• Hurrra Autor: ~Ever [83.22.60.*]
    Szczerze, mam ogromną satysfakcję, że spada. To kara za te wpisy na forach i naanianie na kupno trupa. Tak się nie robi. Może kupię parę papierków SZAR, ale jak cena będzie poniżej 0.1. A niebawem będzie. Pozdrawiam akcjonariuszy tej perelki
  • Re: Hurrra Autor: ~akcjonariusz [5.173.170.*]
    płacz ,płacz ale to nic Ci nie pomoże?, przegrany jesteś na maxa???
  • Re: Hurrra Autor: ~xyz [45.10.139.*]
    Piszcie co chcecie, ale jeszcze będziecie przecierać oczy ze zdziwienia. Pozdrawiam
  • Re: Hurrra Autor: ~KoleśGit [109.95.145.*]
    Następny wróżbita! Wyjaśnij dlaczego będziemy przecierać oczy? Tylko piszecie o rakietach, że wybije, pogoni za króliczkiem a tu nic się takiego nie dzieje.
  • Re: Hurrra Autor: ~Jack [185.233.26.*]
    I dziać się raczej nie będzie, chyba że inną firma przejmie Szar, ale to nie możliwe, bo to firma rodzinna.
    Nie ciesz się Ever, że Ktoś jest na haku, Zmień lepiej Spółkę i pisz Swoje mądrości gdzie indziej. Żal mi Ciebie
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [212.160.172.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Hurrra Autor: ~Ever [91.241.32.*]
    Jack, ciszę się, bo to kara dla was. Na forum spółek które posiadam tylko na SZAR naganiali. Chcieliście powiesić innych? . To jest chamstwo. I za to macie trupa który tanieje i nawet na tą chwilę nie da się tego sprzedać. Możecie próbować po 0. 15. Ale wątpię czy będzie zainteresowanie
    Ever, zdążyłem uciec i sprzedać 350tys akcji po ok.2.2,ale i tak z ogromną stratą, trochę mi jeszcze zostało bo nikt nie chciał reszty odkupić, coś się tu kiedyś może wydarzy ale nie szybko, a rzeczywiście naganiali na kupowanie, co było bezzasadne. Sprzedaż przez Spółkę stojaków i oferowanego pozostałego produktu nie wróży za dobrze.
    Oczywiście po 0.22 a nie 2.2.Takiej wartości akcji SPÓŁKA nigdy nie osiągnie.
  • Re: Hurrra Autor: ~BedzieSzal [5.184.122.*]
    Akce kocioł czas zacząć
  • Re: Hurrra Autor: ~KoleśGit [46.134.101.*]
    Akcja dawno rozpoczęta, kurs cały czas się kotłuje w okolicach 0.20 Tyle w temacie.
[x]
SZAR -0,83% 0,24 2021-10-15 16:38:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.