tylko u Was jest iskierka nadziei a plan jest super, żaba dostanie za swoje a my dostaniemy swój kawałek tortu!!
    > Trzymajmy się razem, jak nas słupy zobaczą to zemdleją ze strachu!! Gdzie mogę się zapisać ?
    > :))) HAHAHAH

powiem ci tak---sądzę ,że nie masz żadnych kwitków ,bo prawdziwy akcjonariusz nie słup mając utopione aktywa w jakimś przedsięwzięciu inaczej rozumuje i działa bez hahah ...tylko słupy podchodzą do tego tak lekce bo nawet nie rozumieją o co w tym wszystkim biega,kazali dać dowód za flaszkę to dał...reszta pikuś hahah.
    a tak na moje rozumowanie to prawdziwy smerf miał swoje akcje i już napewno przystąpił do PAM,bo facet był niegłupi sądząc po jego wypowiedziach.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Piotr [91.149.252.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 17:49 ~Johnny napisał(a):
    > Oj Mirosław-żaba itd., chyba jednak nie bardzo się orientujesz w temacie.

Na pewno wykołujecie słupy, oni z żabą przy PAM to głupki ze słomą w butach.
    A kto chce "wykołować" słupy? Następny nie wie o co chodzi. Czy to nie kolejny nick Mirosława?
    Dnia 2021-08-18 o godz. 18:21 ~Johnny napisał(a):
    > A kto chce "wykołować" słupy? Następny nie wie o co chodzi. Czy to nie kolejny nick Mirosława?

brawo ,świetna riposta...dodam... co nas obchodzą słupy.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Piotr [91.149.252.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 18:25 ~karamo napisał(a):
    > brawo ,świetna riposta...dodam... co nas obchodzą słupy.

To was karamów dwóch? Bo ten poprzedni karamo tutaj mówił odwrotnie :-D
    https://www.bankier.pl/forum/temat_smerf-w-interesie-akcjonariuszy-jest-powiekszenie-pam,48890727.html
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Realista [188.147.34.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 18:01 ~karamo napisał(a):
    > a tak na moje rozumowanie to prawdziwy smerf miał swoje akcje i już napewno przystąpił do PAM,bo facet był niegłupi sądząc po jego wypowiedziach.

Oj,oj oj, Karamo! Tak dowartościowaleś Smerfa? Ja co prawda, mam identyczne zdanie co do jego intelektu, ale co na to powie Johnny? Przecież on plasuje Smerfa w szkółce dla zdolnych inaczej.
    Dnia 2021-08-18 o godz. 18:44 ~Realista napisał(a):
    > Dnia 2021-08-18 o godz. 18:01 ~karamo napisał(a):
    > > a tak na moje rozumowanie to prawdziwy smerf miał swoje akcje i już napewno przystąpił do PAM,bo facet był niegłupi sądząc po jego wypowiedziach.
    >
    > Oj,oj oj, Karamo! Tak dowartościowaleś Smerfa? Ja co prawda, mam identyczne zdanie co do jego intelektu, ale co na to powie Johnny? Przecież on plasuje Smerfa w szkółce dla zdolnych inaczej.

i tu muszę odpowiedzieć,cenię Johnna i cenię smerfa ,każdego za co innego. wolno mi mieć osąd o każdym akcjonariuszu,bo łączy nas jedno powtarzam to do upadu -wszyscy co utopili kasę chcą ją odzyskać i guzik mnie obchodzą czyjeś animozje,szczególnie że za kilka miesięcy tematu nie będzie,jak bedziemy na siebie nawzajem pluć to porażka pewna--tyle i aż tyle. albo wakacje albo kicha...
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Realista [188.147.34.*]
    Dnia 2021-08-18 o godz. 18:59 ~karamo napisał(a):
    > Dnia 2021-08-18 o godz. 18:44 ~Realista napisał(a):
    > > Dnia 2021-08-18 o godz. 18:01 ~karamo napisał(a):
    > > > a tak na moje rozumowanie to prawdziwy smerf miał swoje akcje i już napewno przystąpił do PAM,bo facet był niegłupi sądząc po jego wypowiedziach.
    > >
    > > Oj,oj oj, Karamo! Tak dowartościowaleś Smerfa? Ja co prawda, mam identyczne zdanie co do jego intelektu, ale co na to powie Johnny? Przecież on plasuje Smerfa w szkółce dla zdolnych inaczej.
    >
    > i tu muszę odpowiedzieć,cenię Johnna i cenię smerfa ,każdego za co innego. wolno mi mieć osąd o każdym akcjonariuszu,bo łączy nas jedno powtarzam to do upadu -wszyscy co utopili kasę chcą ją odzyskać i guzik mnie obchodzą czyjeś animozje,szczególnie że za kilka miesięcy tematu nie będzie,jak bedziemy na siebie nawzajem pluć to porażka pewna--tyle i aż tyle. albo wakacje albo kicha...

