• Wezwanie Autor: ~Prawda [31.0.58.*]

Wzywam osobę o nicku smerf (rozpoznawaną na forum jako Franciszek Krok, który nielegalnie zasiada w zarządzie spółki i bezprawnie składa podpisy pod jego dokumentami) oraz osobę piszącą pod wieloma nickami, m.in. Mirosław, JohnnyKiller, pytajnik, święty, żaba, fajny, kristo, benek i inne (określaną na forum jako Mirosław Chrzanowski) do natychmiastowego zaprzestania naruszania moich dóbr osobistych oraz kierowania pod moim adresem pomówień, gróźb przemocy fizycznej, znieważania i zniesławiania mnie poprzez celowe tworzenie i powtarzanie wymyślanych przez siebie historii o wymuszaniu przeze mnie łapówki od prezesa zarządu spółki Petrolinvest i innych tego typu kłamstw. Jeżeli osoby te nie zaprzestaną perfidnego zniesławiania mnie i świadomego naruszania moich dóbr osobistych, będę zmuszony zawiadomić organy ścigania oraz skierować pozew do sądu (po uprzednim wysłaniu indywidualnych wezwań do tych osób), tym bardziej że do jednej z nich było już kierowane na bankierze podobne wezwanie. Ta sama osoba dopuszcza się bezprawnego rozpowszechniania moich prywatnych maili, w których posiadanie weszła nielegalnie, co również zostanie przeze mnie zgłoszone. Chcę ponadto podkreślić, że wszelkie moje wpisy na bankierze zawsze podpisuję imieniem i nazwiskiem, w przeciwieństwie do tych dwóch znieważających mnie osób, które nawet nie mają odwagi się podpisać pod swoimi pomówieniami, za to moje nazwisko bezczelnie sobie ciągle wymieniają wraz z wymyślanymi przez siebie obelgami. Zamiast kierować pomówienia na bankierze, Franciszek Krok powinien zgłosić się do komornika, przez którego on i Bertrand Le Guern są ścigani w związku z sądowymi karami grzywien za nieskładanie od lat raportów w spółkach powiązanych z Petrolinvest (Pomorskie Farmy Wiatrowe, Tuja. Farma Wiatrowa, Nowotna Il). KRS w kwietniu b.r. wysłał do komornika ponaglenie o egzekucję długów. To samo czeka ich za brak raportów w Petrolinvest, co zgłosiłem do KRS. Proszę się zatem zająć rozwiązywaniem swoich poważnych problemów z prawem, zamiast szukać nowych na publicznym forum. Ryszard Małecki

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/no_photo.png
    OdpowiedzPrzekaż dalej

