• Top Forex Brokers Autor: ~RobertPRawls [103.241.226.*]
    Learn which broker is the best for forex from our article at our site and start trading with the Best Forex Broker to achieve height in buying and selling currencies.
  • Re: Top Forex Brokers Autor: ~Dawid [80.49.133.*]
    FxPro offers good trading environment. My 5 months cooperation with them are good so far and I would like to say few things about this broker as per my experience:
    - fast deposit/withdrawal
    - stable MetaTrader 4 platform
    - responsive support team
    - convenient for algorithmic trading.
    They are the most legitimate and fair broker I ever work with. They are transparent and well regulated.
  • Re: Top Forex Brokers Autor: ~Yurek [83.29.65.*]
    Dołączyłem do tego brokera kilka miesięcy temu. Personel jest bardzo pomocny i zorientowany na klienta, miałem wiele pytań, a oni wyjaśnili mi wszystko w bardzo profesjonalny sposób. Proces weryfikacji nie jest tak szybko, ponieważ muszą sprawdzić wszystkie dokumenty. Podoba mi się ich platforma Ctrader, jest bardzo szybka i nowoczesna z szeroką gamą narzędzi. Proces wpłat i wypłat jest łatwy i szybki. Moja ostatnia transakcja zajęła kilka godzin.
  • Re: Top Forex Brokers Autor: ~Wiktor [84.17.55.*]
    Długo szukałem odpowiedniego brokera. Jak na razie zdecydowałem się na FxPro. Wydaje się, że jest to broker z nazwą i regulacją. Długo szukałem odpowiedniego brokera. Nigdy nie zauważyłem żadnych skoków. Nigdy nie zauważyłem kolców. Nie wycofują się od razu, ale robią to właściwie. W sumie nie mam na co narzekać, bo i tak jestem na plusie.

• Re: Top Forex Brokers Autor: ~Andrzej [37.120.211.*]
    Na podstawie mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że fxpro jest wiarygodnym i jakościowym brokerem Tak, nie są idealni, są drobne wady, ale dla mnie najważniejszą rzeczą jest wypłata moich zarobków, a fxpro zawsze płaci w terminie określonym przez przepisy. Pracuję z nimi regularnie, więc mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością.
  • Re: Top Forex Brokers Autor: sabineyamamoto [122.180.34.*]
    Handluję na rynku turnkey forex pod klucz od ponad roku i jestem bardzo zadowolony z ich usług.
  • Re: Top Forex Brokers Autor: ~Eugeniusz [217.96.172.*]
    Nigdy nie pracowałem z tym brokerem, nie pamiętam nawet, kiedy zacząłem handlować z tym brokerem. Pracuję tu już od około 3 lat, więc myślę, że mogę je ocenić dość adekwatnie. Nigdy nie byłem przyzwyczajony do handlu z nimi, nigdy wcześniej z nimi nie pracowałem. Nie zadają szybko pytań, zawsze starają się zrozumieć, co się dzieje. Nigdy nie miałem żadnych poważnych problemów z odstawieniem leku. Nigdy nie miałem poważnych problemów z odstawieniem leku. Zawsze pracowałem z tym brokerem i nigdy nie miałem żadnych problemów z wypłatami.
  • Re: Top Forex Brokers Autor: ~Łukasz [84.17.55.*]
    Ogólnie jestem zadowolony z usług fxpro. Jak wszędzie, są drobne niedociągnięcia, ale ogólnie rzecz biorąc, ten broker jest dość stary, niezawodny i zapewnia dobre warunki pracy, zwłaszcza dlatego, że ułatwiają wypłaty, oferując wiele metod płatności. Platforma też jest naprawdę dobra. Nie ma silnych poślizgów i zamrożeń. Wszystko jest stabilne i przejrzyste. 
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl