• Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: tomaslfc14 [5.173.105.*]
    Zaniepokojony aktualną atmosferą wokół spółki chciałem zadać kilka pytań.
    1. Czy spółka zamierza jakoś skomentować spadek kursu akcji z 21 zł na 5 zł, a co za tym idzie kapitalizacji o ponad 75%?
    2. Czy zarząd i główni akcjonariusze rozważają skup akcji, w celu poprawienia sentymentu inwestorów do akcji spółki?
    3. Kiedy spółka zamierza opublikować strategię na najbliższe lata oraz szczegółowy plan działań, tj. daty premier nowych gier, tytuły gier, itp.?
    4. Czy spółka otrzymała już pierwszą transzę od All in Games, o której była mowa w ESPI z dnia 12 maja?

Odpowiedzi:
    1. Nie komentujemy rynkowej wyceny naszej spółki czy decyzji inwestycyjnych akcjonariuszy. Skupiamy się na działalności operacyjnej i budowaniu wartości spółki dla akcjonariuszy poprzez realizację celów biznesowych. 
    2. Zarząd nie zamierza wnioskować do WZ uchwalenie skupu akcji własnych. W ocenie zarządu sytuacja spółki zdecydowanie nie pozwala na taki ruch.
    3.Spółka pracuje nad nową strategią rozwoju, niewykluczone, że zostanie ona zaprezentowana do końca roku. Jeśli chodzi projekty nad którymi pracujemy - są one znane. Jesli chodzi o daty premier - za ich ustalanie i komunikację odpowiadają wydawcy.
    4. Tak, pierwsza transza została nam wypłacona.

A tymczasem kurs pogłębia dno...
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: ~Test [83.22.10.*]
    Cierpliwie czekamy. Dziękuje za trud jaki sobie zadałeś z korespondencją!!
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: tomaslfc14 [5.173.105.*]
    Jak macie jakieś inne pytania to ubierzcie je ładnie w słowa a skopiuję i wyślę w jednej wiadomości.
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: ~Partok [185.246.210.*]
    Podoba mi się jak Twoje pierwsze pytanie świadczy o kompletnym braku zrozumienia mechanizmów giełdowych. Jeśli nie rozumiesz pod co kurs tak wzrósł i dla czego tak mocno od razu spadł, to co ty tutaj robisz? I jeszcze prosisz o komentarz spółki. Przedszkole. :)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [91.234.246.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: ~SZpachla [89.64.62.*]
    Zamiast krytykować to byś merytorycznie podrzucił jakieś pytania skoro takim rekinem jesteś i tak rozumiesz te mechanizmy....
    Po drugie zamiast krytykować to mu wyjaśnij w takim razie o co chodzi i na czym polega wzrost/spadek kursu akcji
    Po trzecie zamiast krytykować raczej należy zakładać że na forum bankiera zdecydowana większość inwestorów nie jest profesjonalistami i zdecydowanie bardziej przemawia do nich język prosty bez jakiś wyszukanych inwestycyjnych sloganów dzięki czemu rozumieją (mniej więcej) o co chodzi i co się w spółce dzieje
    Dla autora wątku okejka
    Dla Ciebie Partok antyokejka
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: ~Aut [5.173.73.*]
    No przedszkole... czasem warto nie odzywać się, a tak to rozwiałeś wszelkie wątpliwości.
    Kolejna osoba, która wiem żeby nie traktować poważnie i nie czytać na forum.
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: tomaslfc14 [5.173.243.*]
    Dziękuję za wszystkie "miłe" słowa :)
    Wiedzcie, że mam je gdzieś.
    Jak chcę się czegoś dowiedzieć czy upewnić to ślę pytanie i dotąd zawsze otrzymywałem odpowiedzi.
    Wy za to marne trolle, najczęściej żałośnie opłacane przez swoich mocodawców, potraficie tylko nabijać te bezsensowne posty i obrażać innych. Nigdy nie pomnę jakim trzeba być życiowym przegrywem by takimi rzeczami się w życiu zajmować...

PS. Rozumiem, że nie macie żadnych pytań?
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: ~Partok [185.246.210.*]
    Dobra. Ten raz wytłumaczę punkt 1.
    Spekuła zwąchała torcik i zagrała pod silną premierę. Kto to zrozumiał, zarobił. Kto nie, dał się nabrać na wzrost i nie zdążył sprzedać.
    Spółka nie ma nic wspólnego z działaniami spekuły i z tym, że obrali sobie ją na cel windując jej akcje. Więc żądanie od niej, by się tłumaczyła ze spadku kapitalizacji jakby to była ich wina i wina np. wadliwości produktu, jest co najmniej niegrzeczne.
    A trolle, to właśnie piszą, że "haha, spadło 75% = śmieć", wiedząc dokładnie co i dla czego się stało.
    Ja rozumiem, że nie wiesz, to się pytasz. Ale może warto się trochę dokształcić z podstaw, zamiast pisać do firmy meteorologicznej prosząc o komentarz: czemu ostatnio wstawili ci burzę nad dom zamiast doczytać, że oni burz nie tworzą. I wiem, że jest to pół-przystająca analogia, ale inaczej tego nie wytłumaczę.
    Tyle ode mnie. Więcej się tu nie wypowiem. Pozdrawiam serdecznie :)
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: ~al [195.242.64.*]
    dobrze ująłeś, a tak nawiasem mówiąc to cena jest atrakcyjna na dzień dzisiejszy bo wartość księgowa to 5.65 bez wyników sprzedaży
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: tomaslfc14 [5.173.243.*]
    Dnia 2021-08-03 o godz. 10:34 ~Partok napisał(a):
    > Dobra. Ten raz wytłumaczę punkt 1.
    > Spekuła zwąchała torcik i zagrała pod silną premierę. Kto to zrozumiał, zarobił. Kto nie, dał się nabrać na wzrost i nie zdążył sprzedać.
    > Spółka nie ma nic wspólnego z działaniami spekuły i z tym, że obrali sobie ją na cel windując jej akcje. Więc żądanie od niej, by się tłumaczyła ze spadku kapitalizacji jakby to była ich wina i wina np. wadliwości produktu, jest co najmniej niegrzeczne.
    > A trolle, to właśnie piszą, że "haha, spadło 75% = śmieć", wiedząc dokładnie co i dla czego się stało.
    > Ja rozumiem, że nie wiesz, to się pytasz. Ale może warto się trochę dokształcić z podstaw, zamiast pisać do firmy meteorologicznej prosząc o komentarz: czemu ostatnio wstawili ci burzę nad dom zamiast doczytać, że oni burz nie tworzą. I wiem, że jest to pół-przystająca analogia, ale inaczej tego nie wytłumaczę.
    > Tyle ode mnie. Więcej się tu nie wypowiem. Pozdrawiam serdecznie :)

Ja mam się dokształcać? I mówi mi to ktoś, kto twierdzi, że spadek o 75% to wina tylko spekulantów, a spółka nie ma z tym nic wspólnego? Ta spółka, która zawarła bardzo niekorzystne (jak się okazało po fakcie) umowy dotyczące produkcji, wydania i dystrybucji gry, przez długo nie wiadomo było czy spółka w ogóle cokolwiek(!) zarobi na grze? Przypomnę Ci, że to głównie działania spółki i zarządu mają wpływ na decyzje inwestycyjne inwestorów, jak i spekulantów.
  • Re: Kilka pytań do Relacji Inwestorskich Autor: ~as [195.80.135.*]
    Ale czym jestes 'zaniepokojony'? Kurs zjezdza do bazy pewnie bedzie to przedzial 2 - 3zl jak poprzednio, GR2 sie robi, DLC sie robią(tudziez promocje na gre obecne), Cyberslash, przyszlosc jest pewna i kolorowa moze i nawet bedzie 20zl kiedys wiec w czym problem?
[x]
ONEMORE -1,51% 5,22 2021-10-28 11:16:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.