• Re: Wezwanie Autor: ~Ok [83.7.114.*]
    To są ich stare uzbeckie metody, sianie nieprawdy przez bezpodstawne pisanie niestworzonych historii.
  • Re: Wezwanie Autor: ~Johnny [5.173.1.*]
    I bardzo mądrze. W 100% popieram. Sprawdziło się powiedzenie, że to sam złodziej krzyczy "łapać złodzieja". Ale kto by to pomyślał? Smerf taki odważny na bankierze, że z pomówieniami wyskakuje, a przed komornikami się ukrywa? Może trzeba tutaj do komornika napisać gdzie on jest... :) Po IP szybciej go namierzą.
  • Re: Wezwanie Autor: ~tys_prowda [89.64.53.*]
    Ż E N A D A !
    O, już się jeden z tych winnych z nowym nickiem zgłosił. Ale zagadka, Mirosław. Na pewno nikt nie zgadnie, że to ty. :)
  • Re: Wezwanie Autor: ~tys_prowda [89.64.53.*]
    T O T A L N A K O M P R O M I T A C J A !!
  • Re: Wezwanie Autor: ~smerf [68.235.33.*]
    Szanowny Panie Johnny-Małecki.
    Nie strasz Pan, bo mnie jak już Pan zdołał zauważyć zapewne nie zastraszy, za niskie progi jak analizuję pańskie poczynania.
    Sam sobie Pan winien, Pana postępowanie wobec pańskiego szefa w sprawie Inwestora jest irracjonalne, niewytłumaczalne, bez uzasadnienia. Tak jak postępowanie jako Przewodniczącego PAM i ta irracjonalna nagonka, z której nie chce się Pan wytłumaczyć - przecież Pana postępowanie ma wpływ nie tylko na PAM ale i pozostałych akcjonariuszy - m.in. na mnie.
    Pan zasiał wiatr.
    A kto sieje wiatr, zbiera burzę.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [93.175.91.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    Nie zrozumiałeś co ci Pan Małecki napisał? Jak pisze, to się podpisuje, w przeciwieństwie do ciebie. Pan Małecki z niczego się nie musi tłumaczyć, bo na wszystko ma zgodę i poparcie członków PAM. Ty Nam się tu lepiej szybko tłumacz. Piszesz o łapówkach, to może ty bierzesz te łapówki? Bo skąd akurat o łapówkach byś pisał? To już jest bardzo podejrzane. Nikt na to jakoś nie wpadł, tylko ty jeden, więc się raz dwa tłumacz. A propo, kiedy do komornika się zgłosisz?
    "Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę". To już kolejne powiedzenie, które się w przypadku Smerfa sprawdziło, tak jak to o złodzieju. Smerf sieje wiatr, więc zbiera burzę. Jak się kogoś pomawia, to się potem za to odpowiada.
  • Re: Wezwanie Autor: ~Mirosław [194.33.111.*]
    1 ) Wezwać Ryszardzie Małecki do zaprzestania pisania głupot i oszczerstw trzeba @johnny
    2) Jest pan osobą z zarządu spółki więc mogę używać pełnego imienia i nazwiska tu na forum w przeciwieństwie pan robi to bezprawnie.
    3) Piszę pod jednym nick. Mirosław - Wymyśla pan bzdury !
    4) Kiedy Ryszardzie Małecki przedstawisz mi rozliczenie na co zostały wydatkowane moje 2500.00zł na sadki PAM KIEDY "?

• Re: Wezwanie Autor: ~smerf [68.235.38.*]
    Nie nerwujsja Mirosław :-)
    Widać na kilometr, że ten gość naprawdę ma się nie wiem za kogo, Wielmożny Pan Przewodniczący nie nawet, że jest osobą publiczną. Naprawdę dla tego pana zbyt wiele progów jest zbyt wysokich...
  • Re: Wezwanie Autor: ~smerf [68.235.33.*]
    ... i pisze jak Johnny co bardzo wiele wyjasnia.
  • Re: Wezwanie Autor: ~Pret [31.60.236.*]
    Nie Byłem zapisany do pam ale teraz poswiece troche czasu i to zrobie. Nie wazne stracone pieniadze wazne aby psadzic prezesa i innych powiernikow ryszarda
    Kto pisze jak Johnny? Smerf, to ma być wytłumaczenie się? I jeszcze piszesz po rusku? To wiele wyjaśnia, bo jak tu Ok napisał stosujesz stare ubeckie metody.
    O ludzie, ten jak zwykle nic nie zrozumiał. Ale przynajmniej się przyznał, że to właśnie on pomawia. Możesz pomawiać ludzi z pisaniem ich nazwiska? Możesz ich prywatne e-maile kopiować na bankierze? Grozić im i powtarzać za każdym razem oszczerstwa? Jeżeli cokolwiek piszesz o członku zarządu spółki, to musisz mieć na to dowód. A który to jest przepis o tym, że trzeba ci przedstawiać rozliczenia? Chętnie się zapoznam, bo sam chyba nie znajdę. Za dużo tych przepisów jest.
  • Re: Wezwanie Autor: ~Ajak [37.30.22.*]
    Mirosław składki są bezzwrotne. Jak butelki Calsberga te olimpijskie. (:
  • Re: Wezwanie Autor: ~tvnmaniak [37.225.54.*]
    W sposób oczywisty dzięki historycznym doświadczeniom nie wiarygodny jest Prezes, i do niego należy zorganizować spotkanie z Radą PAM ..i zorganizowanie spotaknia z Vi-ce..oraz inne sposby komunikacji..moze "mediator" .Ale w żaden sposób tego nie robi..czyli im gorzej tym lepiej? Dla faktycznych..mocodawców Prezesa..w domyśle własciela wiekszosci akcji.
  • Re: Wezwanie Autor: ~JohnnyKiller [104.245.146.*]
    Dnia 2021-08-09 o godz. 17:32 ~Pret napisał(a):
    > Nie Byłem zapisany do pam ale teraz poswiece troche czasu i to zrobie. Nie wazne stracone pieniadze wazne aby wsadzic prezesa i innych powiernikow ryszarda

