• Femion i płatności kryptowalutami Autor: grzegorz_wz [31.60.242.*]
    https://twitter.com/femtech24/status/1418518371365179392?s=21

Payu wchodzi w kryptowaluty, wydaje mi się ze to naturalny kierunek żeby i Femion w nie wszedł. Wiemy, ze za sterami same mądre głowy wiec ?
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: ~Mario [216.151.191.*]
    Kwestia czasu. Teraz najważniejsze umowy z partnerami. Czekamy i zapinamy pasy
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: romek_i_prawdziwy [31.183.128.*]
    Dnia 2021-07-23 o godz. 14:16 ~Mario [216.151.191.*] napisał(a):
    > Kwestia czasu. Teraz najważniejsze umowy z partnerami. Czekamy i zapinamy pasy

Czekasz? A w innym miejscu pisałeś, że już "wychodzicie". To jak to jest z tobą, VPNowy kłamczuszku? Na ile nicków tutaj jedziesz? :))

Dnia 2021-07-23 o godz. 16:54 ~Szymon [216.151.191.*]  napisał(a):
    > Ze wy jesteście teraz na femionie hahahaha, tego jeszcze nie grali. Przecież wy ani dostępu do informacji nie macie ani nikt wam ręki nie podaje haha, jak wy wchodziliscie to my prawie wychodzimy

• Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: grzegorz_wz [31.60.242.*]
    No wyrzuć te akcje, No wyleszcz się
    Dnia 2021-07-23 o godz. 17:25 grzegorz_wz napisał(a):
    > No wyrzuć te akcje, No wyleszcz się

Tylko na tyle cię stać Mario-Antonio? :))
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: grzegorz_wz [31.60.242.*]
    Nie dość ze dobrze zainwestowałem to jeszcze człowiek wielu imion xD to jak będzie oddasz te akcje ?
    Dnia 2021-07-23 o godz. 17:40 grzegorz_wz napisał(a):
    > Nie dość ze dobrze zainwestowałem to jeszcze człowiek wielu imion xD to jak będzie oddasz te akcje ?

Zabawne, że ty i twoje nicki aktywowaliście się tutaj dopiero jakieś dwa tygodnie temu i zacząłeś zalewać forum postami co kilka minut. To naprawdę widać :))
    A tak od lutego-marca była tu cisza i może jeden post na tydzień :))
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: grzegorz_wz [5.184.117.*]
    Ty jesteś niestety, co smutne ale dowiedzione już kilkunastokrotnie zbyt mało lotny żeby pojąć, co tu się dzieje, i co się dzieje na innych spółkach. Obzenil cie łysy za drogimi pakietami na tej waszej para spółce i teraz śmigasz po kilkoma nickami i próbujesz naganiać ludzi na akcje badziewi. Tu tez przyleciałes dwa dni temu, wiec o jakim pakiecie ty mówisz w ogóle. To ty wchodziłeś po 3 złote, ale dobrze, kupuj bo spółka pójdzie znacznie wyżej i niestety zarobisz, chociaż te 200 czy 300 złotych bo włożyłeś kieszonkowe z pensji. Jakbyś nie patrzył to od kilku tygodni spółka wyskoczyła z poziomu szerzej nieznanej to topki NC, może to tłumaczy dlaczego pojawiłem się tu kilka tygodni temu hahahaha. Ale czego ja wymagam
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: romek_i_prawdziwy [188.146.97.*]
    Dnia 2021-07-24 o godz. 10:19 grzegorz_wz napisał(a):
    > Ale czego ja wymagam

Widzę, że przyjemnie spędziłeś weekend na forum :))

Dnia 2021-07-24 o godz. 10:19 grzegorz_wz napisał(a):
    > To ty wchodziłeś po 3 złote, ale dobrze, kupuj bo spółka pójdzie znacznie wyżej i niestety zarobisz,

No zobaczymy, w końcu twój nick Szymon-Mario pisał, że już sprzedajecie. :))

Oby nie było jak na Dev, gdzie twoja ferma nicków też widziała 7 zł na początku kwietnia, a tymczasem opychaliście towar jak leci prz 3 zł. :))
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: ~Buli [83.5.128.*]
    czyli to takie ananski:) hehe
    czekają dzisiaj na info a sprzedają pewnie?
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: grzegorz_wz [5.184.119.*]
    Nie, to są golaski z devorana gdzie naganiali na kupno akcji po 1.80 kiedy ta para spółka leciała na grosze. Tzn jeden golas bo pisze pod kilkoma nickami, jak wejdziesz na forum devo to zobaczysz - smyk, zulusowaty, romek jakiś tam, lopes i inni. Devoran jest skompromitowany i oni również wiec próbują inwestować oszczędności z renty w inne spółki :)
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: romek_i_prawdziwy [188.146.97.*]
    Dnia 2021-07-26 o godz. 12:15 grzegorz_wz napisał(a):
    > Nie, to są

Odpal jeszcze VPN i napisz posta "potwierdzam" jak Mario albo Norek.
    To doda ci wiarygodności :))

• (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [216.131.72.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: ~kendal [171.22.91.*]
    Dnia 2021-07-23 o godz. 17:44 ~Mario napisał(a):
    > Smyk kendal zulusowaty romek nieprawdziwy i i tak tu przychodzicie. Won do siebie golaski

Chłopczyku ze zmywaka, to, że masz swoje 1000 zł tylko w tych akcjach, które podobno już sprzedałeś, nie znaczy, że inni mają podobnie ;;--)), dasz wiarę, że mam tu akcje i na Devo i w 3 innych spółkach ( to się nazywa, pewnie dla ciebie trudne słowo, dywersyfikacja portfela), wystawiłem w poniedziałek dwa pakieciki, pewnie je wciągniesz jedną dziurką od nosa.. ;;==))
    dasz wiarę, że mam tu akcje i na Devo i w 3 innych spółkach

Akcje devo hahahahaha, te trzy spółki to pewnie labocanna bras i Aqua tech hahahahaha
    Dnia 2021-07-23 o godz. 17:44 ~Mario napisał(a):
    > Smyk kendal zulusowaty romek nieprawdziwy i i tak tu przychodzicie. Won do siebie golaski

A ty co, yukuba, zostałeś moderatorem forum? :))

Już ci kiedyś pisałem na innym forum: masz specyficzne podejście do "problemu" gramatyki. :)) Możesz zmieniać nicki i lokalizacje na VPN, ale to i tak będzie widać :))
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: ~Mario [216.131.72.*]
    Przecież to jest ten co nie umie zarobić na spółkach których nie warto tu przywoływać... teraz będzie nam płakał, ale akcje niech odda...
    Dnia 2021-07-23 o godz. 17:43 ~Mario napisał(a):
    > Przecież to jest ten co nie umie zarobić na spółkach których nie warto tu przywoływać... teraz będzie nam płakał, ale akcje niech odda...

Mówisz o tej spółce, na której dziś pisałeś jako Szymon? :))
    No i powiedz jeszcze romek prawdziwku skąd ta ksywa twoja hahahaha
  • Re: Femion i płatności kryptowalutami Autor: ~hehe [89.65.13.*]
    spokojnie w wywiadzie władze Millenials jak mówiły o strategii wrześniowej to byli pełni ekscytacji :)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [5.173.40.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
FEMTECH 3,26% 2,22 2021-10-19 13:10:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.