Podpisuję się dwiema rękami pod tym co napisałeś. Masz 100 % racji. Innej drogi nie ma! Zacznijmy i kontynuujmy merytoryczną dyskusję!
    Podpisuję się dwiema rękami pod tym co napisałeś. Masz 100 % racji. Innej drogi nie ma! Zacznijmy i kontynuujmy merytoryczną dyskusję!

W biznesie nie ma sentymentów i uczuć , akcjonariuszowi pachnie tylko zwycięstwo ,jeśli wdupi nie jest mu żal kasy,tylko gnębi go porażka ,bo każdy drobny posiadacz akcji to spekulant i nie bawi się w romantyzm---smerf to doskonale czuje,natomiast Johnny niepotrzebnie włącza ambicje i emocje.
    przepraszam ,że ktoś może uznać,że próbuję wskrzeszać ten wątek ale chciałem przytoczyć jak niechlujne i beznadziejne mogą być posty na tym forum ,żeby tylko zaistnieć lub przykryć inne merytoryczne i wartosciowe posty prawdziwych akcjonariuszy----
    Trolim kauem wali na 300km.---tu moderator powinien zając stanowisko ale nie zajmuje czemu? kto nim steruje?
    Ja już swoje stanowisko wyraziłem we wpisie nr 2 tego wątku. Smerf jest od likwidacji PAM, a nie od przystępowania do niego i nie ma to nic wspólnego z moimi "ambicjami i emocjami". Polecam ostatni wpis smerfa, gdzie napisał dlaczego usuwa się z bankiera - co już tu też zauważyła Pani Zofia.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Dziadek [5.172.238.*]
    Fakty:akcjonariusze połączeni PAM to holding który zmierza do finalizacji zgodnie z wszelkimi regułami.Natomiast smerf i jego przytakiewicze to prowokatorzy zatem porozumienie z napastnikiem jest niewykonalne
    I pozwolę sobie jeszcze uprzedzić propozycję "dogadania się": przyjdzie kochani akcjonariusze na kolejne żabie "spotkanie informacyjne" z repertuarem opowiadania bajek, a później czekajcie sobie dalej na kolejne "spotkanie informacyjne", gdzie żaba będzie opowiadała wam kolejne bajki itd. itd.
    Dnia 2021-08-18 o godz. 19:57 ~Dziadek napisał(a):
    > Fakty:akcjonariusze połączeni PAM to holding który zmierza do finalizacji zgodnie z wszelkimi regułami.Natomiast smerf i jego przytakiewicze to prowokatorzy zatem porozumienie z napastnikiem jest niewykonalne

dziadek porozumienie z adwersarzem ...nie ma tu mowy o napastniku bo nikt na ciebie nie napada....porozumienie jest zawsze możliwe jeśli chodzi o finanse,ważne są karty w ręku dziadku.
    Dnia 2021-08-18 o godz. 10:52 ~zoska napisał(a):
    > @Realista. Gdybys czytal moje wczesniejsze wpisy, to wiedzial bys, co mam na mysli.
    > >
    > > Podpowiem tylko.... Leszcze juz nie dokoncza "czarnej roboty" bez ucziwego podzielenia tortu i odebrania swojego kawalka we wlasciwym czasie (bajki ze kiedys tam, juz nie dla nas)
    > > Rekiny, mogly nie przywiazywac sobie "zlota" do nog , liczac ze wszystko dla nich. A tezaz ola, boga - leszcz zaglosuj, leszcz wyciagaj , leszcz licz na jakis ochlap, bo my nie skorzy do dzielenia sie.
    > > Tyle.

