• Mocne 2 zł! Autor: ~Mopik [89.70.76.*]
    Dzisiejsze 2 zł jest w pełni zasłużone, widać było wyraźnie, że kurs nie chce spaść poniżej tej wartości. Były próby dalszego dołowania kursu ale nieudane. Czuć wyraźnie, że wszystko poniżej 2 zł jest bardzo nienaturalne dla tego papieru i ciągnie nas do góry.
    Myśle, że powoli będziemy piąć się na północ, mam tyko nadzieje, że Pgf nie sprawi nam kolejnego psikusa i zostawi kurs w spokoju.
    Też wolałbym od razu 5 zł ale zdrowsze są takie powolne wzrosty niż jakieś spekulacyjne dzidy z komosu z wielkim dump’em dzień później. Zobaczymy co przyniesie kolejny tydzień!
  • Re: Mocne 2 zł! Autor: ~Mix [77.252.61.*]
    Myślę że się mylisz, jeszcz 2 mln akcji do upchniecia pgf, kupione po 2 pln wiec masz odpowiedź czemu wzrosło bo pozwolili i nie oplaca się im sprzedawać ponizej.
  • Re: Mocne 2 zł! Autor: ~Mopik [89.70.76.*]
    Napisałem powyżej, że mam obawy co do dalszego wysypu akcji. Myślę, że pgf wie, że jak teraz zrobi kolejny wysyp to zarżnie kurs totalnie. Mam nadzieje, że jeśli chcą wyrzucić ostatnie 2 mln to zrobią to z głową, a może wcale nie teraz tylko gdy kurs będzie wyżej, dużo wyżej. Dużo im już nie zostało, teraz sypanie średnio się opłaca. Myślenie życzeniowe? Może i tak. Ale tak samo jak ja mogę się mylić to ty również.
  • Re: Mocne 2 zł! Autor: ~greg2 [37.77.159.*]
    To aż się prosi o rajd na 5 zł i ponowną dystrybucję żeby upchnąć resztę akcji
  • Re: Mocne 2 zł! Autor: ~Paul [5.184.229.*]
    Nie 2 tylko 3,4mln i sami to lykniemy na luzie. Nie masz pojecia po ile to bedzie za 3 miesiace. Ciezki szok przezyjesz.
  • Re: Mocne 2 zł! Autor: ~Mopik [89.70.76.*]
    No i to jest prawidłowe podejście! :)
  • Re: Mocne 2 zł! Autor: ~greg2 [37.77.159.*]
    A co ty masz za pojęcie? Jak coś wiesz to się pochwal.
  • Gdyby tak było Autor: prawnuk [89.64.62.*]
    to kurs by RAZ spadł poniżej 2 zł...... Tymczasem 2 zł padło brutalnie i dość szybko. Jak pisałem - jako ten głupi - nikt z was nie wie ile ZAstal wysypał akcji. Oczywiście waszym zdaniem sypiący nie musi dawać ESPI, bo nie musi..... Więc wy nie wiecie ile Zastal wysypał, a Zastal wie.
    I z tego co wy wiecie - Zastal nie musi dawać ESPI.
    A moim zdaniem jest to zapisane w kodeksie dobrych praktyk - i pozwala odróżnić ZARZĄD od bandy cwaniaków
[x]
OZECAPITAL -4,10% 1,17 2021-12-03 17:04:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.