• Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~smerf [68.235.33.*]
    Dnia 2021-08-03 o godz. 10:41 ~Ajak napisał(a):
    > BLG musiałby odbudować wiarygodność czyli dokonać rzeczy niemożliwej.

Ajak weź się postaw na miejsce decydenta który ma cel, o ile jesteś w stanie, bo nie każdy umie.
    Jakbyś się postawił, to byś zobaczył, że BLG nie potrzebuje "odbudowywać wiarygodności", ma to żywnie w d.... i tak trzymać.
    A wszelkie pchły które go oblezą od czasu do czasu strzepuje ręką, PAM traktuje jako narzędzie do kontrolowania krzykaczy (tak trzymać!) i nic sobie nie robi z forumowych Mosaków, Johnnych i Zośków.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~zoska [37.47.217.*]
    Czyli @smerf potwierdza - jest u zrodla , bo nawet wie co mysli i robi prezes. A podobno jest akcjonariuszem i tak tu "walczy" by wszyscy akcjonariusze (rozumiem ci od 70 %tez), byli rowno potraktowani i wara PAM, byscie zakladali sprzedaz swoich akcji!
    @smerf, a moze masz dojscie i wiesz gdzie (scislej na czyich kontach) " sa te akcje z 70 %? Gdybys wiedzial i nam ta wiedze przekazal, moze nasz oglad na Petrola bylby inny :) Wszak ktos tu pisal, ze stawia sie na Walne, by PAM przeglosowac.
    Nie mieli odwagi, czy nie chcieli, zrobic tego, czego oczekiwali od PAM w lipcu 2020.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~smerf [68.235.38.*]
    Dnia 2021-08-03 o godz. 11:50 ~zoska napisał(a):
    > Czyli @smerf potwierdza - jest u zrodla , bo nawet wie co mysli i robi prezes.

Zośka był taki film przed wiekami Nemocnice na kraji města i tam był pewien dialog między lekarzem a kompletnie głupią pielęgniarką: "Gdy głupota sięga zenitu, to Pani jako gołąb wzleciałaby pod sufit" czy coś takiego.
    Dla mnie naprawdę to chyba najbardziej skrajne określenie na taki stan rzeczy, i skrajnie delikatnie powiedziane.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~zoska [37.47.217.*]
    Niech kazdy zostanie przy swoim.
    Mozesz mnie obrazac. Swiadczy to tylko o tym, jak bardzo nie pasuja Ci moje wpisy,
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~smerf [68.235.38.*]
    Nie chcę się równać do BLG ale dla mnie też jesteś jak pchła jak i twoje opinie o mnie.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~zoska [37.47.220.*]
    Co sie tak denerwujesz? Uwazaj, by zylka ci nie pekla, bo bedziesz mial klopot ze zdrowiem. A przeciez, chcesz jeszcze "konsumowac" kase ze swoich akcji
    ws
    Wszak po to tu "stoisz na warcie".
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~FBI [185.232.20.*]
    to moze ty zoska powiedz po co tu stoisz na warcie????????????
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~zoska [37.47.220.*]
    Ze wzgledu na obecnosc , "tuza intelektu", jakim niewatpliwie jest tu @ smerf. Ilez wiedzy nam przekazuje i w jak dostepnej, przyswajalnej formie, by taka osoba jak
    ja, mogla ja przyswoic i... zrozumiec:)
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~Eskimos [5.226.68.*]
    Zrobiłem mały rekonesans historyczny,trochę porozmawiałem tu i tam i faktycznie robi się wielka zmiana geopoltyczna w naszym regionie.
    Polska przechodzi we władanie Amerykanów,stąd ta zgoda na Nord Stream 2,bo jankesi dobrze,wiedzą,ze Europa środkowa tak sobie da radę z surowcami,które będą dostarczane niezaleznie od Putina.
    Złoże Otg i Shyrak i tak jest zajęte przez spółkę amerykańską i deal z Kazachami już dawno jest dopięty,Putin sobie może tylko patrzeć i kręcić głową.
    Czekamy na pierwsze rozstrzygnięcia i wcale nie będę zdziwiony,jeżeli to nastąpi już w najbliższym czasie.To złoże jest dekadowe,nie jakaś kałuża z milionami baryłek a mamy do czynienia z minimum 2 mld boe.Ta ropa już jest przeznaczona na rynek polski.Pamiętacie Miami?Przypadek?
    Nie sądzę.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~smerf [68.235.33.*]
    Dnia 2021-08-03 o godz. 09:57 ~Piotr napisał(a):
    > A czy ktoś bierze pod uwagę scenariusz, że Petrolinvest jest bankrutem, nie ma i nie zdobędzie kasy, a koncesje na poszukiwania ropy/gazu w Kazachstanie odraczanie utracił lub w najbliższym czasie utraci wraz z koncesją na ekploatację. No i najważniejsze, że długów, które narobił w bankach nigdy nie spłaci, więc też nigdy nie znajdzie inwestora chętnego zainwestować w spółkę.
    > Czy taki scenariusz jest możliwy?