Zośka, co Ty? Nawet Talibowie deklarują, że odpuszczą swoim przeciwnikom, a Ty nie?! No weź! Świat się zmienia. Wszyscy jakoś się dogadują. Jarek Kaczyński zawiesił Izbę Dyscyplinarną. A Ty nic? No chyba, że należysz do Strajku Kobiet. A one to tylko "wyp.....j"
    Realista, a na czym konkretnie miałoby polegać to dogadanie się? Może i wszyscy się jakoś dogadują, ale nie żaba. Ta zdania nie zmieniła i nie zmieni: "akcjonariusze won, ewentualnie mogę wam obiecać (powtarzam: OBIECAĆ) 2 zł. za akcję na święte nigdy. I jeszcze się z waszej naiwności posmieje". To ma być dogadanie się? W takim razie wszyscy co wzywają do rzekomego "dogadania się" są żabimi trollami.
    Dnia 2021-08-18 o godz. 19:53 ~Johnny napisał(a):
    > Realista, a na czym konkretnie miałoby polegać to dogadanie się? Może i wszyscy się jakoś dogadują, ale nie żaba. Ta zdania nie zmieniła i nie zmieni: "akcjonariusze won, ewentualnie mogę wam obiecać (powtarzam: OBIECAĆ) 2 zł. za akcję na święte nigdy. I jeszcze się z waszej naiwności posmieje". To ma być dogadanie się? W takim razie wszyscy co wzywają do rzekomego "dogadania się" są żabimi trollami.

Johnny,my musimy walczyć nie z żabami,ale z konkretnymi władzami Perrolinvestu,jesli dojdzie do sądowej potyczki to jak przewodniczący PAM wytłumaczy się z ciągłych inwektyw za strony zwolenników PAM,Precież on Bernard wykorzystają każde słowo ,każdy wpis ,który ich obraża, Wyzwiska nie przybliżą nas do zwycięstwa...tylko do porażki.
    A kto niby jest we władzach Petrolinvest? Żaba z Krokiem, który tu pisał pod nickiem "smerf" w jakimś celu. Tylko nie mów, że nic ci o tym nie wiadomo. A jakie to inwektywy zarzucasz przewodniczącemu? Każdy za swoje wpisy odpowiada sam. Nie ma odpowiedzialności zbiorowej.
    w sądzie wywleka się rózne sprawy ,nawet domniemane.zresztą wiedz o tym z zośką ,że musimy walczyć o zwiękseznie elektoratu PAM.to jest prioryretowa sprawa naszej organizacji,a wyzwiska jej nie służą.zauważ ,że słupy skończyły z wyzwiskami na rozkaz wodza.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~zoska [37.47.208.*]
    Slupy skonczyly z wyzwiskami od momentu, gdy wkleilam tu 2 artykuly.
    I od momentu, gdy przewodniczący wystosował do nich wezwanie.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~zoska [37.47.208.*]
    My tu tak gadu, gadu...

Ale ktos z boku jak na to popatrzy to moze dojdzie do wnioskow :
    wirtualny adres spolki, prezes nie do zlokalizowania bez mozliwosci kontaktu z akcjonariuszami, Rada Nadzorcza majaca sprawowac nadzor nad Spolka, znana tylko z zapisu w Akcie Notarialnym i wpisie w KRS, nic poza tym.
    Wiec co to za Spolka Akcyjna?
    Ale widac, w Polsce moze istniec i nikomu to nie wadzi.

Mysle, ze nadchodzi juz czas - sprawdzamy i bedzie mozna zakonczyc te tutaj dyskusje
    Chyba wszyscy sa juz nia zmeczeni.
    Czarowanie BLG bylo latami . Czaridziejem przez to sie nie stal, raczej jak ten drewniany Pinokio z bajki, ktoremu nos rosl od niekonczacych sie klamstw.
    Tyle, ze Pinokio wrocil na droge prawdy (nos tez normalny). Z prezesem juz gorzej.