O!
    Dokładnie, kompendium PAM.
    Do czego służy PAM?
    Do wsadzenia żaby za kratki, hahaha :-)))
    JohnnyKiller, do czego służy PAM??? PAM nie jest do służenia. Lepiej się w ogóle nie wypowiadaj, bo się nie da tego bełkotu czytać.
  • Re: Wezwanie Autor: ~smerf [68.235.32.*]
    Dnia 2021-08-09 o godz. 17:47 ~Johnny napisał(a):
    > JohnnyKiller, do czego służy PAM??? PAM nie jest do służenia.

Jeżeli Johnny (który pisze jak p.Małecki i go szaleńczo w tej chwili tutaj broni jakby bronił sam siebie) pisze, że PAM nie jest do służenia - to naprawdę Wam ogromnie współczuję, a mnie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu.
    Tak, Smerfie. PAM nikomu nie służy. Nawet nie zrozumiałeś tego co jasno napisałem. Ja piszę jako Johnny. Dopiero co mnie pomawialiscie, że "kolo" to ja i już następne bzdury?
    Ale jakoś Smerf ani Mirosław nie wytłumaczyli się z tego co wyprawiają na bankierze, więc się przyznali do pomówień. Znaczy, że nie mają nic na swoją obronę.
  • Re: Wezwanie Autor: ~zoska [37.47.243.*]
    Bede dzisiaj wnioskowac do czlonkow PAM, bysmy zrobili specjalna zrzutke kasy, by oddac "wklad wlasny" bylego czlonka PAM, pana Miroslawa Ch. Oddamy z naleznymi odsetkami :)
    Policzmy jaki to wydatek na jednego czlonka PAM : powiedzmy po 20 zl.
    160 osob x 20 zl = 3200 zl
    Nie liczylam kwoty odsetek ale 3200-2500 =700zl czyli chyba starczy.
    Oczywiscie skladka dobrowolna, bez przymusu :)
    Po co Miroslaw ma "plakac" na forum . Oddajmy mu co jego, skoro tak uwaza, ze wychodzac z jakiejkolwiek organizacji powinno zabierac sie ze soba skladki czlonkowskie wczesniej wplacone , na biezace potrzeby w tym jak trzeba rowniez prawnika, poczte, ksero etc.

A na marginesie - szefem Pana Maleckiego jako czlonka Zarzadu, jest Zgromadzenie Akcjonariuszy, ktore Go powolalo na ta funkcje i zgodnie ze statutem - moze odwolac. Prezes jest od organizowania pracy Zarzadu - miedzy innymi.
  • Re: Wezwanie Autor: ~notariusz [185.232.20.*]
    Czy ta pani ps. Zośka chce ochronić kasę pam i obciążyć długiem swoich kolegów?
  • Re: Wezwanie Autor: ~zoska [37.47.243.*]
    My zawsze zbieramy kase do "kasy" PAM, a na co ma isc to my tez wiemy.
    notariusz to Mirosław.
    Dnia 2021-08-09 o godz. 18:10 ~zoska napisał(a):
    > Bede dzisiaj wnioskowac do czlonkow PAM, bysmy zrobili specjalna zrzutke kasy, by oddac "wklad wlasny" bylego czlonka PAM, pana Miroslawa Ch. Oddamy z naleznymi odsetkami :)
    > > Policzmy jaki to wydatek na jednego czlonka PAM : powiedzmy po 20 zl.
    > > 160 osob x 20 zl = 3200 zl
    > > Nie liczylam kwoty odsetek ale 3200-2500 =700zl czyli chyba starczy.
    > > Oczywiscie skladka dobrowolna, bez przymusu :)
    > > Po co Miroslaw ma "plakac" na forum . Oddajmy mu co jego, skoro tak uwaza, ze wychodzac z jakiejkolwiek organizacji powinno zabierac sie ze soba skladki czlonkowskie wczesniej wplacone , na biezace potrzeby w tym jak trzeba rowniez prawnika, poczte, ksero etc.
    > >
    > > A na marginesie - szefem Pana Maleckiego jako czlonka Zarzadu, jest Zgromadzenie Akcjonariuszy, ktore Go powolalo na ta funkcje i zgodnie ze statutem - moze odwolac. Prezes jest od organizowania pracy Zarzadu - miedzy innymi.

