• Ja to widzę tak: niewiele jest tu póki co liczb do analizowania, za to.. Autor: ~Analityk [37.47.4.*]
    Spółka pokazała, że umie produkować gry, które się nieźle sprzedają (TTS - ponad 100 tys. sprzedanych w pierwszym roku)

A obecnie pracuje nad dużo większymi projektami, i to z bardzo poważnymi partnerami - z jakiegoś powodu ci partnerzy weszli we współpracę właśnie z tą spółką, a nawet i w nią zainwestowali, tak jak ten Digital Bros, który ma 350 milionów euro kapitalizacji (miliard 600 milionów złotych) i jest czołowym wydawcą na świecie (505 Games), a w Noobz ma 5% udziałów...
    Czyli oni są gwarantem, że spółka dowiezie te nowe projekty (a z drugiej strony jest też cała ta ekipa poważnych ludzi z Bartosiakiem, Friedmanem, Daviesem itd.), a gdy je dowiezie, to będzie wśród światowych liderów w grach strategicznych, razem z takimi spółkami jak Paradox Interactive (9 miliardów złotych kapitalizacji...)
    Czyli ogólnie to jest z dużym prawdopodobieństwem taka liga jak 11 bit (kapitalizacja miliard 200 milionów złotych), albo i lepiej...

I teraz pozostaje ocenić to prawdopodobieństwo: przy tych okolicznościach powinno to być co najmniej jakieś 20%, co by czyniło obecne ceny niezłą okazją...

• Re: Ja to widzę tak: niewiele jest tu póki co liczb d Autor: ~Fryzjer [89.64.190.*]

No nie wiem czy poważnych ludzi.
    Friedman ma w USA opinię intelektualnego hochsztaplera. Polecam jego książkę sprzed lat:
    The Coming War with Japan - Wikipedia 
    Po Polsce jeździł i twierdził, że zaraz będziemy mocarstwem.
    A Bartosiaka to sami sobie poczytajcie/posłuchajcie, zobaczcie ile tam realnej wiedzy (mało), a ile żargonu, zafrasowanego tonu i nawijania makaronu na uszy (dużżżżżo). Tylko nie ulegajcie krzykliwej grupie trolli-wyznawców.

• Re: Ja to widzę tak: niewiele jest tu póki co liczb d Autor: ~Analityk [37.47.7.*]
    co by nie sądzić - zdania są podzielone - to faktem jest że na wielu ludziach robią wrażenie...
[x]
NOOBZ -0,99% 30,00 2022-05-20 16:10:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.