• Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze. Autor: ~GuruZnanegoAnalityka [5.173.136.*]
    Piszacy zaklada, ze 2.3 nie bedzie i wlasnie zbiera papier.
    A Wy macie czekac na 2.3 i zostac na peronie.
    Cos tam o tym wiem. :)
    Wszedlem i obstawiam pierwszy strzal na 3.50 - 4.20.
    Powazny magnes dla ceny prawdopodobnie jest na 5.70 i 7.10.
    Przynajmniej tyle mi dzis powiedziala moja zlota rybka.

• Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze. Autor: ~abc [85.221.145.*]
    ja czekam na akcje od takich jak Ty, ale maksymalnie po 2 zł, jak już Prezes Jan wymęczy spadkami i marazmem ;-)
  • Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze. Autor: ~GuruZnanegoAnalityka [5.173.136.*]
    Moze, moze. :) A moze to ja Ci pomacham przez okienko.
  • Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze. Autor: ~GuruZnanegoAnalityka [77.111.247.*]
    Nic nie mowie.
  • Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze. Autor: ~GuruZnanegoAnalityka [77.111.247.*]
    I jeszcze to z 30 czerwca. Od tamtej pory mniej więcej zbierałem. Obstawiałem wtedy pierwszy strzał na minimum 3.50, pomyliłem się o 15 groszy, polecieliśmy na 3.35. :) Wtedy była nagonka żeby nie kupować czekać na 2.2 lub 2.3. Po 2.3 było malutko i króciutko a po 2.2 nie było ani jednej akcji do dziś, więc może ktoś tu jeszcze czeka? abc chłopaku! jak tam czekasz na papier za 2 pln? :) Widzę, że wciąż próbujesz jechać comtraderowi? Mówisz że Ci napisze że go krytykujesz bo sprzedałeś akcje i chcesz odkupić. Ale abc! Ty sprzedałeś na górce i chcesz teraz odkupić. :) To fakt. Wtedy i teraz. Jesteś kolarzem. Chorągiewką. Taki Twój los. Wyjdź z szafy. Nie wstydź się tego. Znam wielu kolarzy którzy piszą to wprost i ok. Najgorzej musieć żyć w takim rozdwojeniu. Dobra już się nie znęcam. :P Powiem tak i znikam, grunty będą nowym złotem. Ale tak mi mówi moja złota rybka a ona lubi się przekomarzać. Sam nie wiem ;) W najbliższym czasie podstawiam koszyczek. Wrócę do Was za jakiś czas, ale na innym piętrze.
  • Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze. Autor: ~massimo [212.102.48.*]
    a myslisz ze nie spadnie po raporcie? nie wiem czy brac czy czekac ze spadnie po raporcie
    Witaj Massimo, nie do mnie pytanie, ja nie gram pod raporty. Sorry.
  • Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze. Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*]
    Dnia 2021-09-15 o godz. 21:41 ~massimo napisał(a):
    > a myslisz ze nie spadnie po raporcie? nie wiem czy brac czy czekac ze spadnie po raporcie

Liczbowo raport przewidywalny...
    Galerie funkcjonowały normalnie.
    Agacie Meble kawałek włości w Olsztynie sprzedali w II kwartale z bardzo przyzwoitym zyskiem.
    Z drugiej strony Euro spadło zauważalnie co papierowo obniży liczby półrocza.

Ale to nie w liczbach raport ciekawy będzie...
    Prezes Jan ostatnio z raportów kwartalnych takie "złoże przemilczanych ESPI" zrobił i od deski do deski trzeba go przeczytać, bo jednak o czymś tam informuje... Powinien w ESPI, ale... pisze w raportach.
    I z tego względu warto mieć akcje w momencie publikacji raportu za półrocze.

comtrader
  • Re: Jesli pisza zeby brac ponizej 2.3 to znaczy ze. Autor: comtrader_optymista [91.239.154.*]
    Dnia 2021-09-15 o godz. 21:20 ~GuruZnanegoAnalityka napisał(a):
    > I jeszcze to z 30 czerwca. Od tamtej pory mniej więcej zbierałem. Obstawiałem wtedy pierwszy strzał na minimum 3.50, pomyliłem się o 15 groszy, polecieliśmy na 3.35. :) Wtedy była nagonka żeby nie kupować czekać na 2.2 lub 2.3. Po 2.3 było malutko i króciutko a po 2.2 nie było ani jednej akcji do dziś, więc może ktoś tu jeszcze czeka? abc chłopaku! jak tam czekasz na papier za 2 pln? :) Widzę, że wciąż próbujesz jechać comtraderowi? Mówisz że Ci napisze że go krytykujesz bo sprzedałeś akcje i chcesz odkupić. Ale abc! Ty sprzedałeś na górce i chcesz teraz odkupić. :) To fakt. Wtedy i teraz. Jesteś kolarzem. Chorągiewką. Taki Twój los. Wyjdź z szafy. Nie wstydź się tego. Znam wielu kolarzy którzy piszą to wprost i ok. Najgorzej musieć żyć w takim rozdwojeniu. Dobra już się nie znęcam. :P Powiem tak i znikam, grunty będą nowym złotem. Ale tak mi mówi moja złota rybka a ona lubi się przekomarzać. Sam nie wiem ;) W najbliższym czasie podstawiam koszyczek. Wrócę do Was za jakiś czas, ale na innym piętrze.

Fajna ta Twoja złota rybka. :-)
    Kurde... ja to muszę wyszukiwać informacje, główkować, czytać i łączyć fakty często kamuflowane, a Ty idziesz tylko do rybki i... cyk.
    No trudno już... Masz lepiej.

Najważniejsze, że różnymi metodami dochodzimy do tych samych wniosków.

comtrader
    Comtrader nie potrzebujesz rybki, ona chyba czyta Twoje starsze posty i powtarza. Na Ranku cykl przyśpiesza. Zysków dla akcjonariuszy :) Mój powyższy wątek sprzed tygodni, jeszcze podbijemy.
    Dnia 2021-09-16 o godz. 10:23 ~GuruZnanegoAnalityka napisał(a):
    > Comtrader nie potrzebujesz rybki, ona chyba czyta Twoje starsze posty i powtarza. Na Ranku cykl przyśpiesza. Zysków dla akcjonariuszy :) Mój powyższy wątek sprzed tygodni, jeszcze podbijemy.

To strasznie mi miło, że ta rybka na moich archiwalnych postach tak się wyszkoliła. :-)
    Bystry zwierzak. :-)

comtrader
[x]
RANKPROGR 0,73% 2,75 2021-10-18 16:40:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.