• Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: ~OdlotowyOlek [31.0.49.*]
    Jw
  • Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: ~Dabs [94.172.216.*]
    Ale czy my lecimy na 5 PLN ?
  • Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: jasiek2017 [89.64.103.*]
    najpierw bedzie 10 potem 8 itd

kupili za grosze sprzedają setki razy drozej. nie ma sensu czekac na jakies marzenia, gotówka jest realna już teraz
  • Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: ~OdlotowyOlek [31.0.49.*]
    Jakie marzenia? Połączenie jest pewne. Sukces Saule też. Kalkulacja jest prosta. A że teraz spada kurs, to tylko chwilowe, może potrwa jeszcze tydzień, dwa lub miesiąc, ale jak liczysz na 10 czy 8 zł, to po prostu śmieszny jesteś. Jakby teraz ktoś zrzucił kurs na ten poziom(dolne widły dziś ustawione na 9.44 zł) to tu się znajdzie kilkudziesięciu albo kilkuset chętnych co po tej cenie z chęcią kupią i kurs znów urośnie. A we wrześniu połączenie, zacznie się jazda w górę pod nie. W innym poście piszesz że kurs opada a obroty rosną. 110 tyś. wczoraj było. Ty to nazywasz obrotami?? Inna sprawa że ci co kupili za grosze już pewnie dawno powychodzili, został tylko JC z pakietem 28.85% i MŁ z 9.84%. A oni głupi nie są - nie sprzedadzą przed połączeniem, tylko za kilka lat. January dopilnuje, by połączenie było na czas, albo i przed czasem. To jest pozycja longterm, tu będą wzrosty już niedługo, kwestia tygodni, ale po kilku miesiącach będzie jeszcze wyżej, a po kilku latach jeszcze wyżej. Żal będzie wychodzić, w którymkolwiek momencie. Firma ma zagwarantowany popyt na swoje towary na najbliższe lata, ile wyprodukują tyle sprzedadzą, nawet magazyny nie będą im potrzebne bo wszystko będzie prosto z taśmy jechało do klienta. I tak będzie nawet po postawieniu kolejnych dwóch fabryk. Jak postawią ich 10 czy 20 wtedy może się zacznie problem z popytem, ale jak czytam o tym jak szerokie zastosowanie już w tym momencie mają perowskity, to chyba jednak nie będzie problemu z popytem przez najbliższe kilkadziesiąt lat.
  • Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: ~dc [80.49.254.*]
    patrząc dziś na arkusz to ja widzę BLACK FRIDAY, mam nadzieję że cos tu się zmieni bo 600 akcji w sumie na K i 7000 na S to horror jakiś. 10 z przodu jak najbardziej w zasięgu.

• Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: ~OdlotowyOlek [31.0.49.*]
    No ok ale ukryty popyt występuje częściej niż ukryta podaż, w sensie jak ktoś chce sprzedać to sypie, czy to małymi pakietami czy wszystko pkcem, lub ustawia zlecenie na S, ale jak ktoś chce kupić to nie zawsze podstawia się z koszykiem, bo nie wszyscy mają taką płynność, niektórzy kupują dopiero jak kurs spadnie, by nie blokować sobie kapitału do grania na krótko. Poza tym taki mamy teraz okres, wszyscy czekają na połączenie a ono pewnie będzie bliżej września, więc niektórzy ryzykują i wychodzą, być może za miesiąc wrócą i jeszcze odkupią taniej niż sprzedali. Tyle że przy takich obrotach, jak to jeszcze spadnie o kilkadziesiąt groszy, to pewnie znajdzie się ktoś kto przytuli większy pakiet a tamci co sprzedali będą musieli odkupić drożej. W każdym razie ja odradzam wychodzenie, tu gra nie toczy się o 2 zł w tą czy w tą. Zobaczymy co jutro Pan January powie.
  • Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: jasiek2017 [89.64.101.*]
    Mamisz ludzi w postach na maxa. Nakupowałeś i widać, że masz różowe okulary. Wymyślasz nieistniejące argumenty, nie widzisz zagrożeń, uznajesz, że firmy się już połączyły a nie jest to przesądzone.
    Ciśnienie skacze Tobie pod każdym niewazeliniarskim postem.

Jedyna prawda w tym co napisałeś to to że "nakupowałem". Odwracasz kota ogonem i to ostro. To ty sugerujesz że do połączenia nie dojdzie "bo tak". Zagrożenia widzę, są tak marginalne że szkoda sobie nimi czasu zawracać. Ciśnienie mi nie skacze. Ja jestem bardzo spokojnym człowiekiem, w dodatku o przyszłość zarówno połączenia BLU z Saule, jak i samej przyszłości Suale, jestem baaaardzo spokojny. To ty tu przekonujesz że nie warto inwestować w spółkę teraz. Po co? Jak nie warto to zmień spółkę na taką, w którą warto wejść, a nie czas tu tracisz. Jeszcze piszesz że dziś ktoś sypie, odwróć laptopa bo chyba go do góry nogami trzymasz. Dziś przed godziną dziesiątą był zakup na dużych obrotach, i po 10 również. A teraz ktoś drobne sprzedaje i zaniża kurs. Ale to i tak nie ma żadnego znaczenia, czy dziś czy za tydzień popyt przewyższy podaż, czy na odwrót. Liczą się kolejne lata, gdy firma będzie już śmigać na pełnych obrotach.
  • Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: ~nogi [83.2.50.*]
    A ty ile masz akcji, że tu przesiadujesz jasiu ?
  • Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: ~Don [188.146.100.*]
    Ja też liczę na tę firmę , inwestycja long term.
    Powodzenia
  • Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: ~Pol [94.172.216.*]
    Ale czy my lecimy na 5 PLN?
  • Re: Mark/Piotr/Kris/Marek itp - to jest forum a nie chat do spamowania Autor: ~trok [5.173.240.*]
    5 to bym powiedział, że masz lat
[x]
BLUMERANG -4,17% 11,50 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.