Możliwy.
    Na razie zakładam że jest cel a koncesja nieutracona, a nie że celu nie ma. Jak cel będzie stracony wraz z koncesją, będzie jak rzekłeś.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~Eskimos [5.226.68.*]
    Mało jednak rozumiecie.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.25.150.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [37.30.19.*]
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~Sonic [37.30.23.*]
    Smerf zrozum że głowa żaby ma spaść ale nie tak że nie będzie prezesem tylko tak żeby poszedł siedzieć. Tutaj osoby mają wywalone czy będzie 2,4,6,8,10 pln tu pozostaje walka o honor. Układać to się można z kimś wiarygodnym. Po co spółka celowa po co zgody Ministerstwa Kazachstanu na przepisywanie koncesji przecież Petrolinvest ją ma. Wystarczy że inwestor obejmie emisję akcji przeprowadzoną w sposób rzetelny. To miał być kolejny wałek i tyle w temacie.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~Sonic [37.30.23.*]
    I jeszcze jedno piszesz postaw się w roli decydenta. Obecnie decydentem jest PAM jako akcjonariusz z największą liczbą głosów przynajmniej oficjalnie. Czyli stawiam się w roli PAM jako decydenta i chcę mieć Prezesa który nie jest złodziejem. Jak jest inaczej to karty na stół, albo przemielimy Was razem z budą.
    Sonic od dawna nie mam o Tobie dobrego zdania i pewnie bym zignorował zaczepkę, ale widzę, że poważny post napisałeś i jesteś naprawdę przekonany do tego co piszesz, więc odpowiadam równie poważnie:
    1. "Tutaj osoby mają wywalone czy będzie 2,4,6,8,10 pln tu pozostaje walka o honor" - co mają osoby "wywalone" na akcje nikogo nie obchodzi, na pewno nie mnie do czasu gdy ktoś udowodni, że te pieniądze zostały zdobyte podstępem. Stan na dziś jest taki, że akcjonariusze nad którymi każesz się litować po prostu podjęli ryzyko na ryzykownej spółce i stracili.
    2. "Układać to się można z kimś wiarygodnym" - nie masz Ty ani PAM prawa do "układania się" w czasie danej kadencji władz spółki bo one zostały wybrane do reprezentowania nas wszystkich (nie tylko PAM!) w ramach danych jej kompetencji
    3. "Obecnie decydentem jest PAM jako akcjonariusz z największą liczbą głosów przynajmniej oficjalnie" - to właśnie takie hiper-bzdury powodują moją aktywność na tym forum, większego kret.yństwa nie słyszałem od dawna. Typowe dla członków PAM. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

> Jak jest inaczej to karty na stół, albo przemielimy Was razem z budą.
    A miel sobie co chcesz, już pisałem że jesteście natrętnymi pchłami, najwyżej wzbudzisz huragany śmiechu. Na pewno mojego, czytając z jakim przeciwnikiem mógłby się zetrzeć BLG :-)

Ostatecznie całe te 2 Twoje wpisy dowodzą całkowitej ignorancji i nieznajomości ani prawa ani realiów. Typowy gniot. A jeśli ta Wasza "walka o honor" zaszkodzi spółce czyli moim akcjom, a mówiąc inaczej zaszkodzi w podpisaniu umowy z inwestorem - koniec z Wami i całym tym pamowskim kramem, będziecie mieli do czynienia z innymi bo nie tylko reszta pamu się przeciwko Wam obróci.
    No to nic nie odpowiedziałeś a tyle chłopie napisałeś, żal jak się Ciebie czyta. Pożyjemy zobaczymy.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~Mosak [162.255.45.*]
    Dnia 2021-08-03 o godz. 20:50 ~Sonic napisał(a):
    > No to nic nie odpowiedziałeś a tyle chłopie napisałeś, żal jak się Ciebie czyta. Pożyjemy zobaczymy.