Dziękuję pani Zofio za wyrozumiałość
    Żadnej nadwyżki ne potrzebuję narzazie wystarcza mi na godne życie , Wszak uważam że nie będę się składał na prawnika który będzie pisał pozew zbiorowy do sądu przeciwko mnie :-)
    Sama Pani Zofio wie stale prosiłem o podparcie wydatków fak. lub paragonem - podobno w PAM wszystko zgodne z PRAWEM
    PROSIŁEM o rozliczenie wydatków do chwili uczestnictwa w PAM 07.01.2021r

PS.
    Nie żądam zwrotu kosztów z Gromady grudzień 2019r Spotkanie z prezesem Sam je uregulowałem !
    Oczywiście nie oczekuje aby Mirosławowi odpisywał @Johnny :-) 0
    Dodam jeszcze Byłem stale za DIALOGIEM WY za WOJNĄ
    tym się różnimy
    Mirosław za dialogiem??? On nie wie przecież co to jest w ogóle dialog. Dla niego dialog = pomówienia.
  • Re: Wezwanie Autor: ~Realista [188.147.39.*]
    Dnia 2021-08-09 o godz. 19:24 ~Mirosław napisał(a):
    > Dodam jeszcze Byłem stale za DIALOGIEM WY za WOJNĄ
    > tym się różnimy

No niestety, taka jest prawda. Też odradzałem Przewodniczącmu wypowiadanie wojny, ale bezskutecznie, nie przyjmował żadnych argumentów, a wręcz przeciwnie - wpadał we wściekłość.
  • Re: Wezwanie Autor: forward [37.47.131.*]
    Dnia 2021-08-10 o godz. 10:10 ~Realista napisał(a):
    > Dnia 2021-08-09 o godz. 19:24 ~Mirosław napisał(a):
    > > Dodam jeszcze Byłem stale za DIALOGIEM WY za WOJNĄ
    > > tym się różnimy
    >
    > No niestety, taka jest prawda. Też odradzałem Przewodniczącmu wypowiadanie wojny, ale bezskutecznie, nie przyjmował żadnych argumentów, a wręcz przeciwnie - wpadał we wściekłość.

po wojnie są z reguły tylko zgliszcza

A, czyli najlepiej siedzieć, czekać i nic nie robić? A może jeszcze bajek żaby posłuchać albo co gorsze w nie wierzyć.
  • Re: Wezwanie Autor: ~zoska [37.47.217.*]
    Zadajcie sobie pytanie i sprobujcie na nie odpowiedziec... (forward, szczegolnie do Ciebie)
    Jesli na NWZA sciagnie poukrywana husaria, czyli te ok 70 %, no powiedzmy 50 % (reszta machnela reka lub rodzina nieboszczyka nie wie ze mial takowe akcje), to o czym to bedzie swiadczylo? Moze warto wtedy zadac pytanie, czemu w lipcu 2020 byl tylko PAM +nieliczni wolni i ci co wyszli z PAM.
    Ja, mam swoja teorie i wiem, ze gdyby nie twarde stanowisko przew, PAM, wszystko bylo by "pozamiatane" . Bo teraz tak to wyglada, ze scenariusz byl dawno ulozony:
    PAM sie zgadza, rekiny sa bardziej tluste, a leszczyna czeka na jakis %, za lat niewiadomo.
    Nie udalo sie, wiec teraz wrzaski - trzeba sie dogadac. Pytanie: kto i z kim i na jakich warunkach?
    Na tych samych warunkach co zawsze: opowiadania bajek i Dowidzenia Państwu. Idźcie i dalej czekajcie, do następnego "spotkania informacyjnego".
    Mirosław, te twoje historie z rozliczeniami są tak wiarygodne jak te o łapówkach. Kto ci teraz uwierzy? A jak byłeś w PAM to jakoś nic się na ten temat nie skarżyłes, tylko teraz? Dopiero jak zostałeś wyrzucony? Wiadomo, że kłamiesz.
    Dnia 2021-08-09 o godz. 19:38 ~Johnny napisał(a):
    > Mirosław, te twoje historie z rozliczeniami są tak wiarygodne jak te o łapówkach. Kto ci teraz uwierzy? A jak byłeś w PAM to jakoś nic się na ten temat nie skarżyłes, tylko teraz? Dopiero jak zostałeś wyrzucony? Wiadomo, że kłamiesz.

