• Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: rafcyk [185.137.141.*]
    A kasy w gotowce na koniec roku będzie około 350 mln
    Zostanie Idea Ukraina ok 300 mln
    TU Europa 70 mln i jakieś drobne inne śmieci około 80 mln ( zaległe zapłaty , MWTrade i zyski do końca roku )

800 mln jak w pysk strzelił :D

Czekajcie jak leszcze na 78 gr haaahaaahaaa
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: ~RRRrrr [188.146.96.*]
    Akcje są cały czas zbierane.Szkoda ze tylko ja to widzę.
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: ~RRRrrr [176.221.120.*]
    Nieziemsko wysoka stopa zwrotu przed akcjonariuszami.
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: ~Grand [94.254.186.*]
    U groszowego Leszka nie takie sumy były na koncie a bessa hulała w najlepsze leszczu rafcyku
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: ~Łamignat [31.60.36.*]
    Rafcyk od kilku lat wisi na haku powyżej 2 zł i dalej nagania dobrze se staryznojomy dał sobie już spokój
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: ~RRRrrr [176.221.120.*]
    Zgadzam się iż dobrze ze znajomego już niema.Szkoda tylko dla niego ze kurs jest wyzej niż miał średnią.Proponuje się przestać kompromitować FORUMOWE błazny i iść obierać kartofle na obiad.Giełda nie dla was.A ty Rafcyk nic nie udowadniaj tym szczurom.Im mniej planktonu tym lepiej dla nas.Oni maja mokro gdy widzą 5 groszowy wzrost lub spadek a dla prawdziwych inwestorów to dzień jak co dzień.Wiemy czego chcemy i tam czekamy
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: rafcyk [185.137.141.*]
    Bo ja chce żeby Oni też zarobili ale przecież nie zmuszę nikogo żeby miał więcej .. a niestety brak wiedzy i strach paraliżuje ich ruchy inwestycyjne ( znaczy mogą robić tylko spekulacje bo na tym nie trzeba się znać :P )

RRRrrr już odkupiłeś czy się przyglądasz ? Haaahaaahaaa
    Nic nie sprzedałem.Chociaż wiedziałem ze trochę spadnie bo mamy martwy okres informacyjny.Mimo wszystko cały czas tańczy przy 1,2 a jest na papierze coraz czyściej.Obroty mówią wiele ze chętnych do sprzedaży już nie ma.Wczoraj dobrałem 700 sztuk.W 2 transakcjach po 1,18.W poniedziałek może wezmę 500 sztuk.Po 1,168 stoi ba kupno 4000 tys sztuk po 1,18 także została kupiona taka ilość akcji.Spośród wielu rynkowych transakcji trzeba zwracać uwagę na te które są prognostykiem przyszłego zachowania kursu.To wymaga długiej obserwacji kursu i ja widzę ze papier jest cały czas zbierany pod przyszłe nie odległe wzrosty.W sumie ja tez niewiem po co to robię bo doskonale wiem ze me gadanie do niczego nikogo nie nakłoni a pozatym nic z tego niemam.Na 2 kwartał miały być zaksięgowane jakieś różnice kursowe czy coś z tego co pamietam ale nie maja mieć one wpływu na wysokość kapitałów własnych.Jak ty to widzisz??Ponadto prezes Kaczmarek w komentarzu do raportu za 1 kw mówił ze w ciągu kilkunastu tygodni będzie informacja co dalej z mw trade.Moim zdaniem czekają. na uprawomocnienie się wyroku w sprawie tej kasy z gminy ostrowite.
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: thebarex [83.25.255.*]
    Ja tam jestem w pelni pesymistycznie nastawiony na aktywa i wartosc holdingu czyli 500 mln . czyli kurs w okolicy 2,7 - 3 zł :)

więcej mi naprawdę nie trzeba . a wyceniam ukraine tu europe mw trade i wszystkie zyski na 250 mln hehe . z czego samych zysków z 50 mln a ukraina za minimum 200 pójdzie . 

nawet nie licze na jakiekolwiek pozytywne wyniki w sprawie Idea Banku . wyceniam na 0 . getin nobla tez na 0 . hehehe

a kapitalizacja 224 mln gdzie sama rumunia + zyski tego roczne to więcej :D Ja tam się cieszę. pozbierałem ostatnio sporo w okolicach 1,15 - 1,2 zwiekszylem pakiet o 25 % :) Ja mam mały pakiet 265 tys . miałem na 200 poprzestac. ale jak Rumunie sprzedają za 200 mln . a myślałem, że w życiu w tej sytuacji za wiecej niż 140 - 150 mln nie pójdzie to postanowiłem, że sprzedaje inne spółki i wchodze znów w perłe na całego.