Tyle. Postaram sie juz nie pisac tutaj. Mam dosyc! Stracone kilka lat.
    Karma wroci do tych co oszukali nas.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~abz22 [83.25.136.*]
    To rozczarowujace i przygnebiajace, ze nawet Wy z PAM-u g... wiecie i tylko dywagujecie...
    Wiemy, tylko nie będziemy się przecież z tą wiedzą zdradzać i dla pozorów robimy dyskusję o niczym.
    Dodam, do dzisiaj mam kaca ze glosowalam za absolutorium dla BLG, Kroka i RN (za wyjatkiem jednej osoby - moze popelnilam tu blad). Ale na tamten czas to byl warunek by Kazachowie przystapili do rozmow (tu na wiare tego co przekazal BLG), a tym samym pomogli wyjsc Petrolowi i nam akcjonariuszom na tzw. prosta.
    No i poki co okazuje sie, ze Umowe maja w d.
    A Miroslaw kpi, ze to Umowa - nieboszczka (to wedlug akcjonariusza ktory nie byl strona tej umowy, czyli jej nie podpisywal)
    Czekamy na oficjalne stanowisko Kazachow i BLG, co z Umowa ktora byla "filarem" Walnego.
  • Re: Smerf-w interesie akcjonariuszy jest powiększenie PAM. Autor: ~Markus [162.255.45.*]
    Pamietamy jakie kłamstwa opowiadał BLG i dziś każdy widzi były to same kłamstwa i ktos powie żeby z nim rozmawiać ? haha dobre w jakim celu ? chyba takim aby dalej czas lata leciały a oni wolni chodzili i sie śmiali jak okradli nas Akcjonariuszy i jeszcze jak nam wciskali kity !! To się już skończyło i teraz zostaną Rozliczeni z tego wszystkiego !! Przyszedł czas na rozliczenie i posadzenie ich tam gdzie ich miejsce !! Teraz czas na sprawdzenie Dokumnetów i osądzenie wszystkich którzy prowadzili przestepczy proceder latami i wyłudzili kasę na setki mln zł i wyprowadzili ją na Cypryjskie konta !! i inne sprawy jak wiatraki itd. które również zostały poprzepisywane i wyprowadzone z spółki !!
    Dnia 2021-08-18 o godz. 19:53 ~Johnny napisał(a):
    > Realista, a na czym konkretnie miałoby polegać to dogadanie się? Może i wszyscy się jakoś dogadują, ale nie żaba. Ta zdania nie zmieniła i nie zmieni: "akcjonariusze won, ewentualnie mogę wam obiecać (powtarzam: OBIECAĆ) 2 zł. za akcję na święte nigdy. I jeszcze się z waszej naiwności posmieje". To ma być dogadanie się? W takim razie wszyscy co wzywają do rzekomego "dogadania się" są żabimi trollami.

Co Ty się uczepiłeś tych 2 zł "obiecanych" przez Prezesa? A gdyby obiecał 160 zł, to byłoby ok? Jakie to ma znaczenie co ktoś powiedział czy nie? Trzeba ratować spółkę i podnieść jej wartość na rynku, który ustali cenę. Tu nic nie da zaklinanie rzeczywistości.
    Tak, czy inaczej, trzeba się dogadać nawet z samym diabłem i uzgodnić sensowne posunięcia. nawet za cenę ustępstw, bo tak jest w biznesie.
    Realista, nie mąć. Obiecał 2 zł, a nie 160, więc to ty "zaklinasz rzeczywistość". I nie pisz bzdur. Za bajki już dziękujemy.
    Najpierw niech BLG i Kazachowie mowia co z Umowa z lipca 2020. Bez tego nie ma o czym gadac.
    No i niech BLG wyciaga papiery z garazy, by zobaczyc co w nich naprawde jest . Bo moze to juz tylko spolka w KRS , skoro nie pochwalil sie nawet na Walnym, ze jest w posiadaniu Raportu MD.
    A moze tam juz pozamiatane, a my tylko tak dla picu podpuszczani?
    Nie zapominajcie o tym, ze "kreci" te opowiesci juz od 4ch lat od wyrzucenia z GPW, o 100 m dawniej, nie warto wspominac.

A opowiesci BLG dla PAM (przekazywane przez bylego przew,) z ostatnich 3 ch lat mamy zarchiwizowane. Zawsze mozna po nie siegnac, by przypomniec o wiarygodnosci.
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.