• Warraty subskrypcyjne Autor: ~Xyz [46.134.94.*]
    Ta spółka to masakra.. mija już 7 miesiąc od kiedy powiedzieli że zabierają się za robienie gier. A tu żadnego infa,. raporty ledwo na plus ogólnie robią większość za darmo a dodatkowo dostajemy takie informacje:
    "Wyemitowane warranty subskrypcyjne serii B Spółki uprawniają do objęcia 48 858 akcji zwykłych na okaziciela serii F Spółki po cenie emisyjnej 0,10 zł za jedną akcję. Warranty subskrypcyjne serii B zostały przydzielone Panu Karolowi Żbikowskiemu Prezesowi Zarządu Spółki oraz Panu Arturowi Małkowi Członkowi Zarządu Spółki. Warranty subskrypcyjne serii B zostały objęte przez osoby uprawnione nieodpłatnie. Prawa z warrantów subskrypcyjnych mogą być wykonane do dnia 31 grudnia 2023 roku"

Żenada i chyba pora stąd uciekać.
  • Re: Warraty subskrypcyjne Autor: ~Rado [176.115.83.*]
    Ty chyba nie wiesz jak się robi gry. Uciekaj i nie wracaj.
  • Re: Warraty subskrypcyjne Autor: ~Tikitaka [5.173.171.*]
    To samo można powiedzieć o PLI :/
  • Re: Warraty subskrypcyjne Autor: ~Rado [193.0.197.*]
    Rozumiem, że widziałeś już to, co powstaje w ramach spółek celowych, że się w ten sposób wypowiadasz?
  • Re: Warraty subskrypcyjne Autor: ~henio [89.191.131.*]
    za 10 groszy sobie robią dodruk, mało kasy biorą za stołki hahahha
    wiecie dlaczego nie urośnie hahahaha
  • Re: Warraty subskrypcyjne Autor: ~Wiadereczko [5.173.249.*]
    Czy udało się uciec?
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.64.70.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~Xyz [5.184.192.*]
    Byłem na cdr i widziałem jak oni to robili. Co 2 tygodnie praktycznie były jakieś informacje, trailery itp
    I zawsze po takim dniu było +5% tak aż po roku podwoili swoją wartość.
    W PLI Nie pokazują nic bo nic nie mają. Po dzisiejszej sesji jeszcze nie uciekłem
  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~henio [89.191.131.*]
    Dnia 2021-07-19 o godz. 16:59 ~Xyz napisał(a):
    > Byłem na cdr i widziałem jak oni to robili. Co 2 tygodnie praktycznie były jakieś informacje, trailery itp
    > > I zawsze po takim dniu było +5% tak aż po roku podwoili swoją wartość.
    > > W PLI Nie pokazują nic bo nic nie mają. Po dzisiejszej sesji jeszcze nie uciekłem

dlaczego piszesz że nic nie robią ?
    przecież robią dużo, dużo dodruków hahhahaha
    no i najważniejsze robią w **** akcjonariuszy hahahha
  • Re: Warraty subskrypcyjne Autor: ~fanpli [89.64.70.*]
    wiaderczko szkoda dawać paliwo trollom...
  • Re: Warraty subskrypcyjne Autor: ~Wiadereczko [5.173.249.*]
    To nie trol. Poprostu sfrustrowany akcjonariusz. Nie ma się co dziwić bo latamy między 25-30+ zł od dłuższego czasu.
  • Re: Warraty subskrypcyjne Autor: bialoczerwony1972 [91.202.175.*]
    Nie to nie akcjonariusz tylko zwykły troll, którego IQ nawet nie pozwala mu sensownie trollować. Być może typ miał z hak wbity w okolicach ATH i stąd ta frustracja! Gdyby był akcjonariuszem to by pisał: wiemy ( a nie wiecie) dlaczego nie urośnie. Jeśli ktoś jest niezadowolony z core biznesu to wywala akcje i już,. Tutaj mamy przykład mele-pety który nie napisał żadnego postu nt core biznesu, nie ma w rękawie argumentu ad rem tylko ciągle ad personam!
    Dnia 2021-07-20 o godz. 09:24 bialoczerwony1972 napisał(a):
    > Nie to nie akcjonariusz tylko zwykły troll, którego IQ nawet nie pozwala mu sensownie trollować. Być może typ miał z hak wbity w okolicach ATH i stąd ta frustracja! Gdyby był akcjonariuszem to by pisał: wiemy ( a nie wiecie) dlaczego nie urośnie. Jeśli ktoś jest niezadowolony z core biznesu to wywala akcje i już,. Tutaj mamy przykład mele-pety który nie napisał żadnego postu nt core biznesu, nie ma w rękawie argumentu ad rem tylko ciągle ad personam!

synku, argumentem i dowodem realnym jest kurs i wykres spółki hahahaha
    a ty dorabiaj sobie teorie hahahha
  • Re: Warraty subskrypcyjne Autor: bialoczerwony1972 [91.202.175.*]
    Synku to się zwracaj do swoich bachorów kmiocie! Powiedz o czym z tobą dyskutować? Musi boleć ten hak... Po ile cie zapieli? :)
    Dnia 2021-07-20 o godz. 11:14 bialoczerwony1972 napisał(a):
    > Synku to się zwracaj do swoich bachorów kmiocie! Powiedz o czym z tobą dyskutować? Musi boleć ten hak... Po ile cie zapieli? :)

nie gram na szemranych papierach a tu jest zbyt dużo dobrego podobno co się nie przekłada na kurs, a jak się nie przekłada to znaczy że jakiś trup w szafie, tak mi doświadczenie podpowiada hahahah
    no wiszę na kilku spółkach naprawdę chciałbyś zobaczyć na 1 około 2000% do przodu i co ty na to hahahha
    a wy tu się jaracie jakimiś marnymi % na kółeczkach hahhaha
    jeśli naprawdę byłoby tak jak ludzi naganiacie to winno być dużo dużo wyżej a nie jest, dlaczego ?
    ja widzę cały czas test 23 zł i tam się rozstrzygnie hahaha
    nie wiesz z kim piszesz synku hahhaha
    Dnia 2021-07-20 o godz. 12:32 ~henio napisał(a):
    > Dnia 2021-07-20 o godz. 11:14 bialoczerwony1972 napisał(a):
    > > Synku to się zwracaj do swoich bachorów kmiocie! Powiedz o czym z tobą dyskutować? Musi boleć ten hak... Po ile cie zapieli? :)
    >
    > nie gram na szemranych papierach a tu jest zbyt dużo dobrego podobno co się nie przekłada na kurs, a jak się nie przekłada to znaczy że jakiś trup w szafie, tak mi doświadczenie podpowiada hahahah
    > no wiszę na kilku spółkach naprawdę chciałbyś zobaczyć na 1 około 2000% do przodu i co ty na to hahahha
    > a wy tu się jaracie jakimiś marnymi % na kółeczkach hahhaha
    > jeśli naprawdę byłoby tak jak ludzi naganiacie to winno być dużo dużo wyżej a nie jest, dlaczego ?
    > ja widzę cały czas test 23 zł i tam się rozstrzygnie hahaha
    > nie wiesz z kim piszesz synku hahhaha

i jeszcze jedno, ja na swoich papierach nie muszę się cw...elić jak wy tutaj i ludzi naganiać i ich oszukiwać hahahah
    tam się gra z trendem i każdy czyta z wykresów i nie musi się szmacić hahahha
[x]
PLATIGE 1,16% 26,10 2021-10-15 17:01:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.