• WZA Autor: ~Michał [178.43.247.*]
    Dzisiaj ważny dzień dla spółki, ciekawe co mądrego padnie na WZA.
  • Re: WZA Autor: ~red [46.204.32.*]
    Michał ,błagam,daj już spokój...
  • Re: WZA Autor: ~rekin [188.137.77.*]
    Jaki ważny? To tylko zatwierdzenie bilansów i absolutorium dla Zarządu. Rutyna.
  • Re: WZA Autor: ~Michał [178.43.247.*]
    Oczywiście wiem, dużo rutyny, ale jednak, określenie kierunku przeznaczenia zysków i wolne wnioski, ciekawe co tam się urodzi.
    Caly zysk na kapital zapasowy.
    Bardzo dobre wyniki za czerwiec, zasilenie kapitału zapasowego i wejście na Chorwację z faktoringiem coraz bliżej, takie raporty to można dziennie czytać. Złote czasy przed nami, rosną sprzedażowo, rosną ekspansywnie, rośnie płynność, brawo, czekam z spokojem na odzwierciedlenie tego wszystkiego na kursie.
  • Re: WZA Autor: ~rakcja [5.90.216.*]
    Niedoczekanie tu się nie interesują akcjonariuszami mają ich gdzieś
    Bardzo dobrze, grunt, że dbają o obligatariuszy, sprzedaż, wyniki, ciągły rozwój, idą mocno w kierunku revoluta, a wiadomo na jakie wyniki tam to się przełożyło, ja jestem bardzo spokojny o spółkę i wiem, że aktualnie holding wyceniony na 58mln to jakieś śmieszne nieporozumienie, ale jak widać tak ma być, królik i ekipa królika musi się obkupić, zakupy nadal trwają, taki czas przed ogromnymi wzrostami jeszcze musi trwać. Za niedługo 58mln to będzie ale zysku netto, a tutaj kapitalizacja na 58mln stoi, śmiesznie ale co poradzimy, zostaje czekać.
    "Rynek potrafi zostać irracjonalny znacznie dłużej, niż ty wypłacalny" - Maynard Keynes

Dobrze, że w moim przypadku czas nie gra roli, mam zainwestowane środki, które mogą sobie spokojnie tutaj czekać na swoje wzrosty, które są nieuniknione.
  • Re: WZA Autor: ~ojej [5.172.237.*]
    Chłopie albo ty jesteś dzieckiem albo za dobrze nauka nie szła !
  • Re: WZA Autor: ~Giersz [37.248.166.*]
    Po co te spory,akcje są w przededniu wzrostów i cena za akcje 30 zł zobaczymy szybciej niż się spodziewacie.Okres wakacyjny , to wymarzony czas na takie pompowanie, przekonacie się już wkrótce
    To jest firma dla inwestorów a nie spekulantów. Buduje solidne fundamenty a nie skupia się na szybkim tu i teraz.
  • Re: WZA Autor: ~ojej [5.172.237.*]
    Ta spółka to jedna spekulacja bo kto kupuje akcje po 45 zł a nawet 70 zł jak akcje na rynku po 6 zł?! To śmierdzi z daleka
    To trzymaj się z daleka. Nikt nikogo nie zmusza.
  • Re: WZA Autor: ~afc [91.192.88.*]
    Dnia 2021-07-03 o godz. 14:10 ~rekin napisał(a):
    > To trzymaj się z daleka. Nikt nikogo nie zmusza.

Ale wpis! !!! News na poziomie 0
    :)))

• (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [91.192.88.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: WZA Autor: ~xxx [89.64.116.*]
    Czy MIntos jest już spłącony ?
    Widzę ze masz fioła na moim punkcie. Szkoda staran, nie masz u mnie szans. I zebyś sie tak o mnie nie martwił, przypomnij sobie po ile były akcje w 2017 cieniasie. I zmień obiekt westchnień.
  • Re: WZA Autor: ~afc [46.204.53.*]
    Dnia 2021-07-04 o godz. 12:36 ~rekin napisał(a):
    > Widzę ze masz fioła na moim punkcie. Szkoda staran, nie masz u mnie szans. I zebyś sie tak o mnie nie martwił, przypomnij sobie po ile były akcje w 2017 cieniasie. I zmień obiekt westchnień.

Fuj, ale skojarzenia, ciotuchy mnie nie interesują.
    Trzeba było wywiesić flagę:)
    Jestem za a nawet przeciw… :)
    Liczy się tu i teraz pierdoło inwestycyjna:)
    rekin=wobler
    Moge jakoś pomóc w twojej obsesji na moim punkcie? Bo żal mi jak się męczysz powtarzajac w każdym wpisie jedno zagraniczne słówko, które pewnie podnosi twoje samopoczucie ale nie świadczy o inteligencji acz wręcz przeciwnie. Na tym kończę bo nie id tego jest to forum, ale jak moglem mogłem pomoc rozladowac twoje niewatpliwe frustracje i kompleksy to warto bylo. Amen.
[x]
AFHOL 0,70% 5,76 2021-10-22 16:05:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.