• .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~OLELE [82.177.246.*]
    CDN
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~OLELE [82.177.246.*]
    i tyle w temacie
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~January [37.47.28.*]
    Bierz
    Tysiące akcji do 13.05
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~Hshsbbs [90.156.116.*]
    Up
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~dc [217.96.245.*]
    no to na ten moment, kilka dni po wpisie mamy mega promocję zatem. Ani to dzwonek nie był ani ostatni. Zazwyczaj temat postu pisany z wielkich liter jest MAŁO wiarygodny.
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~dc [217.96.245.*]
    ooo i manewry, które lubię się zaczęły czyli : Wyskakiwanie z akcji spoza wolumenu, oczywiście pod kupujących. Czyli oferta kupna po 12,20 400 akcji, na sprzedaży 60 akcji po 12,40 i co się dzieje? Jeb, ktoś sobie wyskakuje z tych 400 akcji po 12,20 po czym szybki zakup na 12,40 5 sztuk aby tego nie było tak bezczelnie widać. Wygląda na to, ze ja ustawisz zakup powiedzmy 2000 akcji czy więcej na przykładowo 11,50 to jak nie dziś to jutro ktoś je wsypie do Twojego koszyka. na teraz jest 2650akcji po 12,00 na kupnie. Pewnie dziś będzie zrealizowane. Spółdzielnia nie kładzie batonów na sprzedaży tylko wyskakuje pod zlecenia kupujących, ładniej to wygląda.
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~OdlotowyOlek [83.8.155.*]
    Możliwe, ale co nam zmieniają dzienne zagrywki kogoś "cwanego"? Siedzimy tu dla fundamentów w postaci Saule Technologies czy po co? Chce sprzedawać to niech sprzedaje, ma do tego prawo. Może ma dużo akcji i nie chce kursu zaniżyć sprzedając PKC? W 2012 też wielu "sypało" CDProjekt po 5 zł kupione za 1 zł. Zrobili deal życia czy nie? Poczekaliby 4 lata sprzedaliby po 33(czyli zamiast 400% mieliby 3200), poczekaliby jeszcze 4 lata, sprzedaliby po 450 zł. A nawet załóżmy że by ten moment przespali to dziś mogą sprzedać po 190, tragedii nie ma. No tylko ile osób na CDR trzyma akcje od 2010, raczej mało. Oczywiście z tym CDR mi łatwo pisać patrząc na wykres, czyli po fakcie. Na żywo ludzie mieli nerwówę i nie było to wcale takie oczywiste, że wybije na kilkaset zł. Przynajmniej nie było oczywiste dla większości akcjonariuszy...Tymczasem dla mnie oczywiste jest, że Saule wybije jak CDR albo Mercator, tylko że lepiej, bo ma rewelacyjny i innowacyjny produkt, a w zasadzie produkty. Argumenty że "coś jest nie tak bo ktoś sypie a nie powinien bo to przecież taka rewelacyjna spółka ma być" do mnie nie przemawiają - tak było, jest i będzie na każdej spółce. Czas pokarze czy dobrze robimy mrożąc tu swój kapitał, za parę miesięcy będzie widać gdzie zmierza kurs. A wpisami typu ostatni dzwonek na tanie akcje nie ma co sobie głowy zawracać, takie teksty są codziennie na forum prawie każdej spółki. Tu teraz będzie gruby miesiąc konsolidacji i zastoju, chyba że info przyjdzie szybciej(na co chyba większość z nas po cichu liczy), ale teksty typu "zaraz info i rakieta" też kursu nie napompują - czekamy na konkrety. Ale jak już przyjdą, będzie można merytorycznie pisać o rakietach i petardach.
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~Foriuss [31.0.58.*]
    Może ktoś właśnie chce żeby to tak wyglądało na sypanie żeby was zmęczyć, ja tu zostaje na parę lat
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~ceder [82.177.246.*]
    człowieku piszesz o sprawach zupełnie nieistotnych z punktu widzenia całości, teraz praktycznie to co sie dzieje na akcjach nie ma żadnego znaczenia, ale jak ktoś tu robi kółka to wcześniej czy później srogo się przejedzie, zarobi 6% a straci ze 150%. Jak to często bywa jedno info o duzym kontrakcie przekazane po zamknięciu sesji spowoduje tu otwarcie kolejnej sesji na zupełnie innym poziomie
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~demks [89.187.226.*]

madry kupuje
    głupi sprzedaje
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~Dc [5.173.250.*]
    Nie chodzi mi o kółka. No i z tym 150% straty to się nie zgodzę bo jak uczy filozofia nie można stracić czegoś czego się nie ma i nie miało.
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: jasiek2017 [89.64.102.*]
    Od Twojej rekomendacji cena akcji spadła o 7,7% faktycznie był to ostatni dzwonek )))) ale dla sprzedających
  • Re: .....OSTATNI DZWONEK NA TANIE AKCJE..... Autor: ~mlill [82.177.246.*]
    up
[x]
BLUMERANG 1,14% 13,30 2021-10-18 16:37:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.