• Przebieg notowań Autor: ~Siwaka [212.14.51.*]
    Nie wiem jak dla pozostałych forumowiczów ale dla mnie przebieg notowań DW pomimo mizernych obrotów jest bardzo ciekawy. Dzisiaj domknięto lukę na godzinowym. Wczoraj zlecenia blokowały wybicie ponad 204 PLN. Z dużą ciekawością można oczekiwać kolejnych tygodni.
  • Re: Przebieg notowań Autor: ~39piotr [83.151.39.*]
    19 transakcji, chyba na coś inwestorzy czekają
  • Re: Przebieg notowań Autor: ~tu [89.70.138.*]
    Na wynik finansowy i czy znowu będą miliony strat.
    Wszystkich interesuje za ile sprzedają licencje.
    Czy jest to w granicach 100 000 zł na firmę czy może coś lepiej.
  • Re: Przebieg notowań Autor: ~39piotr [83.151.39.*]
    Gdzieś w materiałach natknałem się na info, że licencja na bazowe oprogramowanie to koszt ok 70 tys USD, czyli ok 260 tys złotych.
  • Re: Przebieg notowań Autor: ~del [89.64.84.*]
    Doskonale wiesz, że znacznie więcej zarabiają na pojedynczej licencji, ale jesteś po prostu złośliwy. Kiedyś przynajmniej udawałeś, że jesteś merytoryczny.
  • Re: Przebieg notowań Autor: ~tu [89.70.138.*]
    Nie jestem złośliwy. Firma ma małe szanse na sukces. Ci co wymyślili rezerwacje do fryzjera zarabiają krocie. Tutaj ciągle straty.
  • Re: Przebieg notowań Autor: ~gtr [66.98.34.*]
    tu napawa mnie optymizmem. nalega na zwale na coraz to wyzszych poziomach. nie poszlo przy 165 wiec trzeba pomstowac powyzej 190. Gy ktos poszpera znajdzie wpisy kolesia poczawszy od 14 PLN wtedy wycenial bodaj na 11 PLN. Niektorzy do dzis twierdza , ze ladowanie na ksiezycu mialo miejsce w studiach Hollywood
[x]
DATAWALK -2,04% 240,00 2021-10-15 17:02:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.