Teraz czas Sonic na dostanie dokumentów i dobranie się do tych złodziei i oszustów którzy pójdą siedzieć za wszystkie przekręty jakich się dokonali przez x lat !!! i pozwy zbiorowe Akcjonariuszy przeciwko tym oszustom jak prezes krok RN i wszyscy którzy w tym przekręcie uczestniczyli !! Nie będzie opowiadania kolejnych bajeczek bo to już nikogo nie interesuje !! tylko będzie jedno rozliczyć tych złodziei i oszustów i wsadzić na długie lata do celi tam gdzie ich miejsce !!! Odpowiedzą za wszystko już niebawem !!Myśleli że uda im się zrobić ostatni przekręt i przepisać złoża na spółkę celową ale dzieki PAM się im to nie udało bo inaczej już by było po zamiatane !! prezes myślał że uda się okraś nas do końca ale się przeliczył mocno i teraz za to wszystko odpowie i ci którzy w tym uczestniczyli !! Teraz czas na dokumenty i walne i Pozew Zbiorowy przeciwko tym oszustom i rozliczeni ich ze wszystkiego !!
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~zoska [89.64.102.*]
    Póki co , inwestor z nazwy nie jest nikomu znany, więc z kim niby ma być podpisana ta Umowa ?
    Znowu pod "kołdrą" trzymany przez prezesa jak poprzedni od 2015 do 2017 , by okazało się , że jeden ze wspólników nie wyraził zgody na Umowę z Petrolem .
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~Mosak [162.255.45.*]
    Dnia 2021-08-03 o godz. 18:37 ~Sonic napisał(a):
    > Smerf zrozum że głowa żaby ma spaść ale nie tak że nie będzie prezesem tylko tak żeby poszedł siedzieć. Tutaj osoby mają wywalone czy będzie 2,4,6,8,10 pln tu pozostaje walka o honor. Układać to się można z kimś wiarygodnym. Po co spółka celowa po co zgody Ministerstwa Kazachstanu na przepisywanie koncesji przecież Petrolinvest ją ma. Wystarczy że inwestor obejmie emisję akcji przeprowadzoną w sposób rzetelny. To miał być kolejny wałek i tyle w temacie.

Dokładnie tak jak piszesz Sonic wali nas czy będzie 1 zł czy 5 zł czy 10 zł czy nawet 0 zł !!! Dociekniemy prawdy i do Dokumentów dojdziemy a wtedy rozliczymy wszystkich prezesa kroka i resztę tych oszustów którzy okradali nas z kasy poprzez emisje akcji gdzie kasa znikała !!! i to udowodnimy niebawem a winnych posadzimy na długie lata tam gdzie ich jest miejsce i pogrzebiemy ich wszystkich !!! nie ma odwrotu teraz zapłacą za wszystko !! Kłamstwa prezesika i kroka skończyły sie nikt już nie kupi ich kolejnych kłamstw mogą sobie nawet wymyślać teraz 100 Inwestorów jakich tylko chcą nas to już nie Interesuje !!! Interesuje nas Honor i posadzenie tych oszustów wszystkich tam gdzie ich miejsce !!! Myśleli że damy im zgodę na przepisanie złóż OTG i Emby koncesji na spółeczkę ich tak aby Petroinvest nic nie miał !!! Po naszym Trupie nic nie dostaną !! Jak chcą to złoża to musza za nie zapłacić a nie frajer.....myśleli że wyciągną i zrobią kolejny szwindel a my Akcjonariusze zostaniemy z niczym !! Nic z tego nigdy nie dostana !! Jak chcą to nie kupują Akcje wszystkie i będą mieli złoża a jak nie to wara od spółki bo nigdy nie dostaną zgody na przejęcie złóż poprzez przepisanie na ich spółkę !!! Chcą złoża to niech kupują spółkę Petroinvest za godną cenę a potem mogą sobie przepisywać na spółeczki jakie tam sobie wymyślą !! ale nigdy odwrotnie nie dostaną żadnych złóż i koncesji bo to jest spółki Petroinvest która to jest własnością Akcjonariuszy !!
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~smerf [68.235.32.*]
    Dnia 2021-08-03 o godz. 20:50 ~Sonic napisał(a):
    > No to nic nie odpowiedziałeś a tyle chłopie napisałeś, żal jak się Ciebie czyta. Pożyjemy zobaczymy.

