• Mądrego kogoś Autor: ~KTosia [46.204.55.*]
    Się chciałam zapytać, Jak to ma byc ze emisja na sat, wycena sat, obejmuje/ wymienia się / nabywa Easy/sat i tu i tu większość ( sat po emisji). To jak to się ma zbilansowac jak Easy ma 1 mln na koncie?
    Wytłumaczyć bardzo proszę glabowi. Najlepiej na cyferkach. Dziękuję
    ..
    ..
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~Jurek [195.20.201.*]
    Wyceniasz kosmos a mało kto go widział, wracaj na Merlina nasza maskotko
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~Tomasz [85.221.143.*]
    Myślę że na razie kurs się zsuwa w kierunku poniżej 20 zł. Czekam cierpliwie. Wiadomo tylko że urosło do kosmicznych poziomów nie mając ku temu podstaw. Do potencjalnego połączenia droga daleka a szczegółów brak. Zleceń sprzedaży przybywa. Ciekaw jestem jak tu "porobią" szczęśliwych posiadaczy.
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~Tron [193.178.243.*]
    Na pewno nie lepiej niż ciebie porobili na TIGu. Wracaj asie, skąd przybyłeś.
    Porobili mnie na tigu. Dzięki za informację. Nie wiedziałem. Może trochę racji masz bo po tym jak wywaliłem tiga przy 2 zł to znaczną część odkupiłem przy 1,3 zł. Mogłem poczekać. Tu będzie podobnie? Tj zjazd poniżej 10 zł się szykuje?
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~satelita [77.255.200.*]
    Tomasz nie ściemniaj kiedy Tig był po 2?
    30 listopada na jednej sesji. To wtedy Tomasz zaczął zrzucać swoje setki tysięcy akcji i tak uwalił kurs, że do tej pory nie może się podnieść. Wiadomo, sukcesfulny ynwestor. Miliony na koncie i siedzi na bankierze z nudów.
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~Mario [37.248.220.*]
    Tig pare razy był w okolicach 1,8-2 zł.
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~Mario [37.248.220.*]
    Oby nie było jak na tigu to znaczy kurs był dużo dużo wyżej a jak się dogadali to zjechał
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~KTosia [46.204.55.*]
    Na Tigusiu to spoko co by nie było, jak by nie było,akcję Satrev Tig_ ma, tak że teges... Ja maskotka ktora może,może, może kupi Merlinka za 10-15 groni:))) się pytałam o transakcję na Easy tzw. " wymiane" z kupnem. Ktoś może doszedł , rozsuplal zawiłości? O to pytałam. Nie po ile Tig jest czy był i co z kursem Easy. O transakcję nic więcej. Bo niby proste ale nic nie rozumiem i mi się kasa nie zgadza. Kumam tylko że Satek to normalnie nam tu ze szczęścia to szampana stawia:)))))
    ...
    ..
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~satelita [5.173.181.*]
    No niestety dali dość zawiły komunikat, mówiący ni mniej ni więcej tyle, że już się dogadali , ale szczegółów nadal nie dopracowano. podejżewam że negocjują proporcje połaczenia, a to poważna sprawa z jednej strony obecna giełdowa spółka/ dla której jednyną szansą przetrwania jest dojście do porozumienia/ z drugiej spółka ze świetnym produktem który już poleciał w kosmos, budują fabryke satelitów, dogadali się z Virgin wciągneli w to Columbusa a kase mają ze wcześniejszych blisko 100mln dofinansowań do projektów.
    Ja osobiście nie mam żadnych wątpliwości.
    Proporcje mogą być zabujcze dla obecnego kursu. Niestety
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~Insajder [46.174.3.*]
    Tylko naiwniacy twierdzą że kurs siè nie obsunie.Dodruk bedzie gruby, zresztà wkrôtce sie przekonacie
    :)) Ty nigdy nie miałeś wątpliwości. Ludzi z taką wiarą jest bardzo mało.
    I z akcjami satrevolution :-). Zaryzykował, firma się rozwija. Czas na nagode. Teraz pytanie co z akcjami easycall. Ja stawiam na powtórkę z tiga tj duży dodruk i zjazd
    Ja natomiast stawiam na konkretny ruch w górę do końca roku. Zobaczymy kto będzie miał rację.
    @Tomus, gdzie się teraz polujesz? Inspiracji szukam na tydzień _dwa:)))
    Na tydzień dwa to proponuję tobie zapolować na wakacyjny romansik a nie na akcje hihi. A tak na poważnie to dla sportu kupuję za "drobne" synergię i wystawiam jakieś 10% wyżej. Easycall zostało mi niewiele zresztą i tak wiele nie miałem (poszły pod odpalenie rakiety). Scenariusz podbitki na easy był podobny do tego na tigu. Na tig czekam na przełom w wynikach. A na easy trzeba czekać na przelicznik bo uważam że bez sensu kupować napompowaną przez rok wydmuszkę. Pod co to miałoby rosnąć? Rozwój sat spowoduje tylko gorsze parametry wymiany dla posiadaczy easy. Czekam na niższe poziomy
    Hihi, No nic nie powiem..., kompletnie nic nie powiem...:)))))))
    Na bml się teraz paczam
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~satelita [77.255.200.*]
    Tomuś , a ja dam ci coś do myślenia, zarówno w Easy jak i w Sat akcje ma J. kombinuj
    Policz sobie jaką średnią może mieć J. Nie mówię tu o zakupach "śmiesznych" ilości z rynku. Dlatego taki sceptyczny jestem wobec easycall. Jakoś "ciasteczkami" tu pachnie
  • Re: Mądrego kogoś Autor: ~satelita [83.24.242.*]
    sat brał po 31,xx, Sat będzie dominował pytanie jak wysoko 1;9 czy 2:8 może 3:7 dalej wątpię - inaczej być nie może. Porównywanie inwestycji kosmicznej do cukierni zalatuje dyletanctwem
    Miałem na myśli porównanie co do kształtowania się kursu. Cukiernia o której mówisz tak samo wcześniej pozbyła się swojego biznesu jak easycall.
[x]
EASYCALL 0,28% 7,04 2022-05-17 16:14:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.