• Ciekawy artykuł Autor: ~tio_pepe [80.51.178.*]
  • Re: Ciekawy artykuł Autor: ~OdlotowyOlek [31.0.55.*]
    "... We wrześniu 2020 r. podmiot Januarego Ciszewskiego poinformował, że zainwestuje w Saule 10 mln EUR i obejmie 20 proc. udziałów, co implikuje wycenę na poziomie 50 mln EUR. Nowy inwestor wydaje się mocno wierzyć w projekt, gdyż w umowie z dotychczasowymi akcjonariuszami zawarto zapisy uprawniające im odkup do 4 proc. akcji w cenie 1 grosza od JR Holding, jeśli kapitalizacja do końca 31 grudnia br. nie przekroczy 100 mln EUR...."."... Trzeba przyznać, że spółka Januarego Ciszewskiego miała niezłego nosa. W maju tego roku Saule uruchomiła linię do produkcji paneli i jednocześnie podpisała największy kontakt. Trójstronna umowa pomiędzy Saule, Columbusem i Grupą MVGM opiewa na 250 mln EUR.... "
  • Re: Ciekawy artykuł Autor: ~blebleble [89.76.224.*]
    To naprawdę rewelacyjnie wygląda. Saule wchodzące przez Blumerang na giełdę to może być strzał zycia dla akcjonariuszy.
    Mam tylko nadzieję, ze January nie wykręci jakiegoś numeru i nie zmieni Blumeranga na inną spółkę
  • Re: Ciekawy artykuł Autor: ~OdlotowyOlek [31.0.55.*]
    A ma na to czas? Bo pieniądze pewnie ma. Zaraz zaczynamy drugie półrocze. Jest jeszcze kwestia jego reputacji, o którą musi dbać. Pomimo wiadra pomyj wylewanych na forum wszystkich jego spółek mi osobiscie JC dał świetnie zarobić na każdej jego spółce. Ale takiej perełki jak Saule to jeszcze na rynek nie wprowadzał, niech się schowa Medicofarma czy Ice Code Games. Ja tam im źle nie życzę, może kiedyś jedni wynajdą lekarstwo na wszystkie choroby a drudzy zrobią najlepsza grę na świecie, ale na dzień dzisiejszy to Saule rewolucjonizuje rynek PV i o saule codziennie gdzieś piszą i mówią.
  • Re: Ciekawy artykuł Autor: ~Ada [31.60.19.*]
    To dlaczego kurs tak nisko powinno być 200 zł. Ktoś tu zaniża ?
[x]
BLUMERANG -2,26% 13,00 2021-10-19 17:02:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.