Jednak byłem zbyt pesymistycznie nastawiony, wyceniałem spółkę na minimum 2 zł teraz to minimum 2,5 zł . Ale nie powiem częścią pakietu od 2 zł będę wychodził . Natomiast jak tak niski kurs się utrzyma to dobije do 300 k :D Zazdrościc tylko Rafcykowi, że ma kapitał, żeby zebrać miliony tej spółki ... tylko pozazdrościc. no cóż ale może w przyszłości znów spotkamy się na jakieś innej spółce i będziemy współnie zbierac.

Takie sytuacje są rzadkie dlatego jestem wdzięczny, że kurs jeszcze nie wystrzelił bo jeszvze sie udaje zbierać :)

Chociaż średnia mi już skoczyła na 99 gr :D A Ty Rafał jaką masz teraz ? przegoniłem Cię już ze średnią ?
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: ~Vincent [185.238.122.*]
    Jakbym czytał rafcyka rok temu.
    Thebarex, dobijesz do 300k, spoko będą ojazje:)
    A co do kasy w Holdingu, to zobaczymy ile jej będzie w raporcie półrocznym po sprzedaży Białorusi. Obyś się nie zdziwił, haha
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: thebarex [83.25.255.*]
    W jakim sensie Vincent mam się zdziwić ? Raport pół roczny 26 sierpnia :) jeszcze jest czas . w sumie w tym tyg nazbierałem 50 tys ;) wiec powinno się udać. akurat jeszcze dwa tyg marazmu a później wybicie.

co prognozujesz Vincencie jesli chodzi o kaske po białorusi ? Wyceniasz Holding jeszcze bardziej pesymistycznie niż Ja ? da się :d ? jaki kurs twoim zdaniem 1,18 może za dużo :d ?
    Akurat na akcjach Holdingu jestem od 5 lat więc na długo przed Rafciem . ale on jest najbardziej znany bo po prostu ma ogromny pakiet i stac go na to :) wiec tylko pozazdrosic. zreszta Ja sam bardzo zwiekszylem pakiet po spadkach z 25 gr na 10 gr ( przed scaleniem ) a później tez nie sprzedałem na tej jeździe na 2,73 :) tylko wtedy tfi pko zrobilo ten zrzut pkc pamietam chwile po 11 albo 12 .. bo wtedy noble byl na fixie :) i 2 minuty po fixie nastepil zrzut :) takze jak zobaczylem wtedy - 100 tys w 2 minuty to ohohoh byly emocje :D a co dopiero u Rafcyka ... no ale dwa lata mineły pakiet podwoiłem a może nawet potroje :)

zreszta my z Rafcykiem i innymi longtermami piszemy cały czas o fundamentach i tylko to sie dla nas liczy. Ja wyceniam aktywa skrajnie pesymistycznie na 0,5 wk i przy tej wycenie wychodzi 2,5 zł na akcje wiec jestem bardzo spokojny :)
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: ~Vincent [185.238.122.*]
    Co do kursu się nie wypowiadam, wróżką nie jestem. Nie na takich spółkach widziałem spejtakularne wzrosty czy nienaturalne dołowanie przez shortciarzy. Ale uważam, że będzie taniej
    Co do fundamentów, wyprzedaż aktywów, połączenie kreatywności Czarnego do wyciągania kasy ze spółek, piśrednicy gdzie wpływa rzekoma kasa i podmiotów z którymi ostatnio współpracuje, jak Rotshieldy:) niczego dobrego nie wróży. Pierwszy raz będziecie mogli powiedzieć sprawdzam po raporcie półrocznym. O prognozach rafcyka i 350k w kasie po rozliczeniu dwóch sprzedaży mowy NIE ma.
  • Re: Dalej się bujacie na kapitalizacji 224 mln … Autor: rafcyk [185.137.141.*]
    Vincencik 80-100 mln będzie na koniec 2 kwartału , chyba że wpadło coś więcej , bo nie wszystko podają w komunikatach
    A to cały czas bez tych 200 mln za Rumunię :P
[x]
GETIN 8,26% 1,47 2021-10-21 13:16:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.