• Mirosław dalej szczuje na PAM Autor: ~Johnny [5.173.1.*]
  Mirosław cały czas szczuje na PAM. Z jednej strony twierdzi, że PAM nic nie może, ale już za chwilę sam sobie zaprzecza i z wielkiego strachu przed PAM nerwowo go hejtuje. I uwaga! Największy zarzut Mirosława do PAM jest taki, że PAM działa dla siebie, dla tych co są w PAM, a w przekonaniu Mirosława powinien działać dla Mirosława, który nie jest w PAM. Mirosławowi pomylił się chyba zarząd z PAM, ale nikt nie może mu tego wytłumaczyć. Tzn. próbują, ale Mirosław tego nie może pojąć.
 • Re: Mirosław dalej szczuje na PAM Autor: ~Mirosław [194.33.111.*]
  Osobowość psychopatyczna to zaburzenie osobowości polegające na specyficznym sposobie myślenia i postrzegania rzeczywistości, deficycie emocjonalnym oraz zachowaniu nierzadko niezgodnym z normami społecznymi, za to zgodnym z wewnętrznymi przekonaniami danej osoby (często stojącymi w konflikcie z powszechnie uznawanymi normami).

  PS.
  Zaginął mój służący Johnny proszę o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Jasia .
  Za wskazanie miejsca pobytu johnnego nagroda będzie WIELKA .
 • Re: Mirosław dalej szczuje na PAM Autor: ~Johnny [5.173.1.*]
  Mirosław, bardzo dziękujemy za wyjaśnienie co ci dolega, bo będzie teraz dużo łatwiej ustalić jak z tobą postępować. I ten P.S. też nam dużo wyjaśnia. Ale nie martw się. Może się jakimś cudem wyleczysz.
 • Re: Mirosław dalej szczuje na PAM Autor: ~smerf [68.235.38.*]
  Dnia 2021-08-13 o godz. 23:19 ~Mirosław napisał(a):
  > Osobowość psychopatyczna to zaburzenie osobowości polegające na specyficznym sposobie myślenia i postrzegania rzeczywistości, deficycie emocjonalnym oraz zachowaniu nierzadko niezgodnym z normami społecznymi, za to zgodnym z wewnętrznymi przekonaniami danej osoby (często stojącymi w konflikcie z powszechnie uznawanymi normami). -----------

  To ogólne określenie. W praktyce cechy najważniejsze to: upodobanie do manipulacji ludźmi, brak empatii i egocentryzm, wręcz narcyzm.
  Pisze się, że jest ich wśród nas 1%, w więzieniach co może być zrozumiałe ok. 40%. Taki osobnik zamknięty za napad będzie zawsze mówił bez żadnej empatii: "On (inwalida po napadzie) będzie na wolności, a ja tu będę gnił całe lata".

  "Pismo „Scientic American” tak psychopatę definiuje: robi dobre pierwsze wrażenie, bywa (powierzchownie) czarujący. Ale jest też egocentryczny, pozbawiony poczucia winy, empatii, nie potrafi zaangażować się emocjonalnie, w relacjach pozostaje chłodny, zdystansowany. Wikła się w rozmaite sytuacje ryzykowne, czasem w sposób nieodpowiedzialny i bez wyraźnego powodu. Gdy wpada w kłopoty – umiejętnie się usprawiedliwia, zrzucając winę na inne osoby i okoliczności. Z trudem hamuje impulsy, które dyktują, co ma robić i jak się zachować. Bywa więc impulsywny, koncentruje się głównie na poszukiwaniu przyjemności.
  Psychopata wydaje się zatem komunikatywny i sympatyczny, podejrzeń nabieramy dopiero po dłuższym kontakcie z takim człowiekiem. Pod przyjemną powierzchownością zaczynamy dostrzegać pewną emocjonalną pustkę, egocentryzm."
 • Re: Mirosław dalej szczuje na PAM Autor: ~Johnny [5.173.186.*]
  Smerf, ty też? To współczuję.
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.