• Emitel - KNF Autor: witkacy73 [89.64.56.*]
    Kolejny etap wymiany dokumentacji między KNF i Emitelem z 16.07.
    Wejście Emitela na GPW bez rozwiązania sprawy z Magną moim zdaniem jest nierealne.

https://www.knf.gov.pl/podmioty/Podmioty_rynku_kapitalowego/Oferty_Publiczne_i_Prospekty_Emisyjne/przebieg_postepowan_administracyjnych
  • Re: Emitel - KNF Autor: ~Zdrowy [5.184.223.*]
    Jest zmiana trendu jeżeli sprzedałes rano masz szansę odkupić spojzec warto na wykres tak czy siak taniej nie bedzie ręcze za to wyciskają ostatnie soki
  • Re: Emitel - KNF Autor: ~06N [5.172.255.*]
    Ja już straciłem nadzieję na wyższa cenę.
  • Re: Emitel - KNF Autor: ~Tomek [194.187.236.*]
    Czyli mamy punkt równowagi bo ja zastanawiam się czy nie odkupić. Może zrzucą jeszcze do 3,4 :)
  • Re: Emitel - KNF Autor: ~Zdrowy [5.184.239.*]
    Nie 3.5zl jest bronione i było dlatego że tak wychodziło z at teraz jest zmiana trendu i powoli odejdzie od tej ceny możliwe że jeszcze wróci ale tylko po to by potem mocno roślo sami zobaczcie.. Naganiacze na spadki były i będą ale dziwię się że ludzie idą na to co ktoś nagryzmoli
  • Re: Emitel - KNF Autor: witkacy73 [89.64.56.*]
    @ Zdrowy
    Mnie kółeczka nie kręcą. Mam pakiecik ze średnią 2,1 zbierany od grudnia do lutego i jeśli się jakieś istotne okoliczności nie zmienią, to poniżej 10 zł nawet nie pomyślę, żeby coś sprzedać. Czy za tydzień będzie 3,0 czy 4,5 nie robi mi żadnej różnicy bo Magna jest mocno niedowartościowana od dawna.
  • Re: Emitel - KNF Autor: ~06N [5.172.255.*]
    Ja mam po 1,5
[x]
06MAGNA 2,51% 3,27 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.