• UWAGA, INFO!! Autor: ~Fachowiec [89.64.47.*]
    Skończcie okłamywać ludzi i szukać usprawiedliwienia dlaczego nie ma 5000 w tej chwili. Skończcie oszukiwać tych biednych ludzi, bo kasy im nie oddacie. Skończcie oszukiwać przede wszystkim nowych inwestorów bo was już nie ma. Skończcie słuchać bełkotu Gytrego i jego kolegów kafelkarzy, chyba że chcecie mieć po kasie.
    Zobaczcie sobie posty panienki Zofii, jak się przekłada ta euforia z pozycji na STEAM, dodatku SOA, konsol, mocnych dolarów, raportów ESPI na wartość papieru. No jak? Tłumaczyłem wam to pół roku temu, ale nie bo SOA, konsole. Nagonka na mnie była, wyzwiska, wyśmiewania. Grzecznie wam tylko powiem, że tą Chimere macie już w cenie. Ci co chcą to kupić i umrozić kasę (ale nie wiem po co) niech jeszcze cierpliwie poczekają, bo będzie ,,wietrzenie magazynów", a wtedy może być sytuacja, że kupicie sobie 2 akcje w cenie jednej. Nie wiem, może -35% na kursie przy ,,dobrych informacjach" w pół roku to jest nic. Nie wiem.
    Pozdrawiam.

• Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Szpec [31.1.173.*]
    Zofia, Gytre i paru innych poznajecie mojego kumpla, Fachowca.tlumaczyl Wam przy 1300, tylko nie był tak wylewny jak ja.
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Trol_wzrostowy [83.6.154.*]
    My tu na longterm jesteśmy. Leszcze wypad.

Spółka dobra i przyszłościowa.

Leszcze wypad na protektora.
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Fachowiec [89.64.47.*]
    Ty masz czelność po porażce pisać,, longterm"? Po,, dobrych" informacjach - 35% i longterm?
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Szpec [178.216.136.*]
    Ale co te świnie jeszcze chcą od tego creepy Jaru? W tamtym roku kosztował 200 kosztuje 770 a oni dalej nienazarci... Dziękujcie Bogu za to co jest bo w mojej ocenie 350 może 400 to wszystko.
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Trol_wzrostowy [83.6.154.*]
    Leszcze najniższej klasy bez kasy. Jeszcze Was creeepy zadziwi choć niestety jak znam forum i takich leszczy to zniknięcie wraz ze wzrostami.
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~orfek [91.192.199.*]
    Skoro jesteś fahofcem to mnie przekonałeś. W poniedziałek walę wszystko PKC.
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Rep [46.186.99.*]
    Bardzo dużo życzliwych osób które martwią się BEZINTERESOWNIE o nasze pieniądze. Można odzyskać wiarę w dobroć ludzi. Śmieszne to jest że tak naganiacze i troszczycie sie. Niech każdy myśli samodzielnie. A trole niech szczekają. Z jednym się zgadzam kurs jest poniżej oczekiwań.
    Chłodne spojrzenie, bez tej bezpodstawnej euforii i bez podniety. Tak jak Szpec stwierdził, kosztowało 200 teraz kosztuje 770 i to na odwrocie,, gejmingu"!!! Dalej wam mało? O jakich wy 1300, 2000 i 5000 piszecie niektórzy to ja na prawdę nie mam pojęcia. Chyba na podstawie tamtego roku, ale takie coś się już nie wydarzy, przynajmniej w najbliższej czasie. Wy sobie zacznijcie doceniać te 770. Taka moja rada.
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Szpec [31.0.78.*]
    Pięknie napisane. To się już nigdy w życiu nie powtórzy. 350zl do 400zl i my to mówimy od prawie 1300 przed soami, dużymi parkietami, konsolami i wszystkim co was mogło spotkać najlepszego.
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~qwert [193.33.174.*]
    szpecu i fachowiec tak was widzę:

https://fabrykamemow.pl/memy/458917/Szpec-400-was-juz-nie-ma-

Obaj pojawiliscie sie w tym roku przy 1100-1200, gadacie, że przy 1300 coś mówiliście, gdzie w tym roku takiego kursu nie było:) Ja jeszcze przypomnę, że na koniec sierpnia tego roku szpecu 1600 widział, ale najpierw mieliśmy 400 zaliczyć. Sąsiedzi, a może Flip i Flap:)
    WYBIJAMY, 0,13% do przodu. Cieszycie się? HAHAHAHAHAHHA
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~qwert [193.33.174.*]
    O siemka flip. A gdzie szpecu-flap? Dzisiaj ma wolne?
    Zawsze to na zielono. Masz rację.
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Szpec [178.216.136.*]
    Szpec dziś odpoczywa.
    -5% od napisania tego postu w kilka dni. W sumie macie rację, nic wielkiego się nie stało. Musicie mi jednak przyznać, że imponujące jest to jak to powoli spada, oczywiście kierunek zgodny z planem. JUTRO tj. W PIĄTEK tradycyjnie na czerwono, na dobry początek weekendu, żebyście się dowiedzieli ,,kaj koza mo miód"
    Pozdrawiam was ciepło.
    -7% tylko, ale to dzięki dzisiejszemu TŁUSTEMU PIĄTKOWI
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Fachowiec [89.64.46.*]
    Mocny papier, od kocówki lipca tylko -11%. Na prawdę mocny papier.
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Ubrany [77.65.101.*]
    Kurs się zachowuje jakby spółka przestała zarabiać. Popyt sobie odpuścił czeka jak venture fiz zamknie pozycję czyli jeszcze 2 lata dystrybucji. Jak się jakiś odbiór będzie od czasu pojawiał to może 400 nie zobaczymy
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~bzdyk [93.180.177.*]
    Myslisz ze Vanture bedzie mial na to az dwa lata? Nie wiem czy inwestorzy tyle wytrzymaja. Czekaja juz 5 lat
  • Re: UWAGA, INFO!! Autor: ~Fachowiec [5.173.97.*]
    Czyli uważasz, że w tym momencie jest aż za tłusto tutaj?
[x]
CREEPYJAR -0,86% 694,00 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.