• To jest dymanie ludzi Autor: ~zły [163.172.162.*]
    Wyniki niby są ale nie ma.
  • Re: To jest dymanie ludzi Autor: ~PadlinaGPW [85.221.146.*]
    Dymanie od 20 lat, a Prezes z rodziną na samych wynagrodzeniach z 10 milionów na plus?
  • Re: To jest dymanie ludzi Autor: ~PadlinaGPW [79.187.148.*]
    Dymanie typowe na GPW bananie!
  • Re: To jest dymanie ludzi Autor: ~arek [188.146.97.*]
    Zabawni jesteście ❤
  • Re: To jest dymanie ludzi Autor: ~Dgamator [37.248.168.*]
    Arko dlaczego nie kupujesz po taniości DGA? Może być tu jakiś większy wałek niż tylko 20 lat bez zysków??? Hehehe
  • DGA Autor: ~arek [46.204.87.*]
    Historia nie jest Twoją mocną stroną zauważam - Na przykład zeszły rok był na plus i ten będzie na Plus - może i kupuję a może i nie...hahaha
    Nie tak dawno przytuliłem 60.000 zł netto dywidendy z DGA nic nie robiąc i Ty chłopczyku ile zarobiłeś na DGA ? / dywidenda jest płacona od zysku tak Ci przypominam gdybyś nie wiedział/...pozdrawiam ♡
    Może sobie tu pogram trochę, jeszcze zobaczę
  • Re: DGA Autor: ~Dgamator [85.221.146.*]
    Jak zsumujemy wyniki od IPO to wyjdzie zysk, czy strata? Chodziło o całościowe podsumowanie działalności i efektu dla wiernych akcjinariuszy. Teraz powinno być w końcu na plus systematycznie, dziwi kurs akcji, kto za taki bezcen sprzedaje???
  • Re: DGA Autor: ~arek [46.204.84.*]
    Kurs zaniża "moderator" - jest na kupnie i sprzedaży jednoczesnie - jak nikt mu z wystraszonych nie oda po jakimś czasie sam sprzedaje sobie i jeszcze zjeżdża niżej i czeka / jak dostanie kilka strzałów to ucieka- taka tu jest zabawa z tym kursem właśnie/
  • Re: DGA Autor: ~Kanalie [85.221.146.*]
    To jakieś kpiny takie zbijanie kursu na zlecenie giełdy? Czy to spółka sama zleca takie zagrywki?
  • Re: DGA Autor: ~arek [188.146.38.*]
    Tu" moderatorem" jest Trigon , to chyba wszystko tłumaczy, czyli szambo i kloaka , za parę groszy sprzedadzą własne dzieci i matki
  • Re: DGA Autor: ~DGAmator [85.221.146.*]
    To Prezes wybrał takiego animatora czy giełda? Może spółka pożyczać skupione akcje na takie wałki ze sprzedażą?
  • Wracając do tematu Autor: ~arek [46.204.84.*]
    Trafiłem "moderatora" po 5,40
    Trafiłem "moderatora po 5,70
    I komuś zabrałem kilka sztuk po 5,45 ....no ale widzę że ktoś tu też ruszył na łowy oprócz mnie i pięknie trafia właśnie "moderatora" także weźcie się też do roboty zamiast płakać ....i poczekać aż sam podejdzie "na strzał "
  • Re: Wracając do tematu Autor: ~Realista [45.129.253.*]
    Witam, również w sierpniu uszczeliłem trochę akcji po taniości, jak widzę poniżej 5.80 to chętnie kupuję, bo tylko wystraszeni lub ten moderator sprzedaje tak tanio.
  • Re: Wracając do tematu Autor: ~Realista [91.106.30.*]
    Dziś udało się złowić niezły pakiet po 5.70, prośba o więcej takich promocji :)
  • Re: Wracając do tematu Autor: ~Hehe [31.0.88.*]
    Nie wiem co za niemoty sprzedają tak tanio. Ja czekam na 20 złotych minimum, może Prezio odkupi w ramach opcji strategicznej.
  • Re: Wracając do tematu Autor: ~Sss [31.0.70.*]
    Melepety na sprzedaży dziś w akcji?
[x]
DGA 4,05% 9,00 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.