• Ciężkie powikłania po COVID-19 Autor: 1-mna [94.251.235.*]
    Coraz częściej słychać o uszkodzeniach śródbłonka i mikrozakrzepach w tkance płucnej w przebiegu COVID-19. Prof. Zajkowska przyznaje, że zaburzenia krzepnięcia i zmiany naczyniowe są jednymi z najpoważniejszych powikłań obserwowanych u pacjentów. W grupie ryzyka są przede wszystkim osoby, które wcześniej miały zmiany miażdżycowe i rozwinięte choroby krążenia.

https://portal.abczdrowie.pl/koronawirus-ciezkie-powiklania-po-covid-19 

Wieloletnie badania prowadzone w wielu renomowanych ośrodkach na świecie (m.in. w Zurychu i Bostonie) wykazały, że związek 1-MNA wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Ma bezpośredni wpływ na pracę komórek śródbłonka naczyniowego i stymuluje do produkcji prostacykliny, która przeciwdziała zakrzepom i miażdżycy.
  • Re: Ciężkie powikłania po COVID-19 Autor: ~Sputnik [188.146.204.*]
    i miażdżycy wuju donosisz ...
    - przyznam się szczerze, że i ja miałem niegdyś silną wiarę w tę spółkę ...
    Teraz po prostu ją mam... i zwątpienie, które bierze górę nad wiarą.
    Kto cię wuju upoważnia? Ludzie tu tracą tylko pieniądze, a mi się wydaję, że po ostatnim webinarze zarząd najzwyczajniej po ludzku nie jest z nami w porządku... (-?)
  • Re: Ciężkie powikłania po COVID-19 Autor: ~118 [95.156.246.*]
    Następne fale. Dzisiaj w TVN słyszałem że murowana jest 4 i 5 fala zak.... Ciekawe, najwięcej osób choruje w Izraelu, UK i Rosji.
    https://www.bankier.pl/wiadomosc/Koronawirus-a-wakacje-2021-Obostrzenia-za-granica-wracaja-8145531.html
    Ludzie szukają alternatywy.
  • Re: Ciężkie powikłania po COVID-19 Autor: ~Sputnik [188.146.204.*]
    Dnia 2021-07-04 o godz. 19:29 ~118 napisał(a):
    > Następne fale. Dzisiaj w TVN słyszałem że murowana jest 4 i 5 fala zak.... Ciekawe, najwięcej osób choruje w Izraelu, UK i Rosji.
    > https://www.bankier.pl/wiadomosc/Koronawirus-a-wakacje-2021-Obostrzenia-za-granica-wracaja-8145531.html
    > Ludzie szukają alternatywy.

Nie jest dobrze. Nie mam pojęcia dlaczego (-?!?) poruszamy to na wątku PHARMENY?
    ... dermokosmetyki, innowacyjny lek przeciwmiażdżycowy, NASH, MENAVITIN + hit ostatni ... naprawdę nie dają Wam do myślenia?!?
  • Re: Ciężkie powikłania po COVID-19 Autor: ~Wafelek [176.221.122.*]
    Wieloletnie badania prowadzone w wielu renomowanych ośrodkach na świecie (m.in. w Zurychu i Bostonie) wykazały, że związek 1-MNA wpływa korzystnie na funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.
    ten tekst kolejny raz pokazuje, że nikt o zdrowych zmysłach nie chce rozwijać 1-MNA. tylko Pharmena jedzie z koksem od 10 lat. najprawdopodobniej inni spodziewali się, że stracą renomę i podpadną wizerunkowo babrząc się w tym cudownym odkryciu. i nie pisz wuju nic o patentach Pharmeny.
  • Re: Ciężkie powikłania po COVID-19 Autor: 1-mna [94.251.235.*]
    Ciekawe co zrobisz z akcjami jak ruszy komercjalizacja? Bo ja długo terminowo to wiedzę LPP i będę chciał zatrzymać znaczny pakiet akcji na dłużej.
  • Re: Ciężkie powikłania po COVID-19 Autor: ~118 [95.156.246.*]
    Dziwne, zniechęcają na siłę do kupna?!
  • Re: Ciężkie powikłania po COVID-19 Autor: ~Czyżby [5.172.234.*]
    Dnia 2021-07-04 o godz. 22:15 ~118 napisał(a):
    > Dziwne, zniechęcają na siłę do kupna?!

to byli dobrzy ciepli Wujkowie .
[x]
PHARMENA -0,80% 9,92 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.