Za kogo Wy z PAM się macie?????
    PAM to ZERO, już wiele razy pisałem, nie macie żadnego prawa do ingerencji w sprawy spółki a jedynie prawo do zwoływania NWZA. I jeszcze do tego macie nawiedzonego przewodniczącego który będąc we władzach spółki (czł. zarz.) nie ma pojęcia jak ten urząd sprawować bo działa mafijnie dla PAM, na szkodę akcjonariuszy niezrzeszonych.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~zoska [89.64.102.*]
    Zapytaj byłego przewodniczącego PAM -Dawida S., do czego był powoływany PAM i czemu to z PAM ,
    Kazachowie chcieli rozmawiać przed zwołaniem NWZA w 2020r.
    Ciebie @smerf , chyba nie szukali jako akcjonariusza. Ciebie reprezentował prezes.
    Nie obrażaj gniocie smerfo-kroku PAM bo zostaniesz pociągnięty niebawem i odpowiesz za wszystkie przekręty tak samo jakich razem z prezesem dokonaliście na przestrzeni lat !! a bajeczki kolejne to możesz opowiadać już w celi swoim dzieciom jak przyjdą na odwiedziny do ciebie !! Zapamiętaj karma wróci w 200 % do ciebie i innych !!!To PAM ma pełnio prawo no negocjacji oraz zwoływania Walnego i wybrania Nowego Zarządu który będzie służył akcjonariuszom i rządził tak jak to ma być w Polskim Prawie i dla dobra wszystkich a nie jak wy złodzieje i oszuści którzy chcieliście tylko okraść wszystkich do końca !! teraz czas przyszedł na Rozliczenie was wszystkich i Odpowiecie za wszystko i wszystkie przekręty jakich dokonaliście na przestrzeni lat !! Szykujcie się już na Pozwy Zbiorowe od Akcjonariuszy PAM a i tych poza na sumę ponad 1 mld zł które będziecie musieli oddać teraz i zapłacić Akcjonariuszom !!
    Dnia 2021-08-03 o godz. 21:18 ~zoska napisał(a):
    > Zapytaj byłego przewodniczącego PAM -Dawida S., do czego był powoływany PAM i czemu to z PAM ,
    > Kazachowie chcieli rozmawiać przed zwołaniem NWZA w 2020r.
    > Ciebie @smerf , chyba nie szukali jako akcjonariusza. Ciebie reprezentował prezes. -

Ja naprawdę nie wiem dlaczego ja mam tu wciąż się ścierać z naiwnymi przedszkolakami, a nie z myślącymi, poważnymi ludźmi.
    Dawid mógł mówić co mu ślina na język przyniesie dla osiągnięcia określonego celu więc wiara w to, że rzeczywiście jacyś wyimaginowani "Kazachowie" chcieli rozmawiać z PAM" traktując je jako znaczący dla nich podmiot - to jest szczyt naiwniactwa (przedszkole!).

Idź do szkoły zośka, naprawdę trudno z dzieciakiem rozmawiać. Dajesz ciągle tego przykłady, nieodrodny członek PAM :-) hehe.
    @smerfie Kazachowie nie tylko chcieli rozmawiać z PAM , ale rozmawiali z Dawidem S.

Widzę , że Ty "zjadłeś" już wszystkie mądrości , więc edukacja nie jest ci już potrzebna . Gratuluję, Wysoko jesteś na "drabinie zawodowej kariery" z ta twoją wiedzą? Bo chyba ją skutecznie wykorzystałeś w życiu. .
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~żaba [91.219.215.*]
    No i zoska znów błysnęła bo jak kazachowie rozmawiali ze smółką to PAM od tego momentu zarządza Petrolem, hahahaha :-)))))
    Nie ze smólka , a Smółką . I nie udawaj greka , że nie wiesz o co chodziło w tych rozmowach ./zdał z tych rozmów relacje/
    Tyle.
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~Piotrek [198.96.95.*]
    Bzdury. Jacy kazachowie?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [176.103.75.*]
  • Re: A może wydzielona część LOTOSU za złoża Petrolinvestu Autor: ~zorientowany [91.195.99.*]
    a ty zośka wysoko na drabinie gospodyń domowych
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.