Gdy KŁAMIESZ muszę odpisać z PAM nie zostałem wyrzucony tylko SAM zrezygnowałem zaraz mogę ci wiadomości powklejać jak ich nie doczytałeś do końca .

PS.
    Myślisz że nie wiadomo kim jesteś ? Smerf sprecyzował dokładnie .
    Na twoim miejscu bym uważał, żeby ci Pan Małecki kolejnych pomówień na listę nie wpisał. Jeszcze z poprzednich się nie wytłumaczyłeś, a już z kolejnymi wyskakujesz?
    To co smerf "sprecyzował" dla nikogo nie jest wiarygodne. "Autorytet" ścigany przez komornika co tworzy pomowienia i robi prowokacje.
  • Re: Wezwanie Autor: ~ozi [31.0.124.*]
    To dlaczego nie ma żadnego komunikatu od walnego panie Małecki
    Zapytaj żaby albo jego trolli, bo my też się dziwimy dlaczego.
    Masz rację, ale po co chcesz spotkania z prezesem? Chcesz żeby ci jakieś nowe bajki poopowiadał?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [93.157.116.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Wezwanie Autor: ~żaba [185.253.97.*]
    Dnia 2021-08-09 o godz. 20:57 ~Mirosław napisał(a):
    > SAM zrezygnowałem zaraz mogę ci wiadomości powklejać jak ich nie doczytałeś do końca .
    >
    > PS.
    > Myślisz że nie wiadomo kim jesteś ? Smerf sprecyzował dokładnie .

Szkoda że to zrobiłeś, bo jeszcze wybiorą sobie jakiegoś narcystycznego typa z cechami psychopaty, ciasnym umysłem i 20-ma osobowościami :-]
    O sobie piszesz? Pod kolejnym nickiem tu piszesz, ale w sumie masz przecież więcej niż 20. Z psychopatą i "ciasnym umysłem" też się zgadza. Pomówienia i prowokacje typowe jak u psychopaty i do tego analfabetyzm. Parę swoich cech podałeś.
    Dnia 2021-08-09 o godz. 22:40 ~żaba napisał(a):
    > Szkoda że to zrobiłeś, bo jeszcze wybiorą sobie jakiegoś narcystycznego typa z cechami psychopaty, ciasnym umysłem i 20-ma osobowościami :-]

Zapomniałeś o niestabilności emocjonalnej i cichej samoreklamie z użyciem internetu... ale to właściwie mieści się w osobowości psychopaty.
    Dnia 2021-08-10 o godz. 13:26 ~zoska napisał(a):
    > > Ja, mam swoja teorie i wiem, ze gdyby nie twarde stanowisko przew, PAM, wszystko bylo by "pozamiatane" .

Ty zośka nie bajdurz, a powiedz co zrobił ten twój przew że gdyby nie on, to "wszystko byłoby pozamiatane". Z wytłumaczeniem szczególnym co to znaczy "pozamiatane" ale nie tak jak robi ten twój Johnny, ale dla normalnie myślących ludzi, z rzetelnym uzasadnieniem.
    ps: mogłabyś jeszcze dodać "żaba za kratki", byłoby bardziej trendy.
    Smerf, nie uzyskałem odpowiedzi na wczorajsze pytanie: kiedy się zgłosisz do komornika? A żaba kiedy?
  • Re: Wezwanie Autor: ~Rampampam [5.173.73.*]
    Kurde myślałem że jest wezwanie na akcje. No nic poczekam jeszcze trochę.
    Mirosław, po co te nowe nicki tworzysz? Rampampam/ozi/szambo-nurek/Piotr/gamon (kradziony), a i tak wiadomo, że to ty. Wulgaryzmy, rynsztokowy język i błędy jak zawsze te same. I jeszcze dzisiaj na IP 31.0.124 wpadłeś. Tu niby jesteś "ozi", a w innym poście "szambo-nurek". I co? Znowu ci prowokacja nie wyszła? Który to już raz?
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.