• Raport 2 września Autor: ~psikuss [178.37.205.*]
    hmm przesunięcie czysto przypadkowe ? 2 września decyzja SN dotycząca franków. Czas na konkretne decyzje ?
  • Re: Raport 2 września Autor: yoggi [89.64.26.*]
    O ile nie przesunął znowu posiedzenia sądu
  • Re: Raport 2 września Autor: ~narcos [188.146.224.*]
    Czarny i jego Świta potrzebują jeszcze miesiąca żeby ubrać w papier lub go odebrać i jak to ma w zwyczaju oprócz kreatywnej księgowości i inżynierii finansowej bawi się terminami przekazywania raportów. Standard działania Czarnego Hochsztaplera....przecież potrafi zarobić tylko przez kręceni ludzi.
  • Re: Raport 2 września Autor: ~RRRrrr [79.101.155.*]
    Znowu zacząłeś brać?Przesuwanie raportu generalnie nie wróży nic dobrego i jak mówi historia oznacza to nie ciekawe wyniki ktorych rynek raczej się już spodziewa głównie poprzez odpisy na Rumunię.Jednakże zaraz po wynikach kurs może zacząć piac sie w górę ponieważ zbliża sie termin finalizacji transakcji rumuńskiej a to oznacza kolejne czyste pieniądze w kasie spółki.Przypomnę tylko ze po sprzedaży Białorusi Rosji i ewentualnie Rumuni 75+150+200 mamy 425 mln zł czystej gotówki a to daje 2,2 zł na akcje.
    Po finalizacji mw oraz sprzedaży Ukrainy myśle ze te 3,2 na akcje będzie.Czyli jakieś 620 mln w kasie powinno zostać.
    to bierz po sam korek i zastaw co tam masz. Za krótko siedzisz Kolego na spółkach i za mało znasz Czarnego żeby liczyć na zarobek. Wszystko na papierze a jaka jest prawd wie tylko Czarny oszust i zapewne coś wymyśli żeby okraść akcjonariuszy. Może resplit albo wykup z kasy Holdingu jakiś aktyw od Siebie. Zakład robię ża tak się to skończy a naiwniacy będą golasami.
    Ale narcos ja 2 tygodnie temu sprzedałem z 15 tys zyskiem wiec gaszę twój bełkot w zarodku
    takich jak Ty, zawsze zarabiających pseudo inwestorów, jest na forum Bankiera pełno ale w rzeczywistości jesteście gołodupcami bez znaczących pakietów jeśli wogóle z jakimiś a siedzicie tu dla zarobku groszy z pisania bzdur.
    Narcos.Ile według ciebie musi warty być pakiet abyś nie nazwał mnie golodup..m?
    w Twoim przypadku sprawdza się idealnie powiedzenie że "najwięcej hałasu robią małe pieski" a patrząc na Twoją mało merytoryczną aktywność na forum nie trzeba nic więcej dodawać i pisać.
  • Re: Raport 2 września Autor: ~RRRrrr [178.223.22.*]
    Odpowiedz na pytanie które zadałem.Ile pieniędzy musisz mieć zainwestowane na giełdzie żeby w twoich oczach nie być golasem.I przestań wypisywać bzdury.Ile?
    Atak na 1,5 w ciągu najbliższego kwartału jest niemalże pewny.Widać po zleceniach.
  • Re: Raport 2 września Autor: pioter_as [85.221.158.*]
    Na moje nic nadzwyczajnego - może przesunęli bo urlopy i takie tam. Może też być tak, że pokażą dobre wyniki a to w zestawieniu z pozytywnym rozstrzygnięciem SN pociągnie kurs jeszcze wyżej - to optymistyczny wariant :)
  • Re: Raport 2 września Autor: ~RRRrrr [178.223.22.*]
    Przesunęli bo urlop xd. Nie zasnę dzisiaj xd
[x]
GETIN -1,35% 1,46 2021-10-22